Muskarci kojih se treba kloniti

..da,zaboravih jos i da napisem...muskarci za izbegavanje: slabici i oni sto ne znaju sta hoce od zivota.Ti su mi mozda i najvise za izbegavanje,kao i oni koji se plase obaveza,i koji bi da zive momackim zivotom do pedesete...Najgori muskarci su oni,koji su opet za izbegavanje pored kojih ne mozes da budes dama,ona prava dama,da imas ulogu zene,jer si "musko" u vezi.
Sve navedeno je pod kategorijom "IZBEGAVATI" u najsirem mogucem luku....

meni ovi nisu..
jasno i glasno kazu da nisu za obaveze..
meni su za izbegavanje oni koji bi porodicu..decu..po svaku cenu..odmah i sad..a kad se to desi, nesposobni da funkcionisu sa novom obavezom..
i oni koje je oplela raisa..slabici, ljigavi..nesposobni da sami donesu odluku..pre ce sve da urade da ti se ogade, nego sto ce otvoreno da kazu - gotovo je..
u stvari kalkulanti..ne bi vise da budu tu..al ne bi ni da ispuste to sto imaju..sta ako ono drugo ne bude tako dobro..pa ne bi da odu ..jos..
 
meni ovi nisu..
jasno i glasno kazu da nisu za obaveze..
meni su za izbegavanje oni koji bi porodicu..decu..po svaku cenu..odmah i sad..a kad se to desi, nesposobni da funkcionisu sa novom obavezom..
i oni koje je oplela raisa..slabici, ljigavi..nesposobni da sami donesu odluku..pre ce sve da urade da ti se ogade, nego sto ce otvoreno da kazu - gotovo je..
u stvari kalkulanti..ne bi vise da budu tu..al ne bi ni da ispuste to sto imaju..sta ako ono drugo ne bude tako dobro..pa ne bi da odu ..jos..

Ove kalkulante ne mogu da podnesem ni u muškom ni u ženskom obliku. Skupi hrabrost i donesi odluku, a ne da maltretiraš i onu sa kojom si i onu sa kojom planiraš da budeš. Mada takvo ponašanje nije rezervisano samo za muškarce, ima dosta devojaka koje ne izlaze iz prethodne veze dok praktično ne uđu u sledeću.
 
Sem onih standardnih koji su po default-u i oduvek bili na neki nacin za izbegavanje tipa ozenjeni (mada se ovih danas i ne klone zene mnogo :mrgreen:), nasilni, agresivni, porocni u bilo kom smislu dobili smo nove kategorije kojih se zene klone. Stipse, ljubmorni, mamini sinovi :lol:...
Sad sve zavisi od praga tolerancije i sta koja od nas moze da precuti ili proguta (sa knedlom ili bez nje, isto individualno) . Jel postoji stvar koju ne prastate u samom pocetku komunikacije?
Tipa: " Ozenjen sam , a vi - :cao:"

Koja je vasa lista za izbegavanje (moze i nesto novo nauceno na sopstvenog negativnom primeru :lol:)?
Клоним се:
1. ожењених- увек!
2. оних без ''кичме''
3. оних без принципа
4. моралних сподоба
5. емоционалних ретарда


То је то!:lol:
 
Sem onih standardnih koji su po default-u i oduvek bili na neki nacin za izbegavanje tipa ozenjeni (mada se ovih danas i ne klone zene mnogo :mrgreen:), nasilni, agresivni, porocni u bilo kom smislu dobili smo nove kategorije kojih se zene klone. Stipse, ljubmorni, mamini sinovi :lol:...
Sad sve zavisi od praga tolerancije i sta koja od nas moze da precuti ili proguta (sa knedlom ili bez nje, isto individualno) . Jel postoji stvar koju ne prastate u samom pocetku komunikacije?
Tipa: " Ozenjen sam , a vi - :cao:"

Koja je vasa lista za izbegavanje (moze i nesto novo nauceno na sopstvenog negativnom primeru :lol:)?

Треба се клонити "маминих и татиних синова" и искомплексираних.
 
uf, kad sve ovo procitam....treba se kloniti svih...
ni jedan ne valja
ili je klinac, nezreo, ili je neradnik, mamin i tatin sin, ili je zenskaros, ili je boem, ili ne zna sta hoce, ili je emotivni retard, ili je p.icka, ili je feminiziran, ili je kuco, maco, ili je slabic...pa svi su oni tak'i...
 

Back
Top