Koliko je tesko biti ING u Srbiji?

Nije bas lako. Moras da se boris i prezivis. Ja sam inzenjer elektrotehnike, smer energetika, ali se bavim automatikom. Moras biti krajnje fleksibilan......:whistling:......ili te nema........A placanje da ne pominjem............uradis nesto, i kad treba to da naplatis....ispada kao da im krades......
 
Poslednja izmena:
ja sam dipl.ing.saob.-drumac i ovaj novi zakon je smejurija. zakon je za pandure, inace je bio kod njih 3 godine na prepravljanju i sada stupa na snagu samo za njih. a autoskole, a nove vozacke, nove tablice, novi pravilnik o saob.znakovima, a agencija za saob, a jbm li ga sta jos sve... bitni su kazneni poeni i reklama straha i terora na tv-u (ako nesto-ode 10 poena+..din), umesto da objasne, edukuju... ova struka je kao fudbal u Srbiji-svi su strava vozaci, svi znaju kako treba da se regulise saob, svi znaju sve...
 
Nije bas lako. Moras da se boris i prezivis. Ja sam inzenjer elektrotehnike, smer energetika, ali se bavim automatikom. Moras biti krajnje fleksibilan......:whistling:......ili te nema........A placanje da ne pominjem............uradis nesto, i kad treba to da naplatis....ispada kao da im krades......

za inzinjere elektrotehnike postoji jedno lijepo mjesto-silikonska dolina. to je dio kalifornije, od san franciska pa do santa klare cini mi se. odes lijepo tamo, dobar dan-dobar dan. ja doso-sto si doso. ja sam inzinjer toga i toga i to DOBRO RADIM. ako si dobar majstor, dobro je, ako nijesi -nema bolje zemlje od srbije
 

Back
Top