Америка има пуно сличности са Наци Немачком

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Према земљама које сматрају да су људи на њиховом нивоу третирају са поштовањем. Као што су западне земље и Турску, која је савезник Амерички одавно.

Америка као и Хитлер је говорио о поштовању и хуманости.

Амерички савезник Турска у којој некажњено свакодневно се иживљавају над људима који нису муслимани и над курдима. Турска слави геноцид над јерменима, азирцима, грцима и осталим над којима су правили геноцид. Америка према Турској није поставила услов да ће је бомбардовати ако не прекине са терором која данас спроводи над хришћанима и курдима.

Амерички савезник Косово, где шиптари некажњено убијају србе, силују српкиње, славе убијање српских деца, уништавање српских гробља, цркава и манастира. Американцима не пада напамет да прете шиптарима са бомбардовањем ако не престану са терором над србима.

Амерички савезник хрватска која има пуно сличлости са ндх, некажњено убијање и иживљавање над србима. Терор над српским повратницима. Америци не пада напамет да прети хрватској бомбардовањем ако не престане са терором над србима.

Америка је савезник федерацији у Босни, у којој некажњено потурице свакодневно се иживљавају над србима и немогућ повратак срба. Америци не пада напамет да прети федерацији бомбама ако не престане са терором над србима.

У Ираку кад је Садам владао, хришћани су били безбедни, православни азирац је био министар. После инвазије америке, хришћани су скоро истребљени. Америци не пада напамет да штити хришћане у Ираку.

Са којим правом онда такозване "демократе" терају Србију у ЕУ и Нато? Нису ништа бољи од хитлероваца.
 
Паклени се планови кују у винским подрумима Ватикама, белој кући и храма Светог Василија. Сад Луцифер долази ко Исус ономад.

Јел Косово враћено србима? Јел Америка више не подржава звери као Харадинај и независност Косова? Јел Америка више не подржава геноцидну Хрватску?........
 
Јел Косово враћено србима? Јел Америка више не подржава звери као Харадинај и независност Косова? Јел Америка више не подржава геноцидну Хрватску?........

Alal ti vera kad pises Hrvatska, Hardinaj, Amerika a "Srbi" pises malim slovom.
 
Алал вера теби кад подржаваш сотоне који уништавају Србију горе него Хитлер.




Ja ti kazem da gresis u pravopisu, ti meni da podrzavam Sotonu zbog toga sto sam ti ukazao na tako nesto.

A Hriscanin si, jeli ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo moze da radi samo izvandredna budala.

Ja ti kazem da gresis u pravopisu, ti meni da podrzavam Sotonu zbog toga sto sam ti ukazao na tako nesto.

A Hriscanin si, jeli ?

Само идиот може да игнорише тему о зверима који уништавају Србију горе него Хитлер.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Само идиот може да игнорише тему о зверима који уништавају Србију горе него Хитлер.

A ti se secas kako je bilo dok su Nemci bili u Srbiji ?
Ajd ne rise.
I nisam ignorisao temu, lepo sam napisao da se pakleni planovi kuju u vinskim podrumima Vatikana.
Ne lazi.

I ti si izgleda od onih caknutih zilota ? :)
 
Према земљама које сматрају да су људи на њиховом нивоу третирају са поштовањем. Као што су западне земље и Турску, која је савезник Амерички одавно.

Америка као и Хитлер је говорио о поштовању и хуманости.

Амерички савезник Турска у којој некажњено свакодневно се иживљавају над људима који нису муслимани и над курдима. Турска слави геноцид над јерменима, азирцима, грцима и осталим над којима су правили геноцид. Америка према Турској није поставила услов да ће је бомбардовати ако не прекине са терором која данас спроводи над хришћанима и курдима.

Амерички савезник Косово, где шиптари некажњено убијају србе, силују српкиње, славе убијање српских деца, уништавање српских гробља, цркава и манастира. Американцима не пада напамет да прете шиптарима са бомбардовањем ако не престану са терором над србима.

Амерички савезник хрватска која има пуно сличлости са ндх, некажњено убијање и иживљавање над србима. Терор над српским повратницима. Америци не пада напамет да прети хрватској бомбардовањем ако не престане са терором над србима.

Америка је савезник федерацији у Босни, у којој некажњено потурице свакодневно се иживљавају над србима и немогућ повратак срба. Америци не пада напамет да прети федерацији бомбама ако не престане са терором над србима.

У Ираку кад је Садам владао, хришћани су били безбедни, православни азирац је био министар. После инвазије америке, хришћани су скоро истребљени. Америци не пада напамет да штити хришћане у Ираку.

Са којим правом онда такозване "демократе" терају Србију у ЕУ и Нато? Нису ништа бољи од хитлероваца.

