Amerika regrutuje decu za rat u Avganistanu ko svojevremeno Hitler 1944

Original postavio Gruban
Terorizam je najveće svetsko zlo a talibani su najdirektniji zaštitnici terorista.Ako oni vladaju makar i malim delom avganistana to znači da teroristi imaju prostor gde se osećaju slobodno i gde mogu da nastave sa planiranjem i pripremanjem zločina.Zato je potrebno da budu u potpunosti uništeni i da ne kontrolišu ni jedan milimetar bilo koje zemlje.Nažalost osim SAD koje su i najveće žrtve terorizma i nekoliko njihovih najodanijih saveznika ostale zemlje nastoje da se sačuvaju od ljudskih gubitaka i finansijskih troškova ,svaljujući teret borbe isključivo na SAD. Ni tamo nisu svi oduševljeni ratom protiv terora a ima i nemalih gubitaka pa teroristima mnogo toga ide na ruku.Naša otadžbina Srbija dosad nije našla za shodno ni da da simboličan doprinos borbi protiv svetskog zla br. 1. :)

visestruko puta su amerikanci opasniji teroristi nego talibani...
 
visestruko puta su amerikanci opasniji teroristi nego talibani...

уништили вијетнам дефолијантима - 1 600 000 мртвих

талибани и да оће немогу да се похвале ни са 100 х мање

уосталом Бин Ладен ( ако је уопште жив) је радио за ЦИУ на косову и босни, прочитах на неком америчком сајту
 
Pa nisu trebali . Koj ce moj u vijetnamu .
Pogledaj , sve mnladi decaci , Umesto da love cure , oni idu da ubijaju Afganistansku decu .
U Vijetnam su amere uvukli Francuzi . Na KiM Englezi . Sto se Hrvatske tice , njihov angazman je orgaizovan od Nemaca
Afganistan i Irakk , su njihovi ratovi .
Sta li su ovi decaci bogu skrivili , pa da gore po Afganistanskim brdima , ko sibice . Niti im to treba , neti je njihova zemlja , niti bi Amerika propala , da nije upala u Afganistan .

pa salje ih SAD - napad vijetnamaca na njihov brod je isceniran, sam je predsednik priznao da je to bila greska, ali su nastavili da ratuju, zato sto rat donosi novac - sta mislis ko njima prodaje oruzje, isto tako se radi i u Avganistanu i iraku, njima je cilj da sto duze traje da bi sto vise para zaradili. Sumnja se da Bin Laden uopste i postoji - gde moze jedan covek da iz neke pecine precizno komanduje neke napade, to je smesno, napad na bliznakinje je takodje isceniran (imaju dokumentarci o tome - u kojima su izneti dokazi) samo da bi se doneo zakon o teroristima...
 
pa salje ih SAD - napad vijetnamaca na njihov brod je isceniran, sam je predsednik priznao da je to bila greska, ali su nastavili da ratuju, zato sto rat donosi novac - sta mislis ko njima prodaje oruzje, isto tako se radi i u Avganistanu i iraku, njima je cilj da sto duze traje da bi sto vise para zaradili. Sumnja se da Bin Laden uopste i postoji - gde moze jedan covek da iz neke pecine precizno komanduje neke napade, to je smesno, napad na bliznakinje je takodje isceniran (imaju dokumentarci o tome - u kojima su izneti dokazi) samo da bi se doneo zakon o teroristima...

bitan je alibi koji je amerika dobila prema ostatku sveta da sprovodi svoj licni terorizam...
 
nemojte mnogo zaliti americke mladice...s obzirom da se veliki broj banana drzavica utrkuje da se ubace u NATO---tudja deca ce ginuti za americke interese....nismo ni svesni da se danak u krvi obnavlja---polako al sigurno i srbski mladici ce uskoro u janicare...samo ovaj put za druge gazde...tuzno i jadno....

nesto se mislim , kad sledeci put nato bude opet bombardovao srbiju (radi vojvodine), nece slati preskupe nevidljive avione i rakete nego ce srbija biti napadnuta sa svih strana i to kopnenim nato-snagama sastavljenim od novi nato-uvlakaca hrvata makedonaca crnogoraca kosovara......o istocnim komsijama da i ne govorim..............a mi cemo i dalje piti koka kolu i jesti mekdonaldove hamburgere................pa y.ebiga, nekako mora da se finansira to bombardovanje srbije.
 
