jedna ljubav

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
meni je evo ujka
svi ostali su relativni i zanimljivi samo ponekad
ujka održava status quo

ajde i vi
ne mora da bude ljubavno-seksualnog karaktera
može
ljubavno-porodično
ljubavno-prijateljski
ljubavno-komšijski i tako

one_love.jpg
 
uvek, moj bivsi.....evo proslo je skoro 4 godine i on je i dalje isto tako poseban u mom srcu i dusi kao sto je i bio.....a znam da on to zna, a znam i ja da je kod njega isto......

a zašto niste zajedno? :(
nikad nisam razumela zašto ljudi koji se vole ne mogu da pronadju način da se usklade
mislim, slično mi se dešava sada i osećam da mi sve jednostavno klizi iz ruku, a sa druge strane, znam šta osećam...

ili je to namerna ljudska želja za nekim samomazohizmom
 
a zašto niste zajedno? :(
nikad nisam razumela zašto ljudi koji se vole ne mogu da pronadju način da se usklade
mislim, slično mi se dešava sada i osećam da mi sve jednostavno klizi iz ruku, a sa druge strane, znam šta osećam...

ili je to namerna ljudska želja za nekim samomazohizmom

:) znas odgovor i sama.....ljubav nije dovoljna....to bi mi samo voleli da je dovoljna ali moraju i druge kockice da se sloze.....meni je ta veza pocela lose da utice na moju posvecenost detetu, postala je preteska i pocela je da me opterecuje.....a ja sam prvo i najvise majka pa onda ostalo.....
 
E, sada. ja nisam navela moje pudlice i civave, mog trenera za plivanje, batler, bastovana, postara, konobara u mom omiljenom kaficu, moju kozmeticarku Cicu, moju nemoralnu komisinicu Cicu, komsinicu baka Milu, moje drugare iz doma penzionera Stari Grad, Novi Beograd, Vracar, itd. vas, moje drugare. To s ene vazi. Sada cemo da pricamo kako volimo ceo svet, a ja jedina volim ceo svet.
 

Back
Top