zenska provokacija

mitjko

Zainteresovan član
Poruka
147
Bio sam skoro na rodjendanu i tamo je bila jedna jako lepa devojka sa skroz providnom crnom bluzom od chipke, ispod SAMO crni brus... Vidi se sve na njoj. Ono je extra!!! Kad sam joj prisao rekla je da ima momka...Cemu onda taj provokativni style?
 
iii jel ima dobru sisu? :mrgreen:

e brate moj napaceni nije tako kao sto izgleda,te ribe sto sto ti na prvi pogled deluju kao drolje su ustvari ok nego samo privlace paznju ;] a tuki su videle na tv-u samo, dok one koje ti deluju ok se satiru od......plazme :mrgreen: ja to iz iskustva licnog ;)
 
Poslednja izmena:
Brate, ja ne kazem da je devojka fufa! Ali ne kapiram koji se qratz pojavi obucena tako da joj se vidi skoro sve, kao da kaze izvol'te, ako nece da se muva jer ima momka :D

i ti da imas kobas od 30 cm sigurno ga nebi krio vec bi se oblacio u sto tesniju odecu da ga vide sto vise devojcica zato ne seri! eto moze im se! Mozda si prisao pogresno mozda je trebalo da kazes kolko sestro kosta malo hopa cupa?
 
Nema nista gore nego kad vidim vrh devojku, sa kojom ne bih oka sklopio... a ona dodje sa deckom...:sad2:

A da, pritom obuce vrlo tesnu trenerku i neki duxic bez brusa. Vdi joj se pola 'ranilice...:P
 
i ti da imas kobas od 30 cm sigurno ga nebi krio vec bi se oblacio u sto tesniju odecu da ga vide sto vise devojcica zato ne seri! eto moze im se! Mozda si prisao pogresno mozda je trebalo da kazes kolko sestro kosta malo hopa cupa?

Mozda neces verovti, ali meni e veoma glupo kadd mi se primeti tuki...:lol: xD
Valjda imam traume iz detinjstva kad su devojcice mislile da mi je vojnik ustao....:rumenko:
 

Back
Top