pa salje ih SAD - napad vijetnamaca na njihov brod je isceniran, sam je predsednik priznao da je to bila greska, ali su nastavili da ratuju, zato sto rat donosi novac - sta mislis ko njima prodaje oruzje, isto tako se radi i u Avganistanu i iraku, njima je cilj da sto duze traje da bi sto vise para zaradili. Sumnja se da Bin Laden uopste i postoji - gde moze jedan covek da iz neke pecine precizno komanduje neke napade, to je smesno, napad na bliznakinje je takodje isceniran (imaju dokumentarci o tome - u kojima su izneti dokazi) samo da bi se doneo zakon o teroristima...

шта амрика данас извози

аутомобиле? машине? ..................?

ништа сем оружја и ратова, е зато је ту пропагандна машинерија да наменски окриви и исценира непријатеља и од комарца да направи магарца, е онда јенки да продају зарђало оружје као муџосима у џамахирији, хаубице из 1943-е, јеееееееееее
 
nesto se mislim , kad sledeci put nato bude opet bombardovao srbiju (radi vojvodine), nece slati preskupe nevidljive avione i rakete nego ce srbija biti napadnuta sa svih strana i to kopnenim nato-snagama sastavljenim od novi nato-uvlakaca hrvata makedonaca crnogoraca kosovara......o istocnim komsijama da i ne govorim..............a mi cemo i dalje piti koka kolu i jesti mekdonaldove hamburgere................pa y.ebiga, nekako mora da se finansira to bombardovanje srbije.

pa rekoh vec da je zabluda najgora bolest....za bolest lek se i nadje...a neko zivi u zabludi ceo zivot a da nije ni svestan toga...
 
pa salje ih SAD - napad vijetnamaca na njihov brod je isceniran, sam je predsednik priznao da je to bila greska, ali su nastavili da ratuju, zato sto rat donosi novac - sta mislis ko njima prodaje oruzje, isto tako se radi i u Avganistanu i iraku, njima je cilj da sto duze traje da bi sto vise para zaradili. Sumnja se da Bin Laden uopste i postoji - gde moze jedan covek da iz neke pecine precizno komanduje neke napade, to je smesno, napad na bliznakinje je takodje isceniran (imaju dokumentarci o tome - u kojima su izneti dokazi) samo da bi se doneo zakon o teroristima...


 
Ne, jednostavno NE mozes da napravis paralelu u ovom slucaju u kojem si naveo..
Gde je to Slobo slao dal, mlade dal stare u neki rat bogu iza tregera???
Gde je to Slobo imao osvajacki rat?? Gde je vodio rat uopste???
Poredjenje nema smisla..

Pored toga, i tamo gde su ginuli isti ti sinovi koje ovde pominjes (misli se na sinove srpskih majki) sigurno nisu bili i nekom osvajackom poduhvatu, vec u odbrani svog naroda..

Ponovo poredjenje nema smisla..

Ovaj srednji deo ima smisla sto si napisao, ali definitivno i pored recenog u zadnjem delu, ne slazem se niti se mogu sloziti da ikome zelim neki tezak kraj, makar on bio i dusmanin..

Oprosti im boze, ne znaju sta rade, a hoce li im bog oprostiti, to je na njemu ne na nama..

Tacka.:rtfm:

a ja taman pomislio : eve ga jedan pri zdravom razumu.
ma neka ti zivi i firer sloba i njegov srpski rajh. bas me zabole.
 
Welcome to Afghanistan!

talibans31.jpg
 
nesto se mislim , kad sledeci put nato bude opet bombardovao srbiju (radi vojvodine), nece slati preskupe nevidljive avione i rakete nego ce srbija biti napadnuta sa svih strana i to kopnenim nato-snagama sastavljenim od novi nato-uvlakaca hrvata makedonaca crnogoraca kosovara......o istocnim komsijama da i ne govorim..............a mi cemo i dalje piti koka kolu i jesti mekdonaldove hamburgere................pa y.ebiga, nekako mora da se finansira to bombardovanje srbije.

nisi ni svjestan koliko si blizu istine nazalost,jedino jos zapinje sa dodikom,nisu ga imali u planu,on jedini danas u stvari brani srbiju da je ne opkole,samo dokle....izgubit ce oni strpljenje pa nece vise nanj gledat jer rusija opet ekonomski slabi.
 

Slične teme


Back
Top