Ватикански холокауст: Хрватски нацистички логор смрти (18+)

Dragan_srbcg

Ističe se
Poruka
2.641
Most horrifying religious massacre in 20th century: The Vatican's holocaust in Nazi Croatia that they concealed from you for decades, playing the vital role in the recent developments in the region, along with the ruthless executioneres world has ever known, in the cruelest death camp of all times, condoned by Roman Catholic Church and their proxies in "Independent State of Croatia" - The truth will finally be heard!!!







 
Ovaj film ne valja jer u dokumentarnost meša patetiku i poetiku - služio je u propagandne svrhe tokom 1990-tih.

Nije ljudski prema žrtvama da se njihova patnja koristi za nečiji naum koji sa ovim žrtvama, a to su i najgluplji videli 1995., nema veze.

Ono što je neophodno, jeste da se izdvoje sredstva, prikupi dokumentacija i da se snimi kvalitetan dokumentarni film. Takvog još nema. To je sramota i SANU i vlade i predsednika Srbije.
 
Ovaj film ne valja jer u dokumentarnost měša patetiku i poetiku - služio je u propagandne svrhe tokom 1990-tih.

Nije ljudski prema žrtvama da se njihova patnja koristi za něčiji naum koji sa ovim žrtvama, a to su i najgluplji viděli 1995., nema veze.

Ono što je neophodno, jeste da se izdvoje srědstva, prikupi dokumentacija i da se snimi kvalitetan dokumentarni film. Takvog još nema. To je sramota i SANU i vlade i prědsednika Srbije.

ne znam sta je sa dokumentarcem koji je najavljivao Dodik...ili je u pitanju igrani film...
 
Ovaj film ne valja jer u dokumentarnost měša patetiku i poetiku - služio je u propagandne svrhe tokom 1990-tih.

Nije ljudski prema žrtvama da se njihova patnja koristi za něčiji naum koji sa ovim žrtvama, a to su i najgluplji viděli 1995., nema veze.

Ono što je neophodno, jeste da se izdvoje srědstva, prikupi dokumentacija i da se snimi kvalitetan dokumentarni film. Takvog još nema. To je sramota i SANU i vlade i prědsednika Srbije.

ja ne znam da li je ovaj film sluzio u propagandne svrhe. nit mi je namjera siriti nekakvu propagandu, ali ja tu ne vidim nikakvu propagadnu....


Nesto su se dogovarali Dodik i Tadic o snimanju Filma o Jasenovcu, no izgleda od toga nema nista.:(
 
Разговор у Студију са Џеродом Израелом и Аријем Ливнијем представником РС у Израелу. тема разговора на РТ Републике Српске је Ватиканско замешатељство на Балкану и Блиском истоку где је Ватикан стварао УСташе и Хамас.





 

Back
Top