goodday

ahahahahahah...ljudi....kod mene je sve dozvoljeno...
ne zelim da nabrajam shta sve.....zato shto mogu sluchajno da vas ogranichim.....
ali.....ipak brusterov slogan

NONE ABOVE

just me :wink:
 
Kazanova:
Ma dzabe za tebe glasaju, mene je moderator postavio za urednika... Isto kao Jeljcin Putina.

To mu dodje sad 'kaooo'
Paaa... znaš šta... bato! Politika je ovo! 8) balkansko_plutajuće_krstarenje... sve se uzima u obzir... i stas, i glas, i ostale bolesti = BO*... i jasna seksualna opredeljenost (ma kakva bila!)... nekompromitovanost... ihihi... malo li je! Pusti ti sad Jeljcina... moderatori će malo da se ubrišu za takva predimenzionirana ovlaš_ćenja...
Zar neko neće osmotriti prvo naše zmijsko_biračko_telo!!! 8)

* "bez osobenosti" prim.aut.
 
Dobro, dobro ok!

Kao vrstan takmicar cestitacu pobedniku na kraju glasanja!

Necu pozivati na demonstracije i rusenje legalno izabranog predsednika, sve dok se drzi obecanja da nece nikom nista zabranjivati.

U suprotnom, sledi atentat!
 
Pa normalno da sad dobijas glasove kad nemas nijednog konkurenta! Ko je izbrisao teme sa Kazanovinom i mojom kandidaturom? Ja sam taman mislio da je ovo posteno glasanje, ali ne... Srbija je ovo... nije Sloba bas toliko odavno otisao...
 
e bre....oonoooo....ja i H.Iglesijas.... :wink:
zena je majka....
vi ste jache od mushkaraca...normalno da cu vama da se obracam prvima...bez vas ne bi bilo nas, mushkaraca....vama dugujemo svoje postojanje...a od nas trpite najvishe....e pa vreme je da se tome stane na put.....
vreme je da zena ustane iz blata u kom su je gazili.....
doshlo je vreme ZENA.....i ja se radujem sa vama....
 
... neskromna li si... hm! Malo li ti je ova oda ženi, oda lepoti, oda radosti...(!?) iznad tebe... pih :roll: ni žene bre nisu više... k'o što su nekad bile! :?
 
Tipkaros:
Pa normalno da sad dobijas glasove kad nemas nijednog konkurenta! Ko je izbrisao teme sa Kazanovinom i mojom kandidaturom? Ja sam taman mislio da je ovo posteno glasanje, ali ne... Srbija je ovo... nije Sloba bas toliko odavno otisao...

Je l' vidis?!

Izbrisali sa spiska pravu konkurenciju, onde gde se nude prave stvari, sto svako zeli a pustili ovog sarlatana sto obecava kule i gradove.

Goodday, sledi ti atentat. Vidim da i dalje nece biti demokratije, ni ovde. A ja se borio za ravnopravnost i slobodu govora.

Ali i dalje sam najzadrtiji lider (najveca sam opozicija) i protivnik svih urednika na krstarici.

Predsednik:
SPPU-a - Sveopsti Pokret Protiv Urednika!
 

Back
Top