Istina ili samo izgovor

pitanje je na nivou kokoške i jajeta... u principu valjda zbog oba... prvenstveno valjda radi svog sopstevnog osećaja ali bitno je naravno i da se drugima dopadneš... a oblačenje nije samo stvar ličnog ukusa i sredstvo tavođenja ili čega već, već i neke društvene konvencije... mislim nećeš u grad u flekavoj trenerci i raspalim patikama, ili na fax u gaćama i japnkama... mada...
 
Kad god dodjemo na temu doterivanja i sredjivanja, vecina mojih drugarica kaze da se sredjuje zbog sebe a ne zbog ne kog drugog. Devojke koliko je to istina ? (mislim iskreno bas nas briga kako izgledamo kad smo sami kuci, zar ne?)

Tvoje drugarice tvrde da se ONE sredjuju zbog sebe, a ne da se SVE DEVOJKE sredjuju zbog sebe.

Forumasice ti ne mogu pomoci da utvrdis "istinu" o kojoj pricas.

Znam da je vrlo moguce da ti je samo sintaksna greska ovo "istina" ali eto hocu da dzangrizam.
 
Kad god dodjemo na temu doterivanja i sredjivanja, vecina mojih drugarica kaze da se sredjuje zbog sebe a ne zbog ne kog drugog. Devojke koliko je to istina ? (mislim iskreno bas nas briga kako izgledamo kad smo sami kuci, zar ne?)

nzm....
sredjujem se za sebe...ali retko...
a okolina je navikla da me vidja u masama, pocepanim farkama, cupava kosa itt:mrgreen:

l just don't give damn.....
 
Pa zavisi, ja razmišljam na jedan glup način: ako sama sebi dobro izgledam, ili ću izgledati dobro drugima ili me zabole zadnjica šta oni misle o tome.
Znači, sređujem se da bih bila lepa, koliko je to moguće, ali sebi.
 
Koja to kaže ta je glupa k'o tri zimske noći! Iskreno, sve što radimo jeste da bi drugi primetili! Nemoj da vas to zavarava... Ja obično tako napujdam takvu koja to kaže, da je to neverovatno, pa čak i meni samom... Kao prva stvar to je teška laž i licemerje, a kao druga stvar... svaka devojka nije ni svesna koliko ispadne glupa, kada to kaže! Iš ;)
 
Koja to kaže ta je glupa k'o tri zimske noći! Iskreno, sve što radimo jeste da bi drugi primetili! Nemoj da vas to zavarava... Ja obično tako napujdam takvu koja to kaže, da je to neverovatno, pa čak i meni samom... Kao prva stvar to je teška laž i licemerje, a kao druga stvar... svaka devojka nije ni svesna koliko ispadne glupa, kada to kaže! Iš ;)

da li si ti zensko?
da li znas kako je biti zensko?
ne?
onda ne seri
 
Limune devojke nose i jako neudobne cipele koje ti naprave haos od nogu, ali je bitno da su lepe, kako onda moze neko da kaze da se tako bolje oseca :think:

Misaoni hod ide ovako.

Obukla sam cipele koje mi rasturaju nogu.
Osecam se grozno.
Ali
Cipele su lepe i izgledam prelepo u njima.
Izlazim na ulicu.
Svi zamecuju kako imam dobre noge.
Svi zamecuju kako imam dobre cipele.
Svi me hvale.
Gledam u svoje noge i pocinjem da mislim " Hej pa ja super izgledam u njima".
Lepa sam.
Preplavljuje me dobar osecaj.
Sto je jaci dobar osecaj, bol je manji.
Jer u krajnjem slucaju, covek se navikne na bol.
Bol je podlozan autosugestiji.
Da preformulisem - 50% bola je u glavi.
 
da li si ti zensko?
da li znas kako je biti zensko?
ne?
onda ne seri

Alo, bre, ne seri ti, mala hejterko!
Kao prvo bio sam sa isuviše takvih devojaka... Trubim im stalno... Ok, izlazimo, ja sam oduševljen njenim izgledom, znam koliko je lepa i sve to,kažem joj: " obuci se dobro, napolju je hladno", a ona obuče, neko maramče, vidi joj se pupak, leđa skroz gola, dole neka mini suknjica, seksi čarape, crna čipka i to... I onda se sledi, boluje 15 dana zbog gluposti... a zašto to radi, ako je u vezi sa mnom, i ako zna koliko mi je lepa ma kako god se obukla???
Da, privuče, PAŽNJU na sebe! I zato, ne seri ti... Nisam žensko, ali neke stvari bolje znam od vas žena! Iskusniji sam na tom polju, i zato imam pravo da komentarišem!:cool:
 
Alo, bre, ne seri ti, mala hejterko!
Kao prvo bio sam sa isuviše takvih devojaka... Trubim im stalno... Ok, izlazimo, ja sam oduševljen njenim izgledom, znam koliko je lepa i sve to,kažem joj: " obuci se dobro, napolju je hladno", a ona obuče, neko maramče, vidi joj se pupak, leđa skroz gola, dole neka mini suknjica, seksi čarape, crna čipka i to... I onda se sledi, boluje 15 dana zbog gluposti... a zašto to radi, ako je u vezi sa mnom, i ako zna koliko mi je lepa ma kako god se obukla???
Da, privuče, PAŽNJU na sebe! I zato, ne seri ti... Nisam žensko, ali neke stvari bolje znam od vas žena! Iskusniji sam na tom polju, i zato imam pravo da komentarišem!:cool:

ne znam ja ko ovde sere
mozes ti da budes kazanova ili stavec,zenski mozak razume samo zensko
i lepota nema veze samo sa oblacenjem,you moron
npr,ti mozes da smuvas milio riba i nikad neces znati kako se devojka oseca ako sebi izgleda kao sranje
ako mi je npr kosa bzv,mogu da obucem i najsexi outfit koji postoji,i osecacu se kao sranje
volis da pametujes,ali ovde samo lupas praznu slamu
 

Back
Top