Istina ili samo izgovor

Ja se sredjujem zbog sebe za druge.:mrgreen:
Nmg da objasnjavam, mrzi me...nesto kao sredjujem se samo kad izlazim iz kuce, naravno zbog drugih, jer se kuci ne sredjujem. Ali ne da bih bila lepa njima, nego oblacim i sminkam se onako kako je lepo meni, a kad si samouveren, duhovit i kad imas o cemu da pricas, svi te slusaju, niko ne gleda da li imas airmax ili koje ti je boje kreon....hmmm, ne znam da li sam bas rekla ono sto sam htela :D I kao mrzi me da objasnjavam a polomih se ovde :mrgreen:
 
:ok:

Ne znam zašto si me "napala", kad imamo isto mišljenje? :think:

pa nemamo isto misljenje-to je moj licni primer
zato sto je meni to dovoljno
a devojke koje su navikle da budu pod punom ratnom opremom njima je sminka svakodnevica i nesto najnormalnije
a ima i onih drugih
ti si rekao nesto drugo.i naravm+no,naveo si to kao apsolutnu istinu,kao da ti znas kako je biti zensko
 
pa nemamo isto misljenje-to je moj licni primer
zato sto je meni to dovoljno
a devojke koje su navikle da budu pod punom ratnom opremom njima je sminka svakodnevica i nesto najnormalnije
a ima i onih drugih
ti si rekao nesto drugo.i naravm+no,naveo si to kao apsolutnu istinu,kao da ti znas kako je biti zensko

zato te devojke kojima je sminka svakodnevnica na kraju bez sminke ispadnu ruzne. Iako to nisu. Nego ljudi navikli i sada odjednom vide strasilo bez sminke. :zcepanje:
 
Kad god dodjemo na temu doterivanja i sredjivanja, vecina mojih drugarica kaze da se sredjuje zbog sebe a ne zbog ne kog drugog. Devojke koliko je to istina ? (mislim iskreno bas nas briga kako izgledamo kad smo sami kuci, zar ne?)

Pa normalno da necu samo za sebe da se sredjujem xD kad izlazim za druge...msm naravno i za sebe sa jedne strane da ja izgledam lepo naravno...ali i za druge :)) kad sam kuci ne obracam paznju na to :)
 
Limune devojke nose i jako neudobne cipele koje ti naprave haos od nogu, ali je bitno da su lepe, kako onda moze neko da kaze da se tako bolje oseca :think:

ovo je skroz tačno
ne samo obuću, nego i tesnu odeću, neudobnu nose zarad lepote
meni je to razmišljanje glupo
ne mogu da nosim nešto što mi je neudobno pa makar bila miss sveta u tome....
udobnodt + lepota ako može to je prava stvar
 
Ja uglavnom se spremam da budem lepa (kada samo setam dovoljno je malo pudera i maskara,onako za takve varijante je bolje koliko-toliko prirodno,ako se nekome takva dopadam onda cu se jos vise kada sam sredjena a ne milijardu puta cujem drugove kako kazu da su smuvali extra "ribu" sa 3kg pudera a kada se nadju u gradu bez haljinice i tolike sminke,prepadnu se,tako da...)svome decku i sebi a onda i njegovim i svojim prijateljima,kao i ljudima oko nas...ali...kada izlazim sto posto cu obuci nesto u cemu mi mozda nije udobno,ali svakako cu nahraniti sebe time sto u tome izgledam privlacno,veoma mi je vazno da u svakom trenutku budem lepa....
 
Poslednja izmena:
...ma najbolje se osecam kad izadjem rascupana,masne kose,koja izgleda kao umocena u krv i skroz ulepljena, u kariranoj pidzami,uvucenoj u kozne starke koje su do pola listova i majici s natpisom "Strajk"....e da... i aksesorajz je obavezan....raybannke,jedna bodljikava narukvica od lakta do zgloba,lanac s priveskom u obliku marihuane i zihernadle umesto mindjusa.... z:lol:
 

Back
Top