molim za savjet

xxxxxxxxx

Početnik
Poruka
6
Pozdrav svima!!! Imam 22 godine. Do sada nisam imala nikako momka.Izlazila sam sa par momaka, ali kada god dodje do toga da se poljubimo mene uhvati neki strah. Bojim se njegove reakcije, kada primjeti da se nisam do sada poljubila.Sta mislite da li bih trebala reci momku da se nisam poljubila, ili da to precutim? Moze li momak to da skonta?Ja znam da ce ovo vama biti malo smjesno, ali tako je
Ja mislim da kada izadjem sa momkom,da niko ne moze primjetiti da ja nisam imala momka, stavise svi misle da sam imala jer ja uopste ne izgledam lose.Na kraju svi misle da sam ih odbila zato sto mi se ne svidjaju. Eto bila bih vam zahvalna ako biste mi dali neki savjet. Puno pozdrava!!!
 
Sestro, pa ne pise ti na celu... :roll:
Hajde, samo se ti opusti...
Nije josn iko umro od toga... :wink:
A da li da mu kazes...???
Hmm, ako je normalan decko, nece od toga praviti frku...
A, drugaciji momak ti i ne treba, zar ne... 8)
 
Ma nema sta priznavati skontace on sam da se ti nisi ljubila pre, jer kad ga onak zabalavis..hmmmmm... :lol:
Prva reakcija ce mu biti da se obrise oko usta, e sad dalje..don't know...

:twisted:
 
Pa je l' ti mislis da i one koje imaju momka znaju da se ljube? Ma cuti. Samo uzivaj a kad neko pozeli da te poljubi ti samo otvori usta, onako prirodno, nemoj da zevas. Ostalo prepusti momku, ionako oni vole u tome da vode, da su glavni... vremenom kada se opustis i sama ces poceti da se igras njegovim jezikom itd...

Bitno je da se opustis. I da, ako neko primeti da nisi bas vesta (sto je retkost, jer mi muskarci ne obracamo paznju na to toliko), reci mu da momcima do sada, nije ni bilo stalo da je nauce, vec samo do onoga... da nisu kao on... podgrejaces mu sujetu i polako ces ga vezivati za sebe... Od sada pocni da se ponasas kao da znas, kao da si majstor.

Ni mnogi muskarci nisu vesti po tom pitanju.
 
Dok se ti smislis i savladas tu "prvu" stepenicu, vec ces prestareti za ono dalje i opet ces da nas "davis"...

Kazi osobi sa kojom ti se ljubi, u trenutku kada ti se ljubi: "Ljubi me!" zatvori oci i pusti ga da te ljubi - u hodu ces skapirati kako se to radi...

Da sam na njegovom mestu: hiljadu suvih poljupcica, okolo-naokolo usana, pa na usne - ima da ti proradi instikt predaka i eto ljubljenja. Joj, pitas kao da ima diploma iz kissing-a... :D
 
Pa... velika je verovatnoca da ce primetiti, ali ako je ok decko, ne verujem da ce praviti dramu od toga. Opusti se i prepusti se, dopusti mu da te vodi i prati svoje instinkte.
 
xxxxxxxxx:
Pozdrav svima!!! Imam 22 godine. Do sada nisam imala nikako momka.Izlazila sam sa par momaka, ali kada god dodje do toga da se poljubimo mene uhvati neki strah. Bojim se njegove reakcije, kada primjeti da se nisam do sada poljubila.Sta mislite da li bih trebala reci momku da se nisam poljubila, ili da to precutim? Moze li momak to da skonta?Ja znam da ce ovo vama biti malo smjesno, ali tako je
Ja mislim da kada izadjem sa momkom,da niko ne moze primjetiti da ja nisam imala momka, stavise svi misle da sam imala jer ja uopste ne izgledam lose.Na kraju svi misle da sam ih odbila zato sto mi se ne svidjaju. Eto bila bih vam zahvalna ako biste mi dali neki savjet. Puno pozdrava!!!
Evo ako ces da mi verujes i ja imam 21 i nisam se dosad ljubio ni sa jednom devojkom i ako tebi nesmeta ja sam za to da se mi lepo upoznao i zajedno pobedimo svoje demone :wink:
 
