Међународни сусрет нумизматичара (Београд)

Ovako, ima svega...Od vrhova za strele i koplja, kubura, revolvera, nacistickih slemova, starih bodeza, starih pusaka itd itd...
Od numizmatike ima svega...Od punih kutija gde komadi vrede po 20 dinara pa do 5 dinara kralja petra I karadjoredjevica, kralja aleksandra, 50 dinara kralja petra II...Itd...
Bilo je numizmaticara iz Hrvatske, Slovenije, Poljske ili Ceske (koliko sam prepoznao po jeziku), Makedonije, Bugarske...Itd...Itd...
Ako vas nista ne kosta vredi doci i bar pogledati ako nista drugo...
Sta vas konretno zanima ?
Pozdrav
 
Slusaj ti mali Jovke nemoj da me zajebavas sad, nemoj da ides s foruma, cudno al nekako sam navikao na tvoje postove, nekad malo drske al zaboli te...imas pravo na svoje misljenje. i nemoj se obeshrabriti, sad ono kao moja finansijska moc nije velika necu da se upustam, to je tako okrutno i bezveze,poslusaj mene bavi se ovim hobijem i hodaj po buvljacima, citaj oglase i sl. uvjeren sam da ces naletiti na svasta nesto kao i da ces jednog dana imati zavidnu kolekciju ako nastavis.
u ovim vremenima modernizacije i poznavajuci debilnost tvoje generacije svaki novi clan i vise je nego dobro dosao. tako da ne obeshrabruj se i nek ti je sa srecom. pozdrav
 
MA ZABOLE ME VISE UVO ZA OVAJ FORUM !!!
STA GOD KAZEM, NEKO MORA DA MI UDARI KONTRU, DA MI ODGOVORI TOTALNO NEPOVEZANO SA TEMOM ILI SLICNO...
OVAJ FORUM KAO DA JE RAJ PA MORA DA SE PAZI A NE OBICAN, NAJOBICNIJI FORUM NA INTERNETU...
JA NA OVAJ FORUM VISE NECU DOLAZITI...
POZDRAV
Jovke, Jovke, taman pomislim da si poceo da sazrevas, a ti bi opet da se vratis u detinjstvo. I ja bih veruj mi, ali nemoze.
Pokusaj da svartis i ti nas stare, mi vec dugo pokusavamo da shvatimo vas mlade.
Napisao si na svom postu da si ocekivao da dodje NEKO pa da rascistire racune. A nekoliko sedmica ranije si sa Odijem bio u smrtnoj zavadi, bilo je spomonjanje mrvljenja lobane, prebijanja vise se i nesecam tacno. I sta je neko ozbiljan kao MarQss moga da pomisli nego da cekas da dodje Odi pa da ostvaris pretnje.
Jos onda sam ti pisao da, ako vec nemozes da prevazidjes onu svadju i pomiris se sa odijem i da lepo ko drugari razmenjujete novcice posto imate zajednicki hobi, da se bar ne svadjate.
Veruj mi iz iskustva mrzeti nekoga je veliko opterecenje za onoga ko mrzi, unistava ga i kvari ga kao licnost.
A veruj mi da sam i ja imao zelju da prokomentarisem ono pisanije o arheoloskom nalazistu na Novom Beogradu.
Gosp. MarQss ti je napisao da je pre WW2 Novi Beograd bio mocvara.
A posto je bio mocvara, nema sansi da tu bude neko arheolosko nalaziste. I sad vidis da se taj tvoj drugar, a i njegova ucitelljica zajedno sa njime zestoko provalio
Jedna od cari numizmatike je sto kroz numizmatiku ucis i istoriju, ali ne na onaj suvoparni naci tipa te godine je bilo to i to, te godine je bio taj i taj rat, ili te i te godine je taj i taj krunisan za cara ili kralja.
I sad dolazimo na ono sto nama moze da bude zanimljivo. Ako je te i te godine taj neko bio krunisan, odmah je poceo da izdaje, kuje svoj novac i eto posla i za nas.
Odlika mladosti je brzopletost, start na prvu loptu. Ja to razume, ali i ti pokusaj da razumes da se tako najlakse pogresi. Ja, a verujem i ostali odrasli forumasi nemamo nameru da ti solimo pamet u stili mi smo stariji, ti si klinac sta ti znas. Vidis da si uvek imao podrsku svih starijih forumasa.
A ako te poneko od nas ponekad i iskritikuje nemoj odmah biti na kraj srca i naci se uvredjen. I najpametniji covek na svetu moze da pogresi i da bude kritikovan. Onda i mi koji nismo najpametniji mozemo da pogresimo i podlozni smo kritici.
Nemoj uzeti za zlo MarQss sto te je kritikovao. I licno ga poznajes i mozes biti siguran da nije bilo zlonamerno. A i ti drugi put malo drugacije sroci svoj post kada nisi siguran da se ne provalis.
I opet ce biti sve u redu videces.
A ja se nadam da cu kad dodjem oko polovine meseca imati prilike da licno upoznam i tebe i gosp. MarQss, i gosp. Franc iossa., a ako stignem da odem do Sarajeva i gosp Adu.
Pozdrav
 
