Maby baby "pokaze" ili ne pokaze

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.580
Nakon raznih kontracepcija ucinilo mi se da taj cudesni aparatic moze da posluzi. Probudis se, liznes, posle desetak minuta pogledas, vidis da li jesu ili nisu plodni dani i znas sta ces.
I cinilo se kao laka i jednostavna metoda jer je zaista i pokazivalo u nekim predvidjenim terminima plodne dane.
Al, ne lezi vraze, izgleda da je mali bioskop omanuo, i sada, potpuno suprotno od nasih zivotnih planova, imacemo bebu sledeceg leta.
Sta da kazem, vec imam petnaestogodisnjeg tinejdzera, 38 godina i velike poslovne planove u ostvarivanju.
Jednostavno kada sam na ultrazvuku videla pasuljcic kome kuca srce, nisam mogla da razmisljam o ubistvu tog deteta.
I sve ovo vam pricam da se ne zaletite u cudesni aparatic Maby baby i pocnete da ga koristite kao sto sam ja ukoliko ne zelite male bebe.
Jos uvek se ne radujem i mnogo mi je muka i oslabila sam tri kg, ali beba je tu.
Izgleda da Neko to odgore vidi sve, postavi na svoje mesto...i ko zna zasto je to dobro.
Jos samo da veceras saopstimo sinu novost, a toga se najvise plasim, drzite mi pesnice !
 
Al, ne lezi vraze, izgleda da je mali bioskop omanuo, i sada, potpuno suprotno od nasih zivotnih planova, imacemo bebu sledeceg leta.
Sta da kazem, vec imam petnaestogodisnjeg tinejdzera, 38 godina i velike poslovne planove u ostvarivanju.


:hahaha: :hahaha: :hahaha: ....Pa izvini sta on ima da se buni protiv toga??...Ako ne prihvati na pocetku prihvatice onda kako vreme bude prolazilo...Sve zavisi od osobe do osobe..
Pa ne znam kako si mogla sebi da dozvolis da omane ..Ipak imas 38 godina i trebala si da znas sve o kontracepciji...A ne da lizes maybe baby...U svakom slucaju srecno...


:bye:
 
Jos uvek se ne radujem i mnogo mi je muka i oslabila sam tri kg, ali beba je tu.
Izgleda da Neko to odgore vidi sve, postavi na svoje mesto...i ko zna zasto je to dobro.
Jos samo da veceras saopstimo sinu novost, a toga se najvise plasim, drzite mi pesnice !

Ukoliko si ga vaspitala da bude normalna osoba ne vidim cemu strah.
Uostalom to je tvoja odluka i odluka tvoga supruga a ne drugog deteta.
Pogresan i neshvatljiv stav mi je bojati se svoje dece i njihovih reakcija...

sve najlepse i za tebe i za bebu :)
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: ....Pa izvini sta on ima da se buni protiv toga??...Ako ne prihvati na pocetku prihvatice onda kako vreme bude prolazilo...Sve zavisi od osobe do osobe..
Pa ne znam kako si mogla sebi da dozvolis da omane ..Ipak imas 38 godina i trebala si da znas sve o kontracepciji...A ne da lizes maybe baby...U svakom slucaju srecno...


:bye:

hvala na lepim zeljama, i da , znam mnogo toga o kontracepciji tako da sam u poslednje vreme shvatila koliko sam beba ubila spiralom za 15 godina pa je , eto razlog verske prirode posto su mi se neke cudesne stvari izdesavale nedavno i, mada nisam bila vernik, pronasla sam mnogo istine u Pravoslavlju
 
hvala na lepim zeljama, i da , znam mnogo toga o kontracepciji tako da sam u poslednje vreme shvatila koliko sam beba ubila spiralom za 15 godina pa je , eto razlog verske prirode posto su mi se neke cudesne stvari izdesavale nedavno i, mada nisam bila vernik, pronasla sam mnogo istine u Pravoslavlju

Mardž, beba nastaje kada se spermatozoid spoji sa jajnom ćelijom, a do toga nije dolazilo dok si imala spiralu, tako da ni jednu bebu nisi ubila!
A ovo za maybe baby mi deluje neverovatno da si poverovala, s obzirom na to koliko spermatozoidi mogu da prežive.... Pouzdano je taman toliko kao da si posmatrala svoju pljuvačku između prstiju, ako se puno razvlači - plodni su ti dani :roll:
U svakom slučaju, srećno tebi bilo sa bebom, želim ti da bez problema pregurate trudnoću i da uživate....

