Dali prostitucija treba da se legalizuje?

Ne naravno.
Napisala sam citav seminarski na tu temu i kako sad opet:roll:

Ako se i legalizuje,onda se to ne treba prikazivati kao cin covekoljublja nego egoizma,da neko brine o tim zenama i muskarcima borio bo se protiv te aveti (koja je navodno neunistiva a tako je jer odgovara onima koji koriste usluge a ne zato sto su makroi svemocni ) a ne bi je blagoslovio i institucionalizovao...
Stvar je u tome da se zeli zdravstveno zastititi populacija koja koristi usluge...

@blesawi-jel onda nece da ti se gadi ???:zper::zper:
 
Poslednja izmena:
Ne naravno.
Napisala sam citav seminarski na tu temu i kako sad opet:roll:

Ako se i legalizuje,onda se to ne treba prikazivati kao cin covekoljublja nego egoizma,da neko brine o tim zenama i muskarcima borio bo se protiv te aveti (koja je navodno neunistiva a tako je jer odgovara onima koji koriste usluge a ne zato sto su makroi svemocni ) a ne bi je blagoslovio i institucionalizovao...
Stvar je u tome da se zeli zdravstveno zastititi populacija koja koristi usluge...

@blesawi-jel onda nece da ti se gadi ???:zper::zper:

Prostitucija postoji od kada je sveta i veka a ti sa svojom demagogijom pokušaj osnovati stranku namesto što prodaješ ofucane priče
 
Pa postoje i ubistva a to isto znaci da ih trebalo legalizovati :roll::roll:

Mislim stvarno, daj se malo okreni oko sebe, pogledaj malo po netu, pogledaj praksu ostalih pa onda odvali takvu glupost u poređenju.
Prostitucija je posao i kao takav mora biti stavljen u okvire zakona kao i svaki drugi posao sa pravima i obavezama onih koji to žele da rade.
To što mi zatvaramo oči pred problemima kojekakvim zabranama govori kakvi smo u mentalnom smislu, bahati i zaostali
 
Mislim stvarno, daj se malo okreni oko sebe, pogledaj malo po netu, pogledaj praksu ostalih pa onda odvali takvu glupost u poređenju.
Prostitucija je posao i kao takav mora biti stavljen u okvire zakona kao i svaki drugi posao sa pravima i obavezama onih koji to žele da rade.
To što mi zatvaramo oči pred problemima kojekakvim zabranama govori kakvi smo u mentalnom smislu, bahati i zaostali

Legalizacija je zatvaranje ociju i zavaravanje sebe da je uradjeno ''nesto'' a to nesto je sramota za civilizaciju i coveka i za hriscansku Evropu koja nazalost posrce.
A ti ukljuci mozak pre nego sto nekome kazes da odvaljuje gluposti.
:bye:
 
Legalizacija je zatvaranje ociju i zavaravanje sebe da je uradjeno ''nesto'' a to nesto je sramota za civilizaciju i coveka i za hriscansku Evropu koja nazalost posrce.
A ti ukljuci mozak pre nego sto nekome kazes da odvaljuje gluposti.
:bye:

Izvini ali mi nismo crkvena država već svetovna, a ti kreni u manastir ako ti je do propovedi.
Kakva sramota za cicilizaciju,ona živi sa prostitucijom od kada postoji samo je kod tebe izgleda osvanula preko noći
 
Poslednja izmena:
ti opet o prostitutkama...ja pitah za klijente, ko će da bira ko može a ko ne da unajmi prostitutku...:manikir:?

Probirač na ulazu....ti možeš, on ne može....( nije ti to disco club, vip varijante )
Klijentela se ne bira u slučaju prostitucije. Klijent bira, a ne bira se klijent ( opet, nisu ni lokalni ibori za opštinu Voždovac, pa da pobedi SNS )
 

Back
Top