Profil i Vi kao profajleri...:-D

E, a sada da lepo i kulturno odgovorim na temu :) Nije mi nesto narocito vazan profil, niti gledam tudje (osim kad im saljem poruku). Za slike avatara i profila biram nesto u cemu se na neki nacin pronadjem, bilo da je u pitanju necija slika ili slicica koznacega-od crtanog junaka do nakita...

Profil sam "okrecila" "mojim" bojama, jer mi je nekako bio prazan i dosadan onakav kakvog sam ga dobila kad sam se "uselila" :) Eto...
 
Profile retko gledam, ali mogu da otkriju odredjene karakteristike onoga ko je podatke ostavio (ili nije). Avatar vec sam za sebe dosta govori o osobi jer, verovatno, nije slucajno odabran :). E, sad, sta sve tako mogu da "otkrijem" odn. pretpostavim, zadrzacu za sebe :D. Ako bih odala "tajnu" morala bih da "kiling" tebe Sunce malo :lol: i ostale forumase i forumasice, a sve vas volem :mrgreen:.
 
Profile retko gledam, ali mogu da otkriju odredjene karakteristike onoga ko je podatke ostavio (ili nije). Avatar vec sam za sebe dosta govori o osobi jer, verovatno, nije slucajno odabran :). E, sad, sta sve tako mogu da "otkrijem" odn. pretpostavim, zadrzacu za sebe :D. Ako bih odala "tajnu" morala bih da "kiling" tebe Sunce malo :lol: i ostale forumase i forumasice, a sve vas volem :mrgreen:.

Ajde da nam sapnes? :besna: :manikir:
 
Navukla sam se straha na Bibliji za forumske početnike. Svaki profil je pažljivo proučen i poslat na analizu scenaristima Profajlera u Holivood direktno :zper:. Kad već moram da stradam, bar da znam od koga ću. Čim mi stignu analize i završim obuku za specijalce javljam se.

PS
Rezultate analize iz razumljivih razloga neću moći da podelim sa ostalima.;)
 
Nisam sređivala profil... i avatar sam stavila tek posle tri godine na forumu (da bih mogla lakše da nađem svoje postove :lol: ). Forum volim i zato što ne moram da se stilizujem i profilišem... dok u RL moraš da se stilizuješ skoro stalno: za posao, za društveni život itd. jer to štedi vreme (da me ne bi odbili za posao zbog izgleda, da me ne bi startovali pogrešni frajeri)... a na forumu imam vremena na pretek...

Pogledam tuđ profil samo ako šaljem poruku, ali nikada me nije interesovalo da saznam kako neko izgleda, recimo... ili čime se bavi... bilo mi zanimljivo da zamišljam na osnovu napisanog, kao da čitam knjigu. I onda snime film po knjizi (stave fotku u profil) - i to nije to! :lol: Zezam se, jeste zanimljivo videti i fotku... ali meni nije bilo neophodno...
 
Ja u moj profil volim da unesem note onoga što mi je najmilije i što me oslikava :lol: ... a volim kada zapodenem ozbiljnu diskusiju da provirim i u tuđ, čisto da vidim kako se "oslikala" ta druga osoba... profili nam dosta govore, o ukusu, uticajima, načinu razmišljanja, raspoloženju...
Nekad uspem konkretan zaključak da izvedem, a nekad ne..
 
Мој профил о мени говори - ништа! Да сам рођена давно, и да сам Ванда. И једно и друго је истина. Ако ме неко цени на основу профила - ја сам потпуно празна особа.
(За аватар сам захвална тројици екстра - типова са Крсте. :heart: Један ми је рибу пронашао, други ми је направио да ми риба мрда, трећи ми је рибу смањио. :zcepanje: )

Ретко гледам профиле људима, анфас ми више говори. ;)
Људе на форуму процењујем по ономе што пишу, многима никад не зађох у профил, а баш ми се допадају.
 
E, a sada da lepo i kulturno odgovorim na temu :) Nije mi nesto narocito vazan profil, niti gledam tudje (osim kad im saljem poruku). Za slike avatara i profila biram nesto u cemu se na neki nacin pronadjem, bilo da je u pitanju necija slika ili slicica koznacega-od crtanog junaka do nakita...

Profil sam "okrecila" "mojim" bojama, jer mi je nekako bio prazan i dosadan onakav kakvog sam ga dobila kad sam se "uselila" :) Eto...


Isto ovako i ja, osim sot nisam nesto menjala profil, ranije sam kreirala albume, ali sam to pobrisala od pre par meseci i posle nisam stavljala slike.... ne obracam mnogo paznje na tudje profile, a i moj prilicno malo menjam
 
Не могу бити профајлер ;) јер ретко залазим у профиле, рекох већ.
Али, ево, данас сам сврнула у профил особе која сасвим сталожено пише на форуму. Кад у профилу...хаос! Јарке боје, слика преко слике, ма, растрзано све! И сад, треба да помислим како је то нека несређена особа, полулуда?
Можда бих и помислила, да на основу профила процењујем људе...

(А тема није лоша, вероватно се тражи утисак о профилима, само ја нисам адекватан саговорник за ову тему. Али, важно да сам се јавила да одговорим! :sad2:)
 
Не могу бити профајлер ;) јер ретко залазим у профиле, рекох већ.
Али, ево, данас сам сврнула у профил особе која сасвим сталожено пише на форуму. Кад у профилу...хаос! Јарке боје, слика преко слике, ма, растрзано све! И сад, треба да помислим како је то нека несређена особа, полулуда?
Можда бих и помислила, да на основу профила процењујем људе...

(А тема није лоша, вероватно се тражи утисак о профилима, само ја нисам адекватан саговорник за ову тему. Али, важно да сам се јавила да одговорим! :sad2:)

Otkrij nam tajnu, o kome je rec... :ceka: :mrgreen:

Ja retko obracam paznju na neciji profil, cak i kad pisem poruke... :aha:
 
Повремено се баш забављам уређујући свој профил. Мој профил углавном одражава моје расположење....изузев сада...сад ми је џукац у профилу :D, а све остало је скроз обично....тако да не вреди вирити.;):lol:
С друге стране, врло ретко идем у туђе профиле. :confused: Не знам зашто. :confused: Ако и одем - одем кад је неки проблематични корисник у питању, па да видим како пише на другим подфорумима...:confused:
 

Back
Top