TRAZIM POMOC/SPYWARE

ona:
Ne mogu da otvaram postu. Odmah mi izbacuje da mi je sistem inficiran i poruku Spyware on line/on your PC. Ako neko zna kako da se resim ovog problema unapred hvala :D

Ako NESTO izbacuje poruku da si inficirana (sistem to sigurno ne radi)onda je to zahvaljujuci virusu ili spyware-u Vidjao sam ovakve POP-UP prozore na pojedinim sajtovima... NISI VALJDA PRISTALA?

Prelistaj odgovore (zato sam i otishao odavde - te koji virus kiler, te koji antispy... svakih 30min neko pita umesto da prelista)

EJ MODERATOR...
AJDE SROCHI NEKI TEKSTITJ O SPYWARETU... :D

PA "PLJUNI i ZALEPI" :lol:
 
Probaj da nadjesh programchicj HijackThis.exe i skini ( isto je dzabe, ali se ne secam oklen sam skinuo) i isntaliraj. AKo je komp "otet" (ne kontrolishesh neke stranice kada se i gde pojavljuju), ovo bi trebalo da reshi problem.

I koristi neki drugi browser, a ne IE.
 
chlan:
clan:
pa imas o tim spyware-ima ovde na forumu koliko hoces
skini adaware ili spybot... imas li neki antivirus?
Uradila....skinula adaware ali i dalje kad otvorim email odmah se pojavi neki drugi sajt koji ne mogu da kontrolisem tj, uklonim. Imam Kaspersky anti virus.

Za to skini SPYBOT 1.3 free je, adware ne moze to da resi a sa ovim ces to sigurno obrisati. Spajvare i advare imaju slicne ali razlicite funkcije!!!
 
DIOGEN1:
chlan:
clan:
pa imas o tim spyware-ima ovde na forumu koliko hoces
skini adaware ili spybot... imas li neki antivirus?
Uradila....skinula adaware ali i dalje kad otvorim email odmah se pojavi neki drugi sajt koji ne mogu da kontrolisem tj, uklonim. Imam Kaspersky anti virus.

Za to skini SPYBOT 1.3 free je, adware ne moze to da resi a sa ovim ces to sigurno obrisati. Spajvare i advare imaju slicne ali razlicite funkcije!!!

ALI GA PRVO OBAVEZNO ABDEJTUJ treba da ima preko 16000 stavki koje brise i prebaci ga na srpski!!!
 
DIOGEN1:
DIOGEN1:
chlan:
clan:
pa imas o tim spyware-ima ovde na forumu koliko hoces
skini adaware ili spybot... imas li neki antivirus?
Uradila....skinula adaware ali i dalje kad otvorim email odmah se pojavi neki drugi sajt koji ne mogu da kontrolisem tj, uklonim. Imam Kaspersky anti virus.

Za to skini SPYBOT 1.3 free je, adware ne moze to da resi a sa ovim ces to sigurno obrisati. Spajvare i advare imaju slicne ali razlicite funkcije!!!

ALI GA PRVO OBAVEZNO ABDEJTUJ treba da ima preko 16000 stavki koje brise i prebaci ga na srpski!!!

Nemoj da te sekira sto stalno prijavljuje DSO EXPLOIT - to je NAMERAN PROPUST Microsofta. Obavezno da uglavish stopiranje rekonfiguracije explorera!!! To ti se nalazi na Glavnom Panelu ispod IMUNIZE opcije ;)

Jos pokreni The Track Zapper i Sunce da te ogreje :)
 

Back
Top