MA ZABOLE ME VISE UVO ZA OVAJ FORUM !!!
STA GOD KAZEM, NEKO MORA DA MI UDARI KONTRU, DA MI ODGOVORI TOTALNO NEPOVEZANO SA TEMOM ILI SLICNO...
OVAJ FORUM KAO DA JE RAJ PA MORA DA SE PAZI A NE OBICAN, NAJOBICNIJI FORUM NA INTERNETU...
JA NA OVAJ FORUM VISE NECU DOLAZITI...
POZDRAV
Malo pre sam ti napisao sta mislim o ovom tvom postu i nadam se objasnio ti da te i ja a i ostali forumasi cenimo, i ako si mlad.
Da te ne cenim, moj odgovor na MA ZABOLE ME VISE UVO ZA OVAJ FORUM bi bio.
Cujes ti klinac ima tebe da boli ne jedno nego oba uva kad ti ih pocupam zbog bezobrazluka.
A nisam tako postovao jel te uvazavam iako si mladji.
Ali da bi te svi uvazavali moras i ti malo da pripazis sta i kako pises.
Pozdrav i nadam se da cemo se upoznati.
 
Jovke, ovakvu propoved i nivo tolerancijene možeš dobiti ni na jednom drugom forumu! Mislim da treba da se zahvališ Jevdokanu koji ti prenosi svoja iskustva i umesto da uživa u novčićima (kao i mi ostali), mora da razvađa tebe i druge dečake...možda da malo samo pratite forum i da se ne petljate previše u procene, izveštaje sa sajmova a pogotovu da batalite ona pitanja "koliko košta" i "pošaljite na mail, vrlo sam zaiteresovan" kad je normalno da u tim godinama imaš za kiflu i to je to...ali, to nije ništa podrugljivo, mnogi od nas u tvom uzrastu nisu imali ni jedan novčić ni kompjuter da se raspravljaju ovako vazdan...
evo ja raspisujem peticiju da nam se vratiš na forum....
Veliki pozdrav Jevdokanu za kojeg mislim da bi trebao da preuzme uređenje ovog foruma!
pozdrav!
 
Jedno je sigurno: Da imam 40 godina i da se postavkljam na isti nacin kao sto se sada postavljam vi mi ovako ne bi odgovarali (u bilo kom smislu)...
Ne treba mi ovaj forum...Od mene vise necete videti komentara na ovom forumu...
Svi kazu da je numizmatika hobi koji ostaje bez mladih a kad vam neko dodje vi ga terate...Ja se bar tako osecam...Ne zelim nikog da uvredim ili slicno...
PozZz svima !!!
:super::super::super::ok::ok::ok::bye::bye::bye:
 

Back
Top