Amerika mnogo više liči na Rimskmo carstvo, a ako ćemo iskreno Srbija je ta koja je mnogo više bila nalik na nacističku Nemačku i u kojoj i dan danas postoje politički i crkveni krugovi koji bi je usmerili u tom pravcu.
 
par crtica iz usa, sa severa drzave, manji gradici kao tvin piks

1.amer policija vozi sredinom kolovoza

2.u slucaju povecane potrosnje el energije, upadaju oruzano u kuci trazeci `uzgajaliste` marihuane

3.pre podne vataju decu po ulicama, jer nisu u skoli

mali primer, a ima ih milion


1. lol, to uopste nije poenta, vec policijska brutalnost. A pandur je otpusten, sto se kaze na kraju.

2. To rade i ovde.
Tako je pao ..... "dzunglas".

3. Deca bi trebalo da su u skoli, zar ne ?
 
Amerika mnogo više liči na Rimskmo carstvo, a ako ćemo iskreno Srbija je ta koja je mnogo više bila nalik na nacističku Nemačku i u kojoj i dan danas postoje politički i crkveni krugovi koji bi je usmerili u tom pravcu.

Твоји "цивилизовани" шиптари са подршком Америке:
Славље после клања срба:
http://www.kosovo.net/erpkim04nov03.html

Тешко премлаћивање српских стараца:
http://www.kosovo.net/news/archive/2006/September_21/3.html

Уништавање свих српских гробља, манастира и цркава:
http://www.kosovo.net/news/archive/2004/April_02/1.html

Сведочење србина о геноциду над србима у Сарајеву, потурице су добили подршку од запада:

SLAVKO Šibalija (52), inženjer u „Telekomu“, već 10 godina u Beogradu, ne tuguje za Sarajevom, odavno ga više ne smatra „svojim“. Ne može da ima radost sećanja na dane pored Baščaršije gde je pre rata stanovao (Ulica Ognjena Price 1), gde se oženio, sina dobio.
- Mali je to bio grad za toliku, patološku mržnju prema nama.Činilo se da je godinama sakupljana, gajena, pothranjivana, pa onda, pod pritiskom, naprosto eksplodirala i u svoj svojoj gadosti rasula se iz opne 1992. godine - govori Šibalija. - Sarajevski Srbi su se za samo nekoliko dana i noći našli u zatočeništvu, okruženi i žicama i minskim poljima.
Alija Izetbegović, autor „Islamske deklaracije“ i zastupnik stava da ne može biti mira između islama i drugih vera, postaje u junu 1992. godine vrhovni komandant već dobro naoružanih „zelenih beretki“, odnosno Armije BiH, proglašava ratno stanje i zabranjuje izlazak iz grada.
Sada, 14 godina kasnije, Slavko Šibalija konstatuje da su ostvarene Izetbegovićeve želje - glavni grad BiH je etnički „najčistija“ prestonica u Evropi. Sarajevo je napustilo više od 150.000 Srba, bez želje da se ikada vrati.
- Od prijatelja čujem da i ono malo Srba u Sarajevu čeka da izvuče bar deo novca za imovinu koja im je u ratu brutalno oteta ili uništena, pa će odmah otići što dalje od Miljacke - kaže Šibalija. - Pokušavam da potisnem sećanja na fašistički teror „legalne muslimaske vlasti“, na progone i kazamate u kojima sam bio. Ne mogu. Vređa me što niko neće javno da kaže istinu o ratnom Sarajevu, da su Srbi bili žrtve, a nikako agresori svog grada. Ubijani su na ulicama, u svojim stanovima, na radnim mestima, u mnogim mučilištima... Mnogo logoraša, mojih sapatnika, umrlo je od posledica zverskih prebijanja i nije dočekalo istinu. U Beogradu se još susrećem sa ljudima koji veruju u gnusne laži muslimana i njihovih saveznika, lansirane još 1992. i pothranjivane do danas. Dokle? Da li ću ja doživeti da istina pobedi?
ZATVORE, odnosno logore u Sarajevu, a bilo ih je 125 u svim delovima grada pod muslimanskom vlašću, prošlo je oko 25.000 Srba. Objavljujemo deo lične izjave Slavka Šibalije, zapisane na slobodnoj teritoriji početkom oktobra 1994. godine.
- Muslimanski praznik Bajram, 6. april 1992. godine. Njihova jutarnja molitva se završila negde oko 6 časova. Tada je počela jeziva dreka i pucnjava. Slavlje. Aliji Izetbegoviću su svetski moćnici priznali državu. Ženu, sina i taštu šaljem kod rodbine u Vojvodinu. Mislio sam: dok se situacija ne smiri. U stanu ostajemo tast i ja. Mi, Srbi, ponovo smo iskazali naivnost, za razliku od dobro obaveštenih i pripremljenih muslimana i Hrvata. Radio sam u Javnom preduzeću PTT Sarajevo i nekoliko meseci pred rat mi se mlađi „kolega“ Osman Džombić, poznati kriminalac, poverio kako već postoji vojska - "Patriotska liga", da imaju uniforme i naoružanje i vežbaju na Jarčedolima.
- Mesec april, ni rat ni mir. Gradom prolaze razne vojske (policije) u različitim uniformama. Govorimo: svaka avlija - armija. Onda, 2. maja je, posle višednevnog, strahovitog mučenja, ubijeno osam vojnika JNA i četiri srpska civila. Sledi masakr nad vojnicima JNA u Dobrovoljačkoj ulici. Sa prozora stana, kroz Park cara Dušana posmatram histerično, pomahnitalo urlanje „zelenih beretki“ i zbunjene, preplašene vojnike koje skidaju sa vozila, teraju ih da se skinu goli i polegaju po asfaltu. Ubijaju ih.
U KVARTU u kojem je Šibalija živeo, počinju žešći progoni. Nebojšu Milovanovića ubija komšija iz ulice jer, navodno, svetlećom reklamom na zgradi daje signale „ćetnicima“. Čuje da mu se komšija Mišo Vukoičić, koji je radio kao portir u preduzeću „Bosna-Re“ obesio. Na obdukciji se vidi da je bukvalno iskasapljen. Zašto? Sin mu je „u ćetnicima“, čuje objašnjenje komšije, muslimana.
Slavkov tast dobija infarkt prilikom hapšenja i maltretiranja na ulici. Hapse ga policajci kriminalaca braće Zulić. Novembar, 1992. Ispred stana petorica naoružanih vojnika 10. brdske brigade zloglasnog Mušana Topalovića Cace. Stan je potreban za njegovog zamenika Senada Pecara. Šibalija je na ulici. Izlazi, dok vojnici iznose tela dve njegove komšinice. Zaklane u stanu, odbile su da se isele.
- Na ulici prete racije. Najgore je ako te uhvate baš ti iz 10. brdske, jer vode na Trebević, na kopanje rovova - nastavlja Šibalija. - Gore je jedno od najvećih stratišta. Bacaju Srbe u pećinu „Kazani“, pre toga ih ritualno ubijaju. Umobolnici Mušana Topalovića se opijaju u krvi žrtava. Formirana je elitna, „jurišna četa“ 10. brdske brigade. Njen pripadnik može postati samo krvolok koji donese „upisninu“.

