Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 ready!

Da brate,
ali ja necu da se udavim od DIAL-UP-a nego od bezicnog, drugo : necu (citaj:ne mogu!) da cekam 2-3 dana da ga kupim nego sam ga skinuo odmah a i besplatno...trece evo ga link sa Microsoftovog sajta :

Kod:
http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165b076b-aaa9-443d-84f0-73cf11fdcdf8/WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe

aj C'yA! 8)
 
FaXcooL:

Skinuo sam ovaj KB835935-SP2-ENU ali nema EXE i nece da se instalira pocne pa pokaze prozorcic :extracion Falied a ispod :Files is corrupt pa pored se pojavi neki fajl od 5,71mm fascikle i 386?
Sta mu ovo znaci da li je neki pacch ili sto rece jedan ovde:nije hteo pa sam ga krekovao.
Ima li neko da se ovo razjasni dali treba ovo prvo negde copirati???
 
DIOGEN1:
FaXcooL:

Skinuo sam ovaj KB835935-SP2-ENU ali nema EXE i nece da se instalira pocne pa pokaze prozorcic :extracion Falied a ispod :Files is corrupt pa pored se pojavi neki fajl od 5,71mm fascikle i 386?
Sta mu ovo znaci da li je neki pacch ili sto rece jedan ovde:nije hteo pa sam ga krekovao.
Ima li neko da se ovo razjasni dali treba ovo prvo negde copirati???


Brate,stani...

Nisam te najbolje razymeo..mmmm....Kako bre nema EXE? Kako si tartovao uopste SP2 ako nema exe, obajsni malo ziv ti sve... :D

Bilo kako bilo ja sam skinuo isti fajl i jednostavno sam startovao aplikaciju kada je momentalno pocelo eXtractovanje fajlova....Posle zavrsetka otpakivanja fajlova instalacija je pocela standardnim tokom.
Ali ja sam instalirao SP2 na cist Windows. Naime, cim sam ga skinuo,odmah (MOMENTALNO BRE!) sam oborio sistem - reinstalirao XP i na onako svez XP instalirao SP2. Radi............pa........"odlicno" je mala rec...
Tako bih ti preporucio da i ti pokusas isto. Prebaci SP2 na D: (ili narezi na CD) pa reinstaliraj WIN.

Posle skini onaj AutoStreamer ako hoces i integrisi SP2 na Windows XP pa posle narezi na CD - ja sam uradio i sada imamo Windows XP "Reloaded" :D

...sorry sto smaram a sad idem da spavam..laku noc (02:02AM) :D
 
FaXcooL:
DIOGEN1:
FaXcooL:

Skinuo sam ovaj KB835935-SP2-ENU ali nema EXE i nece da se instalira pocne pa pokaze prozorcic :extracion Falied a ispod :Files is corrupt pa pored se pojavi neki fajl od 5,71mm fascikle i 386?
Sta mu ovo znaci da li je neki pacch ili sto rece jedan ovde:nije hteo pa sam ga krekovao.
Ima li neko da se ovo razjasni dali treba ovo prvo negde copirati???


Brate,stani...

Nisam te najbolje razymeo..mmmm....Kako bre nema EXE? Kako si tartovao uopste SP2 ako nema exe, obajsni malo ziv ti sve... :D

Bilo kako bilo ja sam skinuo isti fajl i jednostavno sam startovao aplikaciju kada je momentalno pocelo eXtractovanje fajlova....Posle zavrsetka otpakivanja fajlova instalacija je pocela standardnim tokom.
Ali ja sam instalirao SP2 na cist Windows. Naime, cim sam ga skinuo,odmah (MOMENTALNO BRE!) sam oborio sistem - reinstalirao XP i na onako svez XP instalirao SP2. Radi............pa........"odlicno" je mala rec...
Tako bih ti preporucio da i ti pokusas isto. Prebaci SP2 na D: (ili narezi na CD) pa reinstaliraj WIN.

Posle skini onaj AutoStreamer ako hoces i integrisi SP2 na Windows XP pa posle narezi na CD - ja sam uradio i sada imamo Windows XP "Reloaded" :D

...sorry sto smaram a sad idem da spavam..laku noc (02:02AM) :D
1977686100411e662c2f4b6.gif

Mozes li ti da pouzecem posaljes taj WinXP *Reoladed* AKO DA DA TI DAM ADRESU na mejl!?
 
Jeste u pravu si..Izdao je SP2 RC2 na DvD-u ali je velicina fajla 273MB sto znaci da je jos uvek beta :P . Odmah sam posumnjao u to jer PC CHIP izlazi 1. u mesecu a Sp2 je izasao kasnije.
Ako hoces precizno PC CHIP je na DvD-u stavio verziju Service Pack 2 RC2 2179 (a puna je kao sto znas i sam 2180).
Velicina pune verzije je 266.01 MB

Evo ga text :

Kod:
http://www.pcchip.hr/index.php?cmd=32&solo_id=3900

p0z! 8)
 
Problem sa nekompatobilnosti SP2 je reshen :

Naime, SP2 ne prepoznaje u potpunost neke novije modele AMD i INTEL procesora. Obicno zato dolazi do neprekidnog restarovanja racunara da je prakticno nemoguce i uci u Windows.
Dakle, potrebno je izbrisati SP2 , ali kako? Jednostavno : u BIOS-u iskluciti sve aktivne komande vezane sa CASH memorijom. Zatim startovati Windows u Safe Mode i izbrisati SP2. Kod malo starijih modela procesora obicno nema problema.
Takodje je veoma vazno instalirati SP2 na sveze instalirani XP inace moze doci do brljanja nekih programa.
Mislim da vise nije potrebno otvarati nove teme o ovom problemu
p0z! :wink:
 

Back
Top