Osmeh dana

Poruka
20.421
Ako mozete da kukate na rupi , i da pisete sta vas je danas iznerviralo aj zastanite malo pa razmislite sta vas je danas nateralo da se osmehnete.

Pa da uporedimo ...jel se vise kuka il se ipak vise smeje ....

Meni muz sad ispricao fazon....i slatko sam se ismejala...
Kaze " Moli se poslednji srbin koji 19.12. 2009. izadje iz Srbije da ugasi svetlo"

Osim toga sita sam se ismejala zamisljajuci POVERLJIVU kako odnosi film u foto radnju i kaze ....molim vas uradite mi slike...Tacno vidim facu onog u foto radnji :eek: ....sumnjam da jos imaju aparate za razvijanje filmova .... :zcepanje:

I smesno mi bilo kad sam zamislila Elleonoru kako vodi dete u hitnu jer je pojelo Isusa ....joj to nije smesno al ja se jos smejem.

I mislim da je to bilo to od onako bas vaznih i smesnih stvari ovog dana ....onih koje su mi ucinile ovaj dan za nijansu lepsim.
 
smejala sam se i ja danas vasceli dan
prvo fazonu da se cigansko obdanište zove CICIGAN
pa kad je na sred sastanka u ozbiljnoj diskusiji umesto Institut pala reč (koju interno koristimo) Prostitut, pa kad je u sred tog istog sastanka počelo mače da mjauče (jedan mobilni)(a situacija smrtno ozbiljna)
pa kad je umesto Kralj Petar Prvi pročitano Kralj Petar jedan...(od strane važne osobe)


kad sam pisala o pray the lord jer sam se setila cela priče
pa sam se setila i kad sam pre par dana na jednom drugom pdf nešto slično uradila (o brzom kliktanju na znakove da bi se videle nepostojeće slike) (bila sam kvarna, al došlo mi , posle sam se javno stidela)

ma danas a i generalno više se smejem no ljutim
 
Mama je zasluzna za moj poslednji osmeh. :)
Pustila mi sms, vic :
Muz i zena se satima voze autom, posle velike svadje, ne pricaju jedno sa drugim.
Tako u voznji prolaze kroz neko selo, u dvoristu jedne kuce ugledaju 2 svinje kako se valjaju u blatu.
Muz nadig'o nos pa pita zenu : "Je l' to neka tvoja rodbina?"
Zena : "Jeste, svekar i svekrva."
:hahaha:
 
Mama je zasluzna za moj poslednji osmeh. :)
Pustila mi sms, vic :
Muz i zena se satima voze autom, posle velike svadje, ne pricaju jedno sa drugim.
Tako u voznji prolaze kroz neko selo, u dvoristu jedne kuce ugledaju 2 svinje kako se valjaju u blatu.
Muz nadig'o nos pa pita zenu : "Je l' to neka tvoja rodbina?"
Zena : "Jeste, svekar i svekrva."
:hahaha:

:roll::roll::roll:
 
Mama je zasluzna za moj poslednji osmeh. :)
Pustila mi sms, vic :
Muz i zena se satima voze autom, posle velike svadje, ne pricaju jedno sa drugim.
Tako u voznji prolaze kroz neko selo, u dvoristu jedne kuce ugledaju 2 svinje kako se valjaju u blatu.
Muz nadig'o nos pa pita zenu : "Je l' to neka tvoja rodbina?"
Zena : "Jeste, svekar i svekrva."
:hahaha:

:lol::lol::lol:
 
I to zasluzuje da udje u temu ovde.
I beso je dobra...
Al Vodopadcic je slag na torti :lol:

I posle kazu sto dolazis na forum...
Pa da se ismejem brate ....

...upravo ovo...posle svega i svačega u toku dana...dođete mi kao melem
za dušu....;)
...Vandinim postovima se slatko nasmejem, ta žena je toliko duhovita i
sposobna da me nasmeje i onda kada bih vrištala od muke:heart:
...Fjaka je super, naročito sa njenim stilom pisanja i dijalektom koji me
podseća da smo nekad bili jedna lepa velika zemlja....uživam čitajući
je....:D
....Ti...si super...teme su ti odlične, dopada mi se kako ti radi mozak
i kad si ljuta...kako uvek znaš da nas sve angažuješ...koliko u tebi
ima života i volje za promenom:zag:..dan danas kad neko pomene
šoljicu kao meru, setim te se.......i padnem od smeha:cmok2:

...ima još....:D
 
Mama je zasluzna za moj poslednji osmeh. :)
Pustila mi sms, vic :
Muz i zena se satima voze autom, posle velike svadje, ne pricaju jedno sa drugim.
Tako u voznji prolaze kroz neko selo, u dvoristu jedne kuce ugledaju 2 svinje kako se valjaju u blatu.
Muz nadig'o nos pa pita zenu : "Je l' to neka tvoja rodbina?"
Zena : "Jeste, svekar i svekrva."
:hahaha:

:hahaha::hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: ..Pa ovo na svakoga moze drugacije da deluje..Nekom je smesno nekom nije...Mene je bas nasmejalo... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
smejala sam se i ja danas vasceli dan
prvo fazonu da se cigansko obdanište zove CICIGAN
pa kad je na sred sastanka u ozbiljnoj diskusiji umesto Institut pala reč (koju interno koristimo) Prostitut, pa kad je u sred tog istog sastanka počelo mače da mjauče (jedan mobilni)(a situacija smrtno ozbiljna)
pa kad je umesto Kralj Petar Prvi pročitano Kralj Petar jedan...(od strane važne osobe)

E nasmeja me Milevce do suza:super:
 

Back
Top