Šta će Deda Mraz (predsednik Vlade) da nam pokloni za Novu godinu ?

Šta će Deda Mraz premijer da nam pokloni za Novu godinu ?

  • poskupljenje struje 20%

  • poskupljenje goriva 40%

  • poskupljenje deterdženata 153%

  • poskupljenje registracije 50%

  • poskupljenje gasa 68%

  • poskupljenje infostana 50%

  • poskupljenje telefonskih impulsa 30%

  • poskupljenje kredita 10%

  • poskupljenje vazduha 32%

  • piiiiiiiip na biciklu dizbijemo oči


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Prošle noći stojim ja u diskoteci, češkam jajca i đuskam ko nenormalan i padne mi na pamet fenomenomenalna ideja da otvorim ovu temu. :mrgreen: Dakle, da vidimo šta će ovaj Deda Mraz
news_7418.jpg

odnosno predsednik Vlade Srbije Mirko Cvetković da nam pokloni za Novu godinu ? On je kapitalistički Deda Mraz, on ne daje ništa nego uzima ili bolje rečeno otima pa bih hteo da popričamo o svemu tome. Stiže i anketa.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prošle noći stojim ja u diskoteci, češkam jajca i đuskam ko nenormalan i padne mi na pamet fenomenomenalna ideja da otvorim ovu temu. :mrgreen: Dakle, da vidimo šta će ovaj Deda Mraz
news_7418.jpg

odnosno preCednik Vlade Srbije Mirko Cvetković da nam pokloni za Novu godinu ? On je kapitalistički Deda Mraz, on ne daje ništa nego uzima ili bolje rečeno otima pa bih hteo da popričamo o svemu tome. Stiže i anketa.
mora da su bili i neki disco biscuits u igri kad si imao takvu viziju , u tim okolnostima:mrgreen:
 
Prošle noći stojim ja u diskoteci, češkam jajca i đuskam ko nenormalan i padne mi na pamet fenomenomenalna ideja da otvorim ovu temu. :mrgreen: Dakle, da vidimo šta će ovaj Deda Mraz
news_7418.jpg

odnosno preCednik Vlade Srbije Mirko Cvetković da nam pokloni za Novu godinu ? On je kapitalistički Deda Mraz, on ne daje ništa nego uzima ili bolje rečeno otima pa bih hteo da popričamo o svemu tome. Stiže i anketa.

Da, da, da... bas sam to hteo da kazem...

Meni on vise lici na Deda Mraza... :mrgreen:
 
Намете,намете и нове намете...Услед тога пуцање многих мањих и средњих предузећа,што значи још више незапослених.Треба отплаћивати последице про-ЕУ политике.
Све су то дарови ЕУ интеграција,плус убрзан рад на стварању "републике Војводине".
 
Ajde glasajte, imamo još malo vremena do N.G. Da vidimo šta će to ovaj naš srpski lopovski Deda Mraz da nam pokloni za novaka. z:lol:

vidiš da nema nikoga. zabole ih da glasaju na trilion tvojih anketa.
imaš samo mene :lol:

kada ti stignem u paketu sa svim poskupljenjima zaboravićeš da li je božič, nova godina ili prvi maj. samo radost, radost i veselje z:cry:z:poz:
 

Back
Top