klise...

sta mislite?

  • naravno... jer je meni flert kao dobar dan...

    glasova: 0 0,0%
  • prvo mora da dokaze da je bar bar podjednako svetski covek kao ja...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mili, sta ti znaci ovo klisiranog strejtera :eek: ? Kakav je to dasa ? Nije valjda klistirani ? Ako i jeste, pa ne mogu da ga pregledam u busu, pod uslovom da to odokativnim pregledom moze da se ustanovi.. :lol:.
 
sta mislite vi, krenete u grad i u autobusu, na primer, sretnete nekog klisiranog strejtera, jel biste se smuvale sa njim iako, mozda, nije forumas?
ne,nikada, bez obzira da li je sa krste
klisirani strejteri su mnogo dosadniji od obicnog strejtera, jer obicni strejteri uvek misle da su u pravu, a klisirani se trude da i druge ubede da su uvek u pravu
na stranu to sto ne umeju da flertuju, pa se kao gade i preziru flert
a, d. bi dali da i oni imaju tu sposobnost lake, vrcave konverzacije
to su kao one zene sa malim sesima, sto preziru one sa velikim, jer su navodno glupe
:mrgreen:
 
Bogami i Google se nasao u cudu pred ovako naprednom terminologijom frajerologije... :think:. Ima li tih klisiranih na forumu, da nam se malo opisu. Ili neka dama da nam predoci osnovne karakteristike doticnih. Da naucim nesto novo, zasto da ne. Posle moze da bude kasno... :aha:.
 
Poslednja izmena:
Ima ih, u pravu si :aha:. A sta bi, konkretno, trebalo da znaci - klisirani ? Izvini, ako zvucim tupadzijski, ali za ovu terminologiju stvarno jesam, priznajem :rumenko:.
pa, to su oni koji ce uvek izvuci klisirani odgovor, tipa:
"jao, pa sto flertujes, ti si u vezi/braku, to nije lepo i ne treba tako"
a, kad ih pitas zasto ne treba, jer zbog toga sto se partner ljuti, ili zato sto to smatra zavlacenjem, ili zato sto Bog zabranjuje flert, ili nesto slicno, oni ne znaju da ti kazu konkretno, odnosno, nemaju misljenje na tu temu koje je racionalno, oni prosto znaju da to ne treba da se radi
i to je klise samo tako.....
a, uz to, takvi likovi koji flert smatraju ne znam kakvim grehom, grese svasta nesto na drugim stranama, jer, sestro slatka, ne postoji covek na ovome svetu koji ne gresi bar malo, jer inace nije covek, vec svetac
ako nista drugo, gresi u tom oalkom osudjivanju drugih i njihovog ponasanja
 
Pa klisirani je, u stvari, kliširani....zar ne ? Uzviknucu jedno jaoooooooj... Znam takve tipove i nemam bas najbolje misljenje o njima, ako sam sad dobro skapirala rec... Ma gde postoje bezgresni... Ko to tvrdi nije iskren prvo prema sebi samom, ali neka misli on o sebi sta hoce, samo je vrlo smorno slusati im nastupe....:bljak:
 
Pa klisirani je, u stvari, kliširani....zar ne ? Uzviknucu jedno jaoooooooj... Znam takve tipove i nemam bas najbolje misljenje o njima, ako sam sad dobro skapirala rec... Ma gde postoje bezgresni... Ko to tvrdi nije iskren prvo prema sebi samom, ali neka misli on o sebi sta hoce, samo je vrlo smorno slusati im nastupe....:bljak:
da :)
i, ostalo -da
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top