Hajduci traze dom :)

~Moon~

Obećava
Poruka
78
Pre nedelju dana neko je ostavio dva mala maceta ispred moje zgrade. Tu sam ih hranila, cuvala, napravila im kucicu i pokusavala da ih udomim - sve dok ih prekjuce zamalo nije zadavio pas, a onda je malo falilo da ja zadavim vlasnika, i tako... macici su zavrsili kod mene. Problem je sto vec imam mnogo macaka u stanu, i sto nikakvi pregovori oko privremenog cuvanja nisu uspeli. Tako da ih trenutno krijem, kao hajduke u sobi. :mrgreen:

Macici su stari oko 2 meseca, ocisceni su od glista i buva, pregledao ih je veterinar - tako da su zdravi, pravi i cekaju da ih neko udomi :)

Oni su preslatki - tigrasti po ceo dan juri svoj rep, crna maca pocne da prede cim je neko pogleda, a oboje su toliko privrzeni i mazni da je to neverovatno.
Jako su dobri i zahvalini, sve jedu: ribu, piletinu, pirinac, sargarepu, granule, kesice sa hranom za macke, zumance obozavaju... uopste nisu izbirljivi.

Nocu spavamo tako sto mi ovaj tigric legne na stomak, a crna na rame pa je zagrlim i tako zaspimo pokriveni, a ostali kud koji...

Evo slika - nadam se da ce jos nekome prirasti za srce (u tome su nenadmasni).
Crno mace je zenka, a tigrasto muzjak:


Evo da vidite koliko zuba imam :mrgreen:
tic005.th.jpg
tic008.th.jpg


Crna je mnooogo lepsa u prirodi.
Poklanjaju se za stan, posto je ocigledno da se na ulici ne snalaze najbolje.
Tel. 063 80 81 752
 

Back
Top