Ovaj, ipak ne bih...

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Posto su ovde sve rasni, da ne kazem shta, posle Dlakavi psuje (Velja mi prvi komshija, sta cu) ,jelte... Zanima me sledece:
Da li ste nekad odbili "ponudu" devojke? Mislim drugarica i tome slichno, znachi osoba o kojoj niste pomishljali na takav nachin a u vashoj je blizini?
:?
 
nije_lako:
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
HLAAAAAAAADNO sam joj rekla:"Ne dolaziš u obzir!" :shock:
Bio je to ujedno i kraj jednog "divnog" prijateljstva... :wink:

Ne ne i ne! Pitanje je bilo za MUSHKARCE: DA LI STE ODBILI "PONUDU" U ZIVOTU I KAKO ?
A što se ovo ne računa?Aaaaaaaaaaaaaaaaaa tccc! Neću tako da se igram! Diskriiiiiiiimiiiinacija...

:lol: :lol: :lol:

POZITIVNA, SESTRO, POZITIVNA!
ako obratish paznju ovo su "Mushka Posla" a ne "Ljubav i mooda" ili "Zenski Butak" 8)
 
Dlakava_Strvina:
Armagedon:
Ona pijana,ja vecito pametan-odbijem... :roll:
Mislim da sam napravio najvecu gresku u svom bednom zivotu... :x
Sad ona mene odbija i odbija...
:cry:

Znash kako je.. i mene grize savest.. a da znash kako je to umiljato predlozila... Mislim, ako nas odbiju - moze im se. Ali kad mi njih odbijemo - budu uvredjene!? :?
Ne radi se samo o tome...Ona smatra da je pogresila sto mi je to predlozila,a meni je malo glupavo da joj kazem da sam ja pogresio i...tako...
 
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
HLAAAAAAAADNO sam joj rekla:"Ne dolaziš u obzir!" :shock:
Bio je to ujedno i kraj jednog "divnog" prijateljstva... :wink:

Ne ne i ne! Pitanje je bilo za MUSHKARCE: DA LI STE ODBILI "PONUDU" U ZIVOTU I KAKO ?
A što se ovo ne računa?Aaaaaaaaaaaaaaaaaa tccc! Neću tako da se igram! Diskriiiiiiiimiiiinacija...

:lol: :lol: :lol:

POZITIVNA, SESTRO, POZITIVNA!
ako obratish paznju ovo su "Mushka Posla" a ne "Ljubav i mooda" ili "Zenski Butak" 8)
Dooooobro! :?
A što onda tamo ima tebe? A sada ovde meni tj. nama kažeš bežite ovo je samo moje tj. vaše dvorište? Što si takav? :cry:
Evo ja mogu i da pišem o pecanju, o odbijanju ženske ponude (sram je bilo... i sad sam besna kad se setim! :x ) i o svačem nečem (drug mi je davno rekao da stvarno imam petlju, doduše, on je to malo drugačije formulisao... :roll: ), a ti me šalješ tamo gde se piše o kongresu feministkinja i intimnoj depilaciji! Pa stvarno nemaš ni srca ni duše, (ovde dođe jedna reč koju iz religioznih ubeđenja neeeeeeeću napisati, ali ću je pomenuti na ispovesti... :wink: )! :?
 
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
HLAAAAAAAADNO sam joj rekla:"Ne dolaziš u obzir!" :shock:
Bio je to ujedno i kraj jednog "divnog" prijateljstva... :wink:

Ne ne i ne! Pitanje je bilo za MUSHKARCE: DA LI STE ODBILI "PONUDU" U ZIVOTU I KAKO ?
A što se ovo ne računa?Aaaaaaaaaaaaaaaaaa tccc! Neću tako da se igram! Diskriiiiiiiimiiiinacija...

:lol: :lol: :lol:

POZITIVNA, SESTRO, POZITIVNA!
ako obratish paznju ovo su "Mushka Posla" a ne "Ljubav i mooda" ili "Zenski Butak" 8)

Ufff... sada si me stvarno naljutio! Nemoj da te bojkotujemo na `zenskom kutku`, budi dobar...
 
Više puta, u srednjoj školi. Nas 4-vorica, njih 26 u odeljenju. Eh, tad se moglo i luxuzirati :(

Šta da kažem...bio sam mlad, lep i glup.
Sad sam samo lep :wink: :D

(šta, nije valjda neko mislio da ću reći - glup?)
 
nije_lako:
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
Dlakava_Strvina:
nije_lako:
HLAAAAAAAADNO sam joj rekla:"Ne dolaziš u obzir!" :shock:
Bio je to ujedno i kraj jednog "divnog" prijateljstva... :wink:

Ne ne i ne! Pitanje je bilo za MUSHKARCE: DA LI STE ODBILI "PONUDU" U ZIVOTU I KAKO ?
A što se ovo ne računa?Aaaaaaaaaaaaaaaaaa tccc! Neću tako da se igram! Diskriiiiiiiimiiiinacija...

:lol: :lol: :lol:

POZITIVNA, SESTRO, POZITIVNA!
ako obratish paznju ovo su "Mushka Posla" a ne "Ljubav i mooda" ili "Zenski Butak" 8)
Dooooobro! :?
A što onda tamo ima tebe? A sada ovde meni tj. nama kažeš bežite ovo je samo moje tj. vaše dvorište? Što si takav? :cry:
Evo ja mogu i da pišem o pecanju, o odbijanju ženske ponude (sram je bilo... i sad sam besna kad se setim! :x ) i o svačem nečem (drug mi je davno rekao da stvarno imam petlju, doduše, on je to malo drugačije formulisao... :roll: ), a ti me šalješ tamo gde se piše o kongresu feministkinja i intimnoj depilaciji! Pa stvarno nemaš ni srca ni duše, (ovde dođe jedna reč koju iz religioznih ubeđenja neeeeeeeću napisati, ali ću je pomenuti na ispovesti... :wink: )! :?

Auuu nisam znao da si toliko osetljivaaaa... Dodji da poljubi bata Dlakavi... ajde.. u nosic.. CMOK... JEl bolje sad? :wink: Sta? NEces u nositj? Pa gde hoces? U obraz? Ajde CMOK... Tako... SHTA? OPET NIJE DOBRO? Pa GDE DA TE POLJUBIM DA PRODJE? :lol:
 
MA ljudi ovo je kratko i jasno... Obicno su najbolje drugarice one devojke koje volimo. Vi to znate i lukavo koristite "prijateljstvo" da bi smo vam pruzili zashtitu i podrshku. Do prvog dechka... E sad, obichno mislite da vas i zelimo u krevetu, shto ne mora da je tachno... !?
 
Evo ja bas imam problem sa najboljim drugom, mislim da on nesto hoce (osim sto me stiti i uvek je tu), ali ne znam tacno sta. :roll:

Mislim, ne znam mozda hocu to i ja, ali ipak to mi je najbolji drug, pa ne ide, tako da necu, ali mozda nece ni on... Eto vidish da imam problem..
Ali posto ovo nije Ljubav i Moooda, odo' ja! :)
 

Back
Top