xxxxxxxxx:
Pozdrav svima!!! Imam 22 godine. Do sada nisam imala nikako momka.Izlazila sam sa par momaka, ali kada god dodje do toga da se poljubimo mene uhvati neki strah. Bojim se njegove reakcije, kada primjeti da se nisam do sada poljubila.Sta mislite da li bih trebala reci momku da se nisam poljubila, ili da to precutim? Moze li momak to da skonta?Ja znam da ce ovo vama biti malo smjesno, ali tako je
Ja mislim da kada izadjem sa momkom,da niko ne moze primjetiti da ja nisam imala momka, stavise svi misle da sam imala jer ja uopste ne izgledam lose.Na kraju svi misle da sam ih odbila zato sto mi se ne svidjaju. Eto bila bih vam zahvalna ako biste mi dali neki savjet. Puno pozdrava!!!

Ja licno mislim da je sa svakim novim kao da je prvi put, posto je drugacije. Mozda oni sto svaki cas menjaju partnere vec i otupe po tom pitanju, pa njima nije tako, ali ja govorim u svoje ime. Ja sam isti tvoj problem imala u dvadesetoj, taj prvi nije ni slutio da je prvi i sve je dobro proslo. Ali i sa drugim imas tremu. Za treceg jos ne znam. :oops:

To sto dobro izgledas ti je po meni garancija da mozes da se provuces, a da ne primeti da je prvi (ako ti je to toliko bitno), jer mu nece ni pasti na pamet mogucnost da do sada nisi bila s nekim. :wink: Zato ne brini. Sama odluci da li ces mu reci. To zavisi od ozbiljnosti veze. Moj prvi nije ni znao da mi je prvi, posle sam se malo kajala sto mu nisam rekla, ali, veruj mi, bilo je bolje sto nisam, jer je veza bila sr.anje!
 
ovako...stavi pink ponk lopticu u tanjir i nezno je juri jezikom...ili... sada ima breskve -eto imas srece...grizi breskvu nezno i uvlaci vazduh tako da ti ne curi niz bradu, nemoj mnogo zube da koristis :twisted:
 
Ja sam jedva docekala da se prvi put poljubim... bilo mi je 14 godina... cak i za tadasnje pojmove sam "zakasnila". Svi su to uradili ja nisam. A onda se to desilo sasvim spontano na sred puta od sela do moje vikendice, bili smo na biciklima, stali smo, on je nakrivio glavu, ja sam uradila isto, usne su se dodirnule i eto... poljubili smo se... On je mene tog leta "naucio" da se ljubim. Kada smo ponovo bili zajedno par godina kasnije, ja sam njega "naucila" kako treba da se ljubi devojka i kako treba da se ljube mladici, a da to ne bude samo "borba jezicima".
Inace, nije znao da je ono bio moj prvi poljubac (njegov naravno nije), a ja sam mu to rekla tek pre nekog vremena. I tada nije bilo greske u poljupcu... Kod poljupca nema gresaka.
Ljubljene je sa svakim muskarcem drugacije. Jos jedan detalj koji treba da ih cini posebnim. Ja do sada nisam imala prilike da kazem "E ovaj se ljubi kao onaj"... jok... svi su posebni.
 
xxxxxxxxx:
Pozdrav svima!!! Imam 22 godine. Do sada nisam imala nikako momka.Izlazila sam sa par momaka, ali kada god dodje do toga da se poljubimo mene uhvati neki strah. Bojim se njegove reakcije, kada primjeti da se nisam do sada poljubila.Sta mislite da li bih trebala reci momku da se nisam poljubila, ili da to precutim? Moze li momak to da skonta?Ja znam da ce ovo vama biti malo smjesno, ali tako je
Ja mislim da kada izadjem sa momkom,da niko ne moze primjetiti da ja nisam imala momka, stavise svi misle da sam imala jer ja uopste ne izgledam lose.Na kraju svi misle da sam ih odbila zato sto mi se ne svidjaju. Eto bila bih vam zahvalna ako biste mi dali neki savjet. Puno pozdrava!!!

