Srbija će biti prvak sveta!

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
http://www.blic.rs/sport.php?id=124384
Pa, otkud vi, Ćiro, u ovom filmu?
- Rado sam se odazvao na poziv mojih prijatelja, drago mi je što sam u Beogradu, ovo je veliki filmski poduhvat. Ovaj projekat nije samo umetnički, već politički i istorijski - dodaje Blažević.

ciro-1.jpg


U pauzi snimanja posetio vas je Radomir Antić, selektor „orlova“?
- Siguran sam da će moj prijatelj Antara napraviti veliki rezultat na Mondijalu. Bićete šampioni sveta! Kunem se, nisam ljubomoran, od srca želim Srbiji da bude prvak, priznajem da je Antić bolji trener od mene. Pa, vi to možete, kakvu samo ekipu imate! Nemce bi trebalo da pregazite, da ih otresete levom rukom, ali, sine, čuvajte se Gane, oni su jači od Nemaca. Australiju ne poznajem.

Vama nije uspelo da sa BiH odete u Južnu Afriku?
- Verujte mi, dva poraza od Portugala su mi najveća trenerska rana. Bio sam žalostan i nesrećan posle baraža.

Ko je najbolja ekipa svih vremena sa prostora SFRJ?
- Generacija Crvene zvezde iz 1991. godine. Kada postanete evropski i svetski šampion, tu se stavlja tačka. Ja sam navijač Dinama, i tako ću umreti, ali to što je Zvezda uradila jeste neponovljivo.


Da li je klupa Zvezde i dalje vaša želja?
- Jeste, velika, neostvarena želja. Kada su nedavno bili bolesni, čekao sam poziv, sada su prvi, na moju nesreću, pa me neće. Ali, sine, nisam gotov, ne predajem se, uporan sam, prvo ne znam da li ću uopšte ostati na klupi Bosne.
Vole vas u Beogradu više nego u vašem Zagrebu, kako to objašnjavate?
- Uvek sam imao dobre relacija sa Beogradom i brojnim prijateljima u Srbiji. Sećam se davnih osamdesetih, kada je pokojni Gojko Zec predvodio Zvezdu, igrali smo pred 90.000 ljudi, cela „Marakana“ mi je skandirala „Ćiro, majstore“. A u mom Zagrebu i dan-danas mi urlaju da sam *****, nikako da dokučim zašto je tako. Ali volim ih, moji su, šta da radim…

Koliko bi pokretanje Jadranske lige podiglo kvalitet fudbala u regionu?
- Bio bi to spas, međutim nisam siguran da su sazreli politički uslovi za tako nešto.

Hoćete da izdvojite najboljeg fudbalera kojeg ste trenirali?
- Robert Prosinečki! Najveći talenat, rekao bih, koji nije napravio karijeru kakvu je mogao i morao, međutim bio je evropski prvak sa Zvezdom, šta ćeš više?

Nedavno ste kupili „porše“?
- Da, hteo sam da se vratim u mladost. Nemam još nikakvih simptoma starosti, nije to u mojoj naravi. Radim da bih opstao.

Šta, posle ovoliko godina, za vas znači trenerski posao?
- Uz svu toleranciju, klupa je mala satisfakcija, a veliko razočaranje. A, ima i dobrih strana, sećam se da su me posle uspeha u Iranu i Prištini bacali sa drugog na prvi sprat hotela, gde me je čekala Tereza Kesovija - zaključio je Blažević.

Veza sa politikom - bold, red...
 
Примећује се јак глумачки лоби.Како која нова серија или филм све исти глумци.

Pravi lobi se vidi kad neko van tri grumačke lobi grupacije, konkuriše kod ministarstva za kulturu da dobije sredstva za snimanje filma... Još ako nije iz BG-a...:roll:
Jedan lobi drži Bjela sa burazerom, drugi Dragojević, a treći sam zaboravio...
 
Pravi lobi se vidi kad neko van tri grumačke lobi grupacije, konkuriše kod ministarstva za kulturu da dobije sredstva za snimanje filma... Još ako nije iz BG-a...:roll:
Jedan lobi drži Bjela sa burazerom, drugi Dragojević, a treći sam zaboravio...

Имам другара који је дипломирао режију.
Каже ми ако немаш везу можеш да се сликаш.
 
Имам другара који је дипломирао режију.
Каже ми ако немаш везу можеш да се сликаш.

Moj prijatelj je iz Niša konkurisao sa nekim ozbiljnim projektom za film... Scenarijo, finansijska konstrukcija, tehnika, glumci, školovan kadar koji je završio studije u BG... Sve je imao...

Nisu mu ni odgovorili...

Te godine, su snimljena par filma, čija sam imena već zaboravio...
 
Moj prijatelj je iz Niša konkurisao sa nekim ozbiljnim projektom za film... Scenarijo, finansijska konstrukcija, tehnika, glumci, školovan kadar koji je završio studije u BG... Sve je imao...

Nisu mu ni odgovorili...

Te godine, su snimljena par filma, čija sam imena već zaboravio...

Ништа чудно.
У сфери глуме као и у свакој другој ако немаш леђа можеш оседети чекајући своју шансу.
 
Moj prijatelj je iz Niša konkurisao sa nekim ozbiljnim projektom za film... Scenarijo, finansijska konstrukcija, tehnika, glumci, školovan kadar koji je završio studije u BG... Sve je imao...

Nisu mu ni odgovorili...

Te godine, su snimljena par filma, čija sam imena već zaboravio...

Па де си Баки партијски друже?:lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top