Sve i svasta...za sve mame, tate, trudnice, bivse trudnice, tinejdzere, svekrve..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zena s greskom

Iskusan
Poruka
5.712
Drage i dragi moji malopre na youtubu naletela na nesto sto mi se jako dopalo i htela to da podelim i sa vama i videh da nemamo nijednu temu koja je otvorena za raznorazne stvari i razmisljanja,pa resih da otvorim jednu temu gde cemo podeliti svi mi koji ucestvujemo na ovom forumu sve zanimljive stvari na koje naletimo a koje nas zanimaju ili nas necim oduseve ili pak procitamo negde a smatramo da ce biti zanimljivo i za ostale...ma znaci bas bas sve..nesto kao svastara ali kao jedna tema za sve na nasem forumu Dom i porodica...nadam se da ce tema biti zanimljiva i da cete me podrzati...Puno vas pozdravlja vas Greskica...

 
Poslednja izmena:

:zcepanje: Ovo mi liči na situaciju sa mojim bivšim komšijama. Muž šofer, vozio neki ogroman šleper, kamion šta li, pa kad stigne kući on zatrubi da ga žena čuje i da pristavi kafu, podgreje večeru, zavisno od doba dana, a on ode do kraja ulice da se okrene, pa kući.
Odjednom čujemo da su se razveli, što li majku mu, baš su delovali kao skladan par, ali, kaže njena kuma: "pokvarila mu se truba :zcepanje:" Jednom prilikom dolazeći kući, nije zatrubio, žena ga jelte nije očekivala, a kad šofer banuo u kuću, imao šta i da vidi :zcepanje:
 
:zcepanje: Ovo mi liči na situaciju sa mojim bivšim komšijama. Muž šofer, vozio neki ogroman šleper, kamion šta li, pa kad stigne kući on zatrubi da ga žena čuje i da pristavi kafu, podgreje večeru, zavisno od doba dana, a on ode do kraja ulice da se okrene, pa kući.
Odjednom čujemo da su se razveli, što li majku mu, baš su delovali kao skladan par, ali, kaže njena kuma: "pokvarila mu se truba :zcepanje:" Jednom prilikom dolazeći kući, nije zatrubio, žena ga jelte nije očekivala, a kad šofer banuo u kuću, imao šta i da vidi :zcepanje:

:zcepanje:
 
:zcepanje: Ovo mi liči na situaciju sa mojim bivšim komšijama. Muž šofer, vozio neki ogroman šleper, kamion šta li, pa kad stigne kući on zatrubi da ga žena čuje i da pristavi kafu, podgreje večeru, zavisno od doba dana, a on ode do kraja ulice da se okrene, pa kući.
Odjednom čujemo da su se razveli, što li majku mu, baš su delovali kao skladan par, ali, kaže njena kuma: "pokvarila mu se truba :zcepanje:" Jednom prilikom dolazeći kući, nije zatrubio, žena ga jelte nije očekivala, a kad šofer banuo u kuću, imao šta i da vidi :zcepanje:

dobar fazon:super::super::super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top