Oslobodi se takvih gluposti. Moja super drugarica se svojevremeno do 19-te nije poljubila... Imala je isti problem kao ti, plasila se da ce on provaliti da joj je prvi po poljupcu, a bilo joj je totalno glupo da mu kaze, isto se plaseci da ce je smatrati nenormalnom, jer vecina ljudi to "obavi" jos u osnovnoj. Kada je "naleteo" decko koji joj se mnogo svideo, poljubila se sa njim bez razmisljanja i strahova.
Mislim da nema potrebe da saopstis decku da se nisi nikad poljubila, jednostavno to uradi... On nikako ne moze da provali da ti je prvi, moze samo da pomisli da se ne ljubis nesto extra. A i da se to desi, pa sta?
 
xxxxxxxxx:
Pozdrav svima!!! Imam 22 godine. Do sada nisam imala nikako momka.Izlazila sam sa par momaka, ali kada god dodje do toga da se poljubimo mene uhvati neki strah. Bojim se njegove reakcije, kada primjeti da se nisam do sada poljubila.Sta mislite da li bih trebala reci momku da se nisam poljubila, ili da to precutim? Moze li momak to da skonta?Ja znam da ce ovo vama biti malo smjesno, ali tako je
Ja mislim da kada izadjem sa momkom,da niko ne moze primjetiti da ja nisam imala momka, stavise svi misle da sam imala jer ja uopste ne izgledam lose.Na kraju svi misle da sam ih odbila zato sto mi se ne svidjaju. Eto bila bih vam zahvalna ako biste mi dali neki savjet. Puno pozdrava!!!


Ovo je tipican psiholoski primer regresije kod dece... :roll: :roll: :roll:
Imala sam 11-12 godina kada sam sa drugaricama raspravljala o tome! Ako ne znas sta da radis-uzmi neke novine za klince, naci ces odgovor... Jedno je biti neiskusan i nema nista lose u tome sto ti sa 22 nikada nisi imala decka, ali tvoj problem spada u domen tinejdzerskih dilema! Ne zelim da zvucim bas odvratno, ali molim te...
Ako ti je strah od poljupca i tvog neiskustva bas toliko jak, onda si zrela za psihologa! :shock:
 
Kad_LupimLupim:
xxxxxxxxx:
Pozdrav svima!!! Imam 22 godine. Do sada nisam imala nikako momka.Izlazila sam sa par momaka, ali kada god dodje do toga da se poljubimo mene uhvati neki strah. Bojim se njegove reakcije, kada primjeti da se nisam do sada poljubila.Sta mislite da li bih trebala reci momku da se nisam poljubila, ili da to precutim? Moze li momak to da skonta?Ja znam da ce ovo vama biti malo smjesno, ali tako je
Ja mislim da kada izadjem sa momkom,da niko ne moze primjetiti da ja nisam imala momka, stavise svi misle da sam imala jer ja uopste ne izgledam lose.Na kraju svi misle da sam ih odbila zato sto mi se ne svidjaju. Eto bila bih vam zahvalna ako biste mi dali neki savjet. Puno pozdrava!!!
Evo ako ces da mi verujes i ja imam 21 i nisam se dosad ljubio ni sa jednom devojkom i ako tebi nesmeta ja sam za to da se mi lepo upoznao i zajedno pobedimo svoje demone :wink:
ma ja mislim da je ovim problem resen... 8)
 

Back
Top