I, da, nema tu toliko ''božije ruke'' koliko ima zapravo tvoje nepažnje ;)
 
Hvala vam svima na lepim zeljama.
A nepaznja ili neznanje o pomenutom aparaticu i jeste razlog za ovu temu. Prosto ne mogu da verujem da sam poverovala u price o plodnim danima, koji se navodno vide dva dana ranije i dva dana posle ovulacije. Ceo zivot drzim konce u svojim rukama, mozda je to bila podsvesna zelja da se odlepim od velikih ambicija i posla i da se priblizim ljudima koji su mi bliski i svojoj porodici.
Eto, tema je za one koji se raspituju i mozda naivno veruju u Maby baby
 
Nakon raznih kontracepcija ucinilo mi se da taj cudesni aparatic moze da posluzi. Probudis se, liznes, posle desetak minuta pogledas, vidis da li jesu ili nisu plodni dani i znas sta ces.
I cinilo se kao laka i jednostavna metoda jer je zaista i pokazivalo u nekim predvidjenim terminima plodne dane.
Al, ne lezi vraze, izgleda da je mali bioskop omanuo, i sada, potpuno suprotno od nasih zivotnih planova, imacemo bebu sledeceg leta.
Sta da kazem, vec imam petnaestogodisnjeg tinejdzera, 38 godina i velike poslovne planove u ostvarivanju.
Jednostavno kada sam na ultrazvuku videla pasuljcic kome kuca srce, nisam mogla da razmisljam o ubistvu tog deteta.
I sve ovo vam pricam da se ne zaletite u cudesni aparatic Maby baby i pocnete da ga koristite kao sto sam ja ukoliko ne zelite male bebe.
Jos uvek se ne radujem i mnogo mi je muka i oslabila sam tri kg, ali beba je tu.
Izgleda da Neko to odgore vidi sve, postavi na svoje mesto...i ko zna zasto je to dobro.
Jos samo da veceras saopstimo sinu novost, a toga se najvise plasim, drzite mi pesnice !


Znaci Homer odradio posao ??:D
 
hvala na lepim zeljama, i da , znam mnogo toga o kontracepciji tako da sam u poslednje vreme shvatila koliko sam beba ubila spiralom za 15 godina pa je , eto razlog verske prirode posto su mi se neke cudesne stvari izdesavale nedavno i, mada nisam bila vernik, pronasla sam mnogo istine u Pravoslavlju

ali nijedna kontracpcuja nije ubijanje bebe a koliko ja znam pravoslavlje dopušta kontracepciju, ali ne i abortus...ili možda grešim
 
Sto mi je slatka ova pricica iz uvodnog posta :heart:
Nikog ne znam da je rekao za taj mejbi bejbi da je dobar.
Svi su buljili u to i nista videli nisu.

Ako se sin bude ljutio uvek mozete da okrivite mejbi bejbi.
Niste vi omanuli on je :)

Salim se ...al vredi pokusati.
Samo sto sumnjam da ce se sin ljutiti.
To i nije njegova stvar .
Nego roditeljska.
 
ali nijedna kontracpcuja nije ubijanje bebe a koliko ja znam pravoslavlje dopušta kontracepciju, ali ne i abortus...ili možda grešim
Kondome i racunanje plodnih dana da, a sve ostalo ne, sve ono sto unistava jajnu celiju na neki nacin, ni ja nisam mnogo toga znala ali ne bi da ova prica predje u diskusiju oko religijskih stvari, to rekoh samo usput.
Glavno je da Maby baby nije sredstvo koje je pouzdano ukoliko ne zelite trudnocu, a, iskreno, imam nekoliko prijateljica koje su pokusavale bas da zatrudne prateci ovulaciju na ovaj nacin pa ni to nije upalilo.
 

Back
Top