Šta je „upisnina“? To je srpska glava. Glave zaklanih Srba izlažu se u Osnovnoj školi na Bistriku. Sa Bistrika se gleda na Trebević. Crni dim znači da su u jamu „Kazani“, posle ubijanja ljudi, bačene i zapaljene automobilske gume.

MASOVNE GROBNICE
NAJMANJE 5.515 Srba ubijeno je u Sarajevu od 1992. do 1995. godine. Tolikom broju žrtava se znaju tačna imena i prezimena, mesta rođenja i smrti. To nije konačan broj, još nisu otkrivene sve masovne grobnice, a za neke se i ne zna gde su. Proveravaju se podaci za još 500 nestalih sarajevskih Srba.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=16&status=jedna&datum=2006-06-27&feljton=5336

СПЦ је данас пун хоштаплера анационалних који су против српства, док већина католика и муслимана говоре својима да је србе најбоље истребити.
 
Poslednja izmena:
Твоји "цивилизовани" шиптари са подршком Америке:
Славље после клања срба:
http://www.kosovo.net/erpkim04nov03.html

Тешко премлаћивање српских стараца:
http://www.kosovo.net/news/archive/2006/September_21/3.html

Уништавање свих српских гробља, манастира и цркава:
http://www.kosovo.net/news/archive/2004/April_02/1.html

Сведочење србина о геноциду над србима у Сарајеву, потурице су добили подршку од запада:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=16&status=jedna&datum=2006-06-27&feljton=5336

СПЦ је данас пун хоштаплера анационалних који су против српства, док већина католика и муслимана говоре својима да је србе најбоље истребити.

To ne znači da je Amerika nacistička zemlja niti da liči na takvu zemlju. Malo se obrazuj pre nego što kreneš da daješ etikete i lupetaš unaokolo.
 
1. lol, to uopste nije poenta, vec policijska brutalnost. A pandur je otpusten, sto se kaze na kraju.

