BatZ' pogled :]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
Ovo sam procitao pre par meseci na nekom drugom forumu :sad2: fazon spam tema i pisu sve i svasta i onda dodje lik i napise sledece :eek: pritom lik se retko kad zaebava i mi se nalozili ko babe na penziju :mrgreen:


glavni lik@ kad sam imao 10 godina...palio sam se na rambo sranja,i kupio na nekom sajmu nozekanju *** .od 30 cm...e sad keva me je jednom poslala po kafu i njoj pljuge..kad sam se vracao iz prodavnice,komsinica se igrala preko puta sa njenom sestrom.ja sam se ima halucinaciju da ona hoce da mi otme tu kafu i cigare,i otrcao sam kuci po onaj noz i izbo je u predelu stomaka 7 puta...njena sestra je vristala ,i krenula da je brani a njoj sam onako mahinalno zabo noz u oko...ova je jedva prezivela ,a sestra joj i dan danas nema oko :( ..ne znam koji mi je bio...ali ja sam tad video nju kako mi otima onu kafu iz ruke

decko u prolazu1@ s:eres?

glavni lik@ ne nazalost :(

decko u prolazu1@brate ti si lud.
ladno si izbo klinku i drugoj iskop'o oko!
ne verujem u ovo, nisi ti bas toliko lud :(

glavni lik@ ma nije bre...nisam lud ***..nego eto tada sam imao taj napad,halucinaciju ne znam ni danas to da objasnim :cry: ali brate....ja kao da sam video da one hoce meni da otmu kafu i cigare..sto je najgore,ja moram njih da gledam svaki dan :cry: ova ***. nema ni dan danas oko,a ovoj sam nesto sjebo zeludac i neke kurceve palceve da ne moze sve da jede....ne sme valjda "tesku " hranu da jede ...tako nesto ..ma neam pojma,brate...evo i sad se tresem dok kucam ovaj jebeni post..mani me toga ...necu da se secam ni kad su me vodili na preglede,ni kad sam lezao 18 meseci na rehabilitaciji,i terapije...mani to bre.... :cry:

lik u prolazu2@ Zao mi te je. Ali, veruj znam kako je. Znam tacno sta osecas.

lik u prolazu3@ :eek::eek::eek: KAKVE PSIHOPATE JA VISE NE DOLAZIM NA OVAJ FORUM DOZIVECU VIRTUELNE TRAUME @ :rotf: :rotf: :rotf: sad mi je smesno al' kada sam to procitao isto sam posmilio ko i ovaj baja :sad2:

e poenta teme je...jel vam se desilo nesto slicno da tako procitate na net-u u spici sa nekim i da zanemite :think:
 
Ovo sam procitao pre par meseci na nekom drugom forumu :sad2: fazon spam tema i pisu sve i svasta i onda dodje lik i napise sledece :eek: pritom lik se retko kad zaebava i mi se nalozili ko babe na penziju :mrgreen:




e poenta teme je...jel vam se desilo nesto slicno da tako procitate na net-u u spici sa nekim i da zanemite :think:

Vjeruj mi da nije,ali pred ovim sam zanemelaaaaa........jos se vracam veruj miii! dje ga iskopa covece?:eek:
 
jednom sam isao prugom kuci... i video coveka kako ide, onako, neobavezno. Video sam ga kako skace pod voz da se ubije tj. video sam buducnost. i onda sam uzeo kamen i posto je samoubistvo najveci greh, ja sam njemu prekratio tu na pruzi i ucinio dobro delo. Udarim ga prvi put, on krene da se brani.
ja onda ko manijak
prsti krv, cuju se samo pucnji lobanje, osetio sam par zuba kako ispada. Mucenik je pregrizao sopstveni jezik. Ali makar ce da ide u raj....na kraju sam ga ostavio tu da ga pregazi voz da bih otklonio sumnje ubistva i zakljucio: sve je dobro kad se dobro svrsi
p.s.jedva sam napisao ovo, evo suze su mi krenule, nemojte molim vas ovo ikome da kazete
 
Chat iz WoW-a ( na engleskom,a ja prevodim ) :

Lik 1 : "Ako ne znas da igras onda nemoj ni da igras. Nista ne znas"
Lik 2 : "Pitaj kevu da li nista ne znam"
Lik 1 : "Nemoj tako,moja keva je umrla"

Tisina ...

Lik 3 : " VOLEO BIH DA MOJA KEVA UMRE... SVET BI BIO LEPSE MESTO BEZ NJE "

:eek:
 
haahahahaha...koji lik ovaj ajvar......

@tema
uzo lik nozekenju i izbo ih...stalno se desava...al sam pomislila da se lik prvo zajebava....:roll:
daj *** shta se lozite...da je uradio tako nesto ne bi bio 18 meseci na ispitivanjima..vec ili tvorza..ili ludnica..:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top