Trance zurke u BGu ???

ima nest' interesantno...
bizzare contact za novaka u skc-u
pa astrix 16.01. isto skc...
i to je dovoljno..:)
nije lose, ali ja sam mislio na progressive i uplifting trance (armin van buuren, tiesto, ferry corsten, paul van dyk, markus shulz, cosmic gate...), ne na psy-trance (astrix, bizzare contact, skazi, infected mushroom...) koji je jako popularan u Srbiji za razliku od pregressivea i upliftinga... nemam ja nista protiv psy-a ali ipak vise gotivim "obican" ili kako ga neki zovu "euro-trance"... :D
 
nije lose, ali ja sam mislio na progressive i uplifting trance (armin van buuren, tiesto, ferry corsten, paul van dyk, markus shulz, cosmic gate...), ne na psy-trance (astrix, bizzare contact, skazi, infected mushroom...) koji je jako popularan u Srbiji za razliku od pregressivea i upliftinga... nemam ja nista protiv psy-a ali ipak vise gotivim "obican" ili kako ga neki zovu "euro-trance"... :D

kapiram....
ali to je to....
armin van buuren, tiesto, ferry corsten, paul van dyk,:heart::heart::heart:
 
nije lose, ali ja sam mislio na progressive i uplifting trance (armin van buuren, tiesto, ferry corsten, paul van dyk, markus shulz, cosmic gate...), ne na psy-trance (astrix, bizzare contact, skazi, infected mushroom...) koji je jako popularan u Srbiji za razliku od pregressivea i upliftinga... nemam ja nista protiv psy-a ali ipak vise gotivim "obican" ili kako ga neki zovu "euro-trance"... :D

Ima ona ekipa iz Novog Sada Spacemotion (Buca, Tole, Marko) oni prave ponekad party u Amneziji i to je to. Slabo se "euro" vise ko nekad, a i puko je pomalo taj zanr.
 
Ma... nema DiDzejinga bez M_nus Records!

Minus_(record_label).png


:worth:
 

Back
Top