da li biste...

Bi li nosili seksi ves, visoke sitkle i izazovnu odecu da ste zensko?

  • Da, naravno

  • Ne, nikako

  • Nisam siguran, raspitacu se kod drugarica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da sam žensko, a da mi je 'muški mozak'? Jer kako drugačije da odgovorim. I koliko je često to često? Da se ne smrzavam bzvz u čipka gaćice negde u januaru, lomim na štiklama u gradskom i raspravljam na pijace kako je moj dekolte pravo na slobodu žena, a ne da privlači manijake i komentare. Da ne lupam, i da sam žensko verovatno bih visio na netu, igrao igrice i sve tako nešto ubijao vreme, a ne da se bakćem sa sisodržačima.

I gde je opcija: I kao muško nosim sexy veš, visoke štikle i izazovnu odeću?
 
Onda kad pozelim i kad odecu odredjenog tipa mogu sa zadovoljstvom da ponesem na sebi. U svakoj prilici - svakako ne. Da bih izgledala kako zelim, moram prvo da dozivljavam sebe u skladu sa garderobom.
 
Kada neko, ko se inače izjašnjava po forumu kao žensko, odgovora na temu gde je pitanje: da li bi... da ste žensko? shvatim kolika bih ćurka bio da jesam žensko (sa 'ženskim mozgom'), i verovatno bih se sa sve čipkom i štiklama trpao da budem muškarac. Neke stvari se nikada ne menjaju, verovatno se zato iznova vraćamo onome što poznajemo.
 
gde je opcija: I kao muško nosim sexy veš, visoke štikle i izazovnu odeću?

Nije mi palo na pamet :lol:
Ali ima toga, ovde malo, po belom svetu kolk'o oces

1915841748_83f7e069c7.jpg


Sexy, a?:per:
 
Da sam žensko, ja bih redovno nosila štikle 12-icu i seksi donji veš i peglala bih svoje seksi majičice svaki dan ispred prozora u negližeu da komšije vide kakva izazovna ženka se krije iza debelih zidova i pati u samoći, neprimećenosti i inferiornosti :rumenko:
 

Back
Top