bugarski noz u ledja..kao i uvek do sada..

Bugari pamte jednu bitku u balkanskim ratovima kada su potprsili pete Srbima i natjerali ih na povlacenje.Bugari iskreno ne vole Srbe a prisni su sa Rusima i vole Ruse.Jedan Bugarin mi se zalio da ne voli Srbe jer Srbi prave ruzne viceve na racun Bugara.Na primjer tuta bugarin ili velika glava kao u Bugarina itd.
 
pod 1 nato agresija nije mogla da pocne dok se obruc, ukljucujuci bugarsku, nije zatvorio. za taj doprinos su nagradjeni primanjem u eu, pa sad ni eu ni bugari ne znaju sta da rade, samo nato zna koji ce mu bugarska andrak

pod 2 bugari su stari nemacki saveznik, bez ikakve sumnje

pod 3 siptari su osetili u XX veku surovost bugarske vojske i vlasti (koji su ubijali i siptare i naoruzane i civile bez milosti), i najvise ih se plase, dakle sigurno je da nisu ljubitelji jedni drugih
 
Znate li kada Bugarin nesto odobrava to je kada vrti glavom levo desno a kada hoce nesto negativno odgovoriti onda klimne glavom.

Morate se braco Srbi zahvaliti Azerbejdzancima koji su muslimani Siije i oni su branili Srpske stavove.Ovdje sad za sada je najveci junak ispala Argentina.
 
Bugari ne mogu da prezale San Stefanski ugovor koji je ponisten na Berlinskom Kongersu 1878 godine.Po San Stefanskom ugovoru Bugari su dobijali cijelu istocnu Srbiju zajedno sa Vranjem i Nisom.Jedan Bugarin moj prijatelj je psovao ispred mene Srbe da su lizodupci i pokvareni ljudi.Nemojte me krivo shvatiti ali nije Srbe volio.

Verovatno je taj tvoj prijatelj zaboravio kad su mu Srbi bili na 4km ispred Sofije...
A i ne gledaju u svoje dvoriste, koliko poblema imaju sa "Makedoncima"...
 
balkanswwipc.jpg


WWI Italian postcard represents Serbia fighting with Austria and Germany,
while Bulgaria tries to kill Serbia with a knife and Greece watches from the sideline.
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...54c49cfc455c22c42&dan=04&mesec=12&godina=2009

Nikada mi nisu bili simpaticni, ti poreklom Turci iz Srednje Azije..ali uvek kada je frka, jatagan cap u ledja..:besan2::vudu:

- Tato, kad si se ono davio u Rasinu, koji je dan bio...petak?"
- "Cetvrtak!"
- "Kako bre cetvrtak kad si mi bre sto puta rek'o - petak!"
- "Cetvrtak"
- "A kad te klao Tuta Bugarin?"
- "Tuta.... u utorak."
- "U petak, u petak, bre, petak!"
- "A koji ti je najnesrecniji dan bio u zivotu uvek?"
- "Subota"
...


- "Celog zivota ga Tuta Bugarin klao u petak, nocas za inat meni u utorak"

- "Valjda covek zna kad su ga klali"


:lol:
 
Tacno pricao mi je Bugarin da su Srbi bili nadomak Sofije i htjeli su je zauzeti kada se Bugarska herojska krv raspalila i pa potjerala Srbe na povlacenje.Pa sve po dupetu smo ih tukli do pocetnih polozaja.Tako mi je rekao moj prijatelj Bugarin.

Reci ti Marine tom tvom imaginarnom prijatelju da smanji malo dozivljaj...:manikir:
...da mu ne pozli od tolikog uzbudjenja...
 

Back
Top