Liberalizam i(ili) Čedomir?

lokateli

Veoma poznat
Poruka
13.068
Pitanje je upućeno, pre svega, pristalicama liberalne političke opcije. Dakle, da li mislite da Čedomir Jovanović i njegov LDP valjano reprezentuju liberalizam u Srbiji? Evo da se ja odmah izjasnim, kao neko ko nikad ne bi glasao za neku partiju liberalne opcije...da ne objašnjavam zašto ne bih, jer nije to tema. Meni Čedomir apsolutno odgovara....neka njega na tih „da li je ili nije 5%“. Super. Iskreno sam navijao da predje cenzus na Voždovcu, da ne bi slučajno na njegovo mesto došao neko normalniji. Neko ko ima integritet, neko ko nije uprljan poznanstvom sa srpskim podzemljem, neko ko je nešto uradio u životu(priznat i dokazan u struci).....neko kome stavka No1 u političkom delovanju neće biti pljuvanje po sopstvenoj zemlji i narodu, a stavka 2 – borba za pederska prava. Dakle, ja volim Čedu Jovanovića, kao što volim i Čanka, a plašim se, na primer, Pajtića, jer taj kad krene da onako fino palamudi o autonomiji Vojvodine i prednostima iste za Vojvodjane, daleko je opasniji od Čanka, kome je svaka druga pljuvanje po SPC, a svaka prva pljuvačina po Srbima uopšte.
Eto dakle, liberali.... Odgovara li vam Čedomir ili ne?
 

Back
Top