Koji auto da kupim?

izbezumljen

Obećava
Poruka
52
Hteo bih da kupim neki auto do 6000 evra, najvise 6500, ali nisam siguran sta da kupim???!!
Ne dvoumim se niti se troumim jednsotavno ne znam sta da kupim.
Znam da vise volim limuzinice od ostalih, karavana itd.

Ako neko ima lepa iskustva s nekim autom, da nije prejak u KW ili KS (zbog registracije) neka predlozi nesto!
 
Nije mi bitno dal je nemac/francuz/italijan/ , mislim da je bolje da je dizel, jer manje trosi, a i dizel je jeftiniji. :)
Ukoliko je na benzin, bilo bi pozeljno da ima i gas.
Limuzina eventualno ovaj hecbek neki.
Sto se tice kilometraze necu prelaziti puno, sad koliko cu tacno ne znam.
 
I ja se spremam da pazarim nesto.i bice Peugeot 406 ili Mondeo [novi] benzinac.
Peugeot je najlepsi auto za te pare [po meni] kakav dizel:D
Damnjana za moderatora.Bez zezanja.

damnjan bio moderator ovde. Ali, bila jedna guska od moderatorke i toliko me je iznervirala da sam je oterao u PM preko PP i skinuse mi status.

Veruj mi, lakse se dise kad si nemoderator. Dodjem ovako izjutra, kad ono 20 PP tipa, uradi ovo, uradi ono....:confused:
 
Najjeftinije ti je da uzmes neki stranac iz inostranstva, primer ovaj mondeo kosta 2900+500 evra dovoz+1500 carina i sve ostale stvari , i izadje te 4900 evra , kod nas je u takvom stanju minimum 8000evra,
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...ORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

za te pare stvarno ima krs i lom samo da nadje.

Nije mi bitno dal je nemac/francuz/italijan/ , mislim da je bolje da je dizel, jer manje trosi, a i dizel je jeftiniji. :)
Ukoliko je na benzin, bilo bi pozeljno da ima i gas.
Limuzina eventualno ovaj hecbek neki.
Sto se tice kilometraze necu prelaziti puno, sad koliko cu tacno ne znam.

Ja bih uzeo Mondea. Kazu da se 1.8 benzin/gas odlicno pokazao.

Imas tu i Lanciu Lybru, moze takodje 1.8 ili 1.9JTD.
 
ne slusate coveka,
kaze treba mu limuzina i dizel jer manje trosi i jeftiniji je ili benzin ali plin..i ne mnogo konja zbog registracije..
znaci covek bi dobar auto koji ne trazi posle puno para..
a vi mu preporucujete 2.0 tdi
i lybru koja je jeftina u strartu a posle se oderes da je odrzavas...
 
Nije mi bitno dal je nemac/francuz/italijan/ , mislim da je bolje da je dizel, jer manje trosi, a i dizel je jeftiniji. :)
Ukoliko je na benzin, bilo bi pozeljno da ima i gas.
Limuzina eventualno ovaj hecbek neki.
Sto se tice kilometraze necu prelaziti puno, sad koliko cu tacno ne znam.



ne slusate coveka,
kaze treba mu limuzina i dizel jer manje trosi i jeftiniji je ili benzin ali plin..i ne mnogo konja zbog registracije..
znaci covek bi dobar auto koji ne trazi posle puno para..
a vi mu preporucujete 2.0 tdi
i lybru koja je jeftina u strartu a posle se oderes da je odrzavas...

Nemoj da pricas tako za Lybru. Sta sad, kod Stila 1.9JTD se motor kvari, a kod Lybre isti motor se kvari? :confused:

Ja sam preporucio 1.8, zbog izdrzljivosti. Moze da uzme i 1.6, ali 1.6 da vuce limuzinu ( a vukao do sada minimum 150 000km), i bice mu mala registracija, ali bice i popravki izmorenog motora.

Ja stojim pri Lybri, i pri Mondeu. Ima tu jos, sto kazu kolege, Pezo 406 etc.
 
damnjan bio moderator ovde. Ali, bila jedna guska od moderatorke i toliko me je iznervirala da sam je oterao u PM preko PP i skinuse mi status.

Veruj mi, lakse se dise kad si nemoderator. Dodjem ovako izjutra, kad ono 20 PP tipa, uradi ovo, uradi ono....:confused:

Bio sam zaboravio koja to beše?

Znam da je mene ona "kototamopeva" iznervirala, pa sam je napušio tamo na onom delu samo za moderatore :lol: i skinuli mi status :lol:

A bio sam mod na preko 30 pdf-a :lol:
 
Bio sam zaboravio koja to beše?

Znam da je mene ona "kototamopeva" iznervirala, pa sam je napušio tamo na onom delu samo za moderatore :lol: i skinuli mi status :lol:

A bio sam mod na preko 30 pdf-a :lol:

hahaha, car si...

Guitare baybe, tako nesto...guska je iz Kraljeva, a studira u Kragujevcu. Pravo. Moz' misliti s kim sam imao posla :D...Ma, posle mene je preuzela pdf. Kragujevac. Haos im napravila tamo i oterala 10 stalnih forumasa. Niko ni dan danas ne dolazi tu vise. Stvarno je bila guska epskih razmera.
 
Nemoj da pricas tako za Lybru. Sta sad, kod Stila 1.9JTD se motor kvari, a kod Lybre isti motor se kvari? :confused:

Ja sam preporucio 1.8, zbog izdrzljivosti. Moze da uzme i 1.6, ali 1.6 da vuce limuzinu ( a vukao do sada minimum 150 000km), i bice mu mala registracija, ali bice i popravki izmorenog motora.

Ja stojim pri Lybri, i pri Mondeu. Ima tu jos, sto kazu kolege, Pezo 406 etc.

sta si ovim hteo da kazes? :confused:
a auto nie jsamo motor, nego i gomila drugih stvari..
 
Jel si cuo da se neka Lybra pokvarila ili samo pricas to jer je italijan?

ne ne ne, ne pricam zato sto je italiajn, dobar drugar je kupio skoro libry, nie jrec da se mnogo kvari engo da su skupi delovi...
evo njemu vec instrument tabla svetli na sve strane, pre toga je vozio c4 i kaze da mu je ovo dosta skuplje za odrzavanje...
*** dobar auto za male pare...al platis ga posle, kroz servise i delove..
to je ono sto ja pricam..
 
Pa dobro, Italijani su uvek nudili isto za manje para, ali se posle puno godina upotrebe i predjenih kilometara jednostavno pokaže ili kroz troškove održavanja ili kroz limariju.
E sad, ne mogu da pričam da li to važi i za modele stare par godina, videćemo. :D
 

Back
Top