Ko je najbolji pevac narodne (folk) muzike?

Ko je najbolji pevac narodne (folk) muzike?

  • Saban Saulic

  • Miroslav Ilic

  • Mitar Miric

  • Halid Muslimovic

  • Halid Beslic

  • Haris Dzinovic

  • Serif Konjevic

  • Toma Zdravkovic

  • Ljuba Alicic

  • Marinko Rokvic

  • Sinan Sakic

  • Jasar Ahmedovski

  • Mile Kitic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mojih 5 su Toma Zdravkovic,braca Ahmedovski (o jednom trosku,a i ne odvajam ih :D),Miroslav Ilic,Saban Saulic i Mitar Miric

Naravno,ima tu jos gomila pevaca poput Asima Brkana,Serifa Konjevica,Radise Markovica i mnogih drugih

Opet moram da se ogradim da je moj spisak vezan za stare radove pomenutih pevaca jer me novi albumi apsolutno ne zanimaju,nema tu vise muzike
 
Ako mogu da se izreklamiram malo....
Imam 3 karte za koncert Miroslava Ilica, koji ce se odrzati prekosutra, u cetvrtak 10.decembra u Sava Centru.
Moja keva je trebalo da ide na koncert, ali se razbolela u medjuvremenu, tako da ne znam sta bih drugo nego da prodam karte.
Karte su za balkon, kostale su 1600 din., i prodacu ih za tu istu cenu. Dakle, nisam nikakav preprodavac, samo zelim da vratim novac, nikakva zarada mi ne treba.
Zainteresovani neka se jave, pa cemo se dogovoriti..... hvala :super:
 
Mojih 5 su Toma Zdravkovic,braca Ahmedovski (o jednom trosku,a i ne odvajam ih :D),Miroslav Ilic,Saban Saulic i Mitar Miric

Naravno,ima tu jos gomila pevaca poput Asima Brkana,Serifa Konjevica,Radise Markovica i mnogih drugih

Opet moram da se ogradim da je moj spisak vezan za stare radove pomenutih pevaca jer me novi albumi apsolutno ne zanimaju,nema tu vise muzike

Tako je druze :klap:!!Slazem se u potpunosti.........
 
licanin7gs.jpg

:lol:
 

Back
Top