U kakvoj državi živimo?

jeste bio neki mladji, ali to uopshte nije bitno.
mene zanima, zashto misle da su face ako nose taj pendrek i pishtolj,a svoje frustracije leche na mushkom polu..verovatno misle da zzene imaju vlazzne snove u vidu policajca s ogromniim pendrekom! mada vidim da su im stanjili pendreke,nisu debeli kao pre.
da li vi imate iskustva s policijom?
 
ne, nisam zadovoljna reakcijom! zashto mushkarci dobijaju batine, a zzenama se smeshkaju? otkud im uopshte pravo da biju mushkarce?

Ko ti kaze da biju muskarce .
Eto mene je zaustavio milicioner , koji nije imao kapu .

Rutinska kontrola saobracaja . ja lepo izadjem , pa kazem dobar dan , a on dokumenta , a ja kazem . Molim.....? stavite kapu , ako mislite da razgovarate samnom sluzbeno . A on .. izvinite gospodine .. evo odmah ... Pa stavi kapu , .. pa onda . Dokumenta molim . Ja izolte . on , hvala srecan put ..

I tako . A jedan moj drugar vozio brzo , a iso nocu na more , pa uz Rudnik opalio kolko moze . Nocni policajci sa Ibarske ( sve po 2 metra preko ledja ) zaustavili ga , pa onda ... sto vi vozite tako bzo. Pa el ocete da pobijete tu svoju decicu pozadi . El vam se spava . Ajde izadjite iz auta , da se malo razbudite . A sta ste vi po zanimanju .. STA MUZICAR . Vi ste muzicar?????? :eek:Nece biti . Kao ste muzicar , ajde recite , gde su polu-stepenovi u durskoj skali . ZNATE . Pa Vi ste stvarno muzicar .. Srecan put ...molim vas , malko sporije . :D
 

Back
Top