Tadic,najavio reformu (centralizaciju) DS i obecao clanovima znoj i suze !!!

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Tadić najavio reformu Demokratske stranke

05. decembar 2009. | 15:43
Izvor: Beta

Predsednik Demokratske stranke Boris Tadić najavio je danas reformu DS-a i pozvao Glavni odbor da do naredne skupštine stranke razmišlja o tome da "DS mora da se dodatno centralizuje".


http://www.emportal.rs/vesti/srbija/106502.html

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela.

Obećavam vam znoj i suze, kazao je on i dodao da će se DS suprotstaviti svakom pokušaju slabljenja integriteta države i njenih centralnih institucija.

Meni ovde nista nije jasno...mozda vama jeste ???

Ili sam lud ja ili Dzordz Kluni !?

Jel moze neko da mi rastumaci ovo sto je on rekao ???
 
Tadić najavio reformu Demokratske stranke

05. decembar 2009. | 15:43
Izvor: Beta

Predsednik Demokratske stranke Boris Tadić najavio je danas reformu DS-a i pozvao Glavni odbor da do naredne skupštine stranke razmišlja o tome da "DS mora da se dodatno centralizuje".


http://www.emportal.rs/vesti/srbija/106502.html

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela.

Obećavam vam znoj i suze, kazao je on i dodao da će se DS suprotstaviti svakom pokušaju slabljenja integriteta države i njenih centralnih institucija.

Meni ovde nista nije jasno...mozda vama jeste ???

Ili sam lud ja ili Dzordz Kluni !?

Jel moze neko da mi rastumaci ovo sto je on rekao ???

A sta nije jasno?:dontunderstand:
 
Da li jedan normalan covek moze da izjavi ovako nesto i to jos predsednik drzave,da li u tom DS ima nekog ko misli svojom glavom :eek:

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela.

Znaci Stranka centralizovana a drzava decentralizovana :dash:

Covek koji je aminovao i vojvodjansku drzavu u drzavi Srbiji,rece jos i ovo...kazao je on i dodao da će se DS suprotstaviti svakom pokušaju slabljenja integriteta države i njenih centralnih institucija.

Jel ima neko pametan na ovom forumu da mi objasni gde je ovde logika i zdrav razum ?
 
Predsednik Demokratske stranke Boris Tadić najavio je danas reformu DS-a i pozvao Glavni odbor da do naredne skupštine stranke razmišlja o tome da "DS mora da se dodatno centralizuje".

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela
ДС да се централизује (ЈА сам ДС ... рече БоТа), да би државу децентрализовали :eek:
БоТа је дефинитивно - презубио ! :sad2:
 
Da li jedan normalan covek moze da izjavi ovako nesto i to jos predsednik drzave,da li u tom DS ima nekog ko misli svojom glavom :eek:

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela.

Znaci Stranka centralizovana a drzava decentralizovana :dash:

Covek koji je aminovao i vojvodjansku drzavu u drzavi Srbiji,rece jos i ovo...kazao je on i dodao da će se DS suprotstaviti svakom pokušaju slabljenja integriteta države i njenih centralnih institucija.

Jel ima neko pametan na ovom forumu da mi objasni gde je ovde logika i zdrav razum ?

Samo jak DS koji se nece deliti na frakcije,moze da sprovede decentralizaciju Srbije...sta jos nije jasno?
 
Pa po toj logici samo jedinstvena Srbija koja se nece deliti na pokrajine i regione moze da bude jaka...jel tebi to jasno ???

Drzava u drzavi ?
Ovo nije nista .
Nadam se da je samo pocetak.
Nema love i imovine.
U tome je stvar a ne ovo trabunjanje o jedinstvenoj Srbiji.
Pitanje je da li ce se sredstva i novac iz Vojvodine odlivati za Beograd ili nece /
I shvati da je samo decentralizovana Srbija jaka Srbija ?
Zar nisi naucio nista iz prethodnih godina ?
Svaka akcija jednako reakcija.
Zakon.
 
Drzava u drzavi ?
Ovo nije nista .
Nadam se da je samo pocetak.
Nema love i imovine.
U tome je stvar a ne ovo trabunjanje o jedinstvenoj Srbiji.
Pitanje je da li ce se sredstva i novac iz Vojvodine odlivati za Beograd ili nece /
I shvati da je samo decentralizovana Srbija jaka Srbija ?
Zar nisi naucio nista iz prethodnih godina ?
Svaka akcija jednako reakcija.
Zakon.

Aha i samo centralizovana DS je jaka DS...podrazumeva se !!!
 
Skreces temu ali dobro .
Ova recenica meni govori da postoji sukob u DS.
Beograd i Vojvodjansko krilo .
Na to se odnosi ova recenica.

Pa ne skrecem temu,nemam razloga...za mene su ove Tadiceve reci,nesto sto nijedan covek koji ima zdravu logiku i rasudjivanje nikada ne bi izgovorio !

Sukob u DS postoji sigurno i to duze vreme ali je problem sto ce se taj sukob preneti i na lokalni nivo...ipak su oni stranka na vlasti !

Nije isto...sukob u opozicionoj (recimo SRS) i vladajucoj partiji !
 
Зар има места чуђењу када је у питању актуелни председник ДС-а, који на жалост, обавља и дужност председника Србије.
Тоталитаризам у странци за мене, а верујем и све остале који нису чланови ДС-а, потпуно је ирелевантан. Али, читајући, слушајући и гледајући медије, закључујем како је БоТа умислио да је Рамзес, па је увео тоатлитаризам Србији. Александар Први Карађорђевић (шестојануарска диктатура), је бар распустио Скупштину па завео диктатуру, док БоТа, иако са скромним ингеренцијама по Уставу, успешно терорише Србију. Скупштина ћути о терору, ал ћути и народ. Уместо да се одупире синџирима и стегама, да отима што више слободе, радосно срља у загрљај новом тиранину.
 
Samo jak DS koji se nece deliti na frakcije,moze da sprovede decentralizaciju Srbije...sta jos nije jasno?

Otprilike tako...

Mada, jedna jedina recenica sama za sebe... tu ne moze nista da se zakljuci.

Uostalom - sta nas briga kolika je centralizacija DS-a? Unutarpartijska stvar, ako zele da dube na glavi, niko ne moze da zabrani ;)

Mozda je vise bunjave zbog toga sto se najavljuje cvrsta DS koja ce snazno da sprovede decentralizaciju - ono sto veoma smeta partijama koje se zalazu za konzervativizam i centralizam vlasti.
 
qz55z8.jpg
 

Back
Top