Već je počelo....u Bosni

muskokrk

Poznat
Poruka
8.295
:worth: Bez dekoltea na faksu

Čini se da je dekolteima nafakultetima u Sarajevu odzvonilo.
Do zabrane ( PRE ) kratkih suknji i ( PRE ) dubokih dekoltea fakultete dijeli tek da tamošnji Univerzitet prihvati prijedlog kodeksa. Njime bi se zabranilo nedolično i
PROVOKATIVNO ( za koga ) oblačenje studenata prilikom dolaska na fakultete.

Mišljenja studenata su podjeljena, no i neki profesori smatraju da bi kodeks oblačenja
trebao važiti i za njih same.:rtfm:

To je vijest koju sam pročitao danas i shvatio da je počelo u Bosni ono Što su u Švicarskoj
građani bili svijesni. Bosna je dio Balkana i sednje Evrope, i izgleda krenulo se
na pretvaranje građanske i laičke Bosne u vjersku.
Mislim da je to vrlo veliki problem na koji se treba reagirati ne samo u Bosni već i u okruženju:rtfm:

















8,
 
Odlično... Ja najiskrenije navijam za uvođenje šerijatskog zakona u Bazniji, i to onog najrigoroznijeg, kao što je u S. Arabiji ili Iranu.
Voleo bih da se Baznija u što skorije vreme pretvori u nešto što je bio Avganistan pod talibanima.

I onda bi Evropljanima u brk rekao: "E, eto vam sad, pa se hebite s njima! Iskali ste...evo vam ga".
 
Odlično... Ja najiskrenije navijam za uvođenje šerijatskog zakona u Bazniji, i to onog najrigoroznijeg, kao što je u S. Arabiji ili Iranu.
Voleo bih da se Baznija u što skorije vreme pretvori u nešto što je bio Avganistan pod talibanima.

I onda bi Evropljanima u brk rekao: "E, eto vam sad, pa se hebite s njima! Iskali ste...evo vam ga".

a onda bi ti evropljani odgovorili: ja, zabole nas bas, tebi su pred nosom:mrgreen:
 
Nije to pitanje verske države, već je stbar u tome da se po Srbiji i po RS devojke oblače onako kako se po Nemačkoj i Holandiji oblačeprofi kurave. Na fakultetima i po školama bi trebalo da se zna kako se neko može obući, a kako ne!

Normalno je da se treba znati gde, kako i kada se sta treba obuci! Ali ne treba pretrivati ni u cemu!
Kazes samo se oblace "profi kurave" u Nemackoj i Holandiji... :)
...prosetaj do neke skole ili fakulteta ovamo...
 
Nije to pitanje verske države, već je stbar u tome da se po Srbiji i po RS devojke oblače onako kako se po Nemačkoj i Holandiji oblačeprofi kurave. Na fakultetima i po školama bi trebalo da se zna kako se neko može obući, a kako ne!

Гњидо...или Гвидо...Извини, не знам најбоље латиницу...
А како би било, да ти не спомињеш девојке из Србије, да их не називаш куравама?
;)
 
Nije to pitanje verske države, već je stbar u tome da se po Srbiji i po RS devojke oblače onako kako se po Nemačkoj i Holandiji oblačeprofi kurave. Na fakultetima i po školama bi trebalo da se zna kako se neko može obući, a kako ne!

To treba da bude pitanje kućnog odgoja, a ne univerzitetskog zakonodavstva. Tačno je da je oblačenje studentki vrlo često strašno provokativno, ali to što ispadaju ***** ide njima na odgovornost i rezime.

Prvo su zabranili točenje alkohola u određenim delovima grada uključujući i u najatraktivnijim ulicama. Sada ovo.

Mislim da Dodik ponovo zadovoljno trlja ruke.
 
Гњидо...или Гвидо...Извини, не знам најбоље латиницу...
А како би било, да ти не спомињеш девојке из Србије, да их не називаш куравама?
;)

De oladi mačak. Ako ne želiš da shvatiš šta je čovek hteo da kaže, onda bar ne iskrivljuj.

Fakultet je obrazovna institucija, a ne bina MTV-ja. Trebao bi da bude neki nepisani kodeks oblačenja. Ali ništa od zabrana.
 
a onda bi ti evropljani odgovorili: ja, zabole nas bas, tebi su pred nosom:mrgreen:

Pa, ne žive oni 3 svetlosne godine od nas. To im je tu pod nosom. A, baznijski talibani će više stremiti ka tim razvijenim evropskim zemljama, nego ka Srbiji. U Srbiju oni neće. Prvo što je sirota, drugo što ih znamo k'o zlu paru. Nego, tamo će oni, u zapadne demokratije, gde znaju da imaju prolaz.

Joj kada im krene bela Al Quaida da pravi rusvaj... Lako im je bilo izaći na kraj sa kvarcovanim teroristima, al kako će sa onim ubledelim plavušanima iz bosanskih gudura?
 
De oladi mačak. Ako ne želiš da shvatiš šta je čovek hteo da kaže, onda bar ne iskrivljuj.

Fakultet je obrazovna institucija, a ne bina MTV-ja. Trebao bi da bude neki nepisani kodeks oblačenja. Ali ništa od zabrana.

Јел...Митре...
А како би било, да убаците ПЛАВЕ КЕЦЕЉИЦЕ, за све студенте....?
Да све буде, онако, једнолично....комунистички?
 
Odlično... Ja najiskrenije navijam za uvođenje šerijatskog zakona u Bazniji, i to onog najrigoroznijeg, kao što je u S. Arabiji ili Iranu.
Voleo bih da se Baznija u što skorije vreme pretvori u nešto što je bio Avganistan pod talibanima.

I onda bi Evropljanima u brk rekao: "E, eto vam sad, pa se hebite s njima! Iskali ste...evo vam ga".

onda bi svaki drugi musliman bio bez jezika, ruke, noge...:hahaha::hahaha::hahaha:(šala) ::mrgreen:
 
De oladi mačak. Ako ne želiš da shvatiš šta je čovek hteo da kaže, onda bar ne iskrivljuj.

Fakultet je obrazovna institucija, a ne bina MTV-ja. Trebao bi da bude neki nepisani kodeks oblačenja. Ali ništa od zabrana.

Slažem se sa tim ali to mora biti izbor a ne obaveza. i kakova i sastavni dio je uskoro i marama
Ljudi to se dešava .. tu nama pred vratima.:dash:
 

Back
Top