2. To rade i ovde.
Tako je pao ..... "dzunglas".

3. Deca bi trebalo da su u skoli, zar ne ?

jel to replika na moj post

moja poenta je da se amer policija ponasa u praksi na nacin koji, u najmanju ruku, asocira na gestatpolicaj, a cesto imaju i slicne uniforme, pantalone jahace, sa dubokim koznim cizmama , pa uprtaci

daklem, napisi nesto svoje u svoju i amer odbranu

ps bogatstvo klipova o takvoj politici ima na jutjubu, otkucas polijiska brutalnost i sedi i cudi se, ali da ne zatrpavam forum klipovima, meni je dosta ovaj, da ga ne prepricavam
 
To ne znači da je Amerika nacistička zemlja niti da liči na takvu zemlju. Malo se obrazuj pre nego što kreneš da daješ etikete i lupetaš unaokolo.

Ти лупеташ кад можеш доказе о геноциду над србима који су шиптари, хрвати и потурице починили уз подршку Америке (који се дефинитивно може упоредити са Хитлеровом Немачком) да омаловажаваш.
 
jel to replika na moj post

moja poenta je da se amer policija ponasa u praksi na nacin koji, u najmanju ruku, asocira na gestatpolicaj, a cesto imaju i slicne uniforme, pantalone jahace, sa dubokim koznim cizmama , pa uprtaci

daklem, napisi nesto svoje u svoju i amer odbranu

ps bogatstvo klipova o takvoj politici ima na jutjubu, otkucas polijiska brutalnost i sedi i cudi se, ali da ne zatrpavam forum klipovima, meni je dosta ovaj, da ga ne prepricavam

Američka policija ne liči na post-vajmarsku policiju, št one znači da amereički policajci često nisu kreteni. Ali nisu i nacisti. Da su američki policajci nacisti, oni bi smeli da budu samo belci odgovarajućeg porekla, a hapsili bi sve Jevreje, Slovene i nepripadnike bele rase. To ne rade. Američki zakoni nisu ni rasustički ni rasno elitistički, već gradjanski. A ti lupetaš.
 
jel to replika na moj post

moja poenta je da se amer policija ponasa u praksi na nacin koji, u najmanju ruku, asocira na gestatpolicaj, a cesto imaju i slicne uniforme, pantalone jahace, sa dubokim koznim cizmama , pa uprtaci

daklem, napisi nesto svoje u svoju i amer odbranu

ps bogatstvo klipova o takvoj politici ima na jutjubu, otkucas polijiska brutalnost i sedi i cudi se, ali da ne zatrpavam forum klipovima, meni je dosta ovaj, da ga ne prepricavam

Boli me nesto da branim Amere.
Ti da hoces da istaknes policijsku brutalnost i paralelu sa gestapom pomenuo bi Rodnija Kinga.



A ne bi posezao za onako glupim primerima gde se jos pokazalo da je policajac kaznjen tako sto je otpusten.
To je pokazatelj da u USA ljudi imaju svoja prava i da policajci koji krse ista bivaju sankcionisani.
To je tvoja poruka.
 
Američka policija ne liči na post-vajmarsku policiju, št one znači da amereički policajci često nisu kreteni. Ali nisu i nacisti. Da su američki policajci nacisti, oni bi smeli da budu samo belci odgovarajućeg porekla, a hapsili bi sve Jevreje, Slovene i nepripadnike bele rase. To ne rade. Američki zakoni nisu ni rasustički ni rasno elitistički, već gradjanski. A ti lupetaš.

Ти само лупеташ. Америка може да се упореди са нациситчком Немачком. Нема то никакве везе са јеврејима.

Терор који Америка спроводи над многим земљама није ништа бољи од нацистичке Немачке.
 
po meni su ameri i gori, ako se uzme odnos prema baljanu, bivsoj sfrj i srbiji

nemci su nam bioloski neprijatelji i oni to ne kriju, svaki put kad se vojno osile

a ameri...!? pa oni se predstavljaju za vajne demokrate, amtiteroristicku drzavu br 1, i pronoslilac amer nacina zivota, samo sto je na balkanu to sve nas kostalo 100.000 mrtvih i sve sto ide uz to.

nisu morali da se trude, dz im bilo
 
Ти лупеташ кад можеш доказе о геноциду над србима који су шиптари, хрвати и потурице починили уз подршку Америке (који се дефинитивно може упоредити са Хитлеровом Немачком) да омаловажаваш.

Ja o tome nisam ni pričao, dakle nisam ni mogao da omalovažavam. Postoje kriterijumi koji neko društvo čine nacističkim. I postoje kriterijumi koji neko društvo čine fašističkim, jer to nisu iste stvari. Amerika ima gradjanske zakone i nema ni jednu regulativu koja bi je činila nacističkom. Republika Srpska, Čanak je često obap to navidio, jedina je posle drugog svetskog rata imala zakon koji bi se mogao podvesti pod nacistički, u celoj Evropi. Takav pravni propis nije donesen u normalnim državama od Hitlerove smrti. Pa ti sad vidi ko je nacista, a ko nije.
 

Back
Top