Одакле студентима багери?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
:rtfm:
Студенти су и данас протествовали улицама, драгога нам Белога града...
Ништа необично. Толико радника, гладних, обесправљених грађана Србије
свакодневно штрајкују о траже и ЗАХТАВАЈУ нешто.....АЛИ...
Колико се сећам, пре тридесетак дана је власт одредила где може да се протествује и изражава своје незадовољство.
То су неке ливаде по десетак километара удаљене од града.
Лепо....Паметно....Тамо нека вичу, звижде и ударају у шерпе и протествују на који год начин хоће.
АЛИ....Одакле студентима право, да опет иду с краја на крај града, прелазећи тако
забрањене зоне?
Одакле им право да узнемиравају радне грађане...?
Знају ли та деца, да се по цео дан, скоро цео дан, ради у Скупштини.....
Тамо је присутно по 15-20 посланика...који....раде....овде сад иде смајли за повраћање...а ја га немам..
а ови их узнемиравају...
Чак и они што су тад били у скупштинском ресторану, ...њих 126....побацаше есцајг
платише своје цехове од по 150 динара и онако нервозни напустише радно место,
са ког су буквално истерани ....Да, да драги моји..... истерани...А како?...Лако...
Данас су се за студентском поворком кретала ДВА БАГЕРА.
Не знам, одакле они ту?....Не знам која им је сврха.... Добро...Сећам се да је 2000. године
био багер....Али то је један...1........Чему служи онај други?...И одакле им?
Одакле студентима багери?....Овамо кукају криза....Уместо да су сели у своје џипове...
они у багере....СКРОЗ САМ ЗБУЊЕН....МОЛИМ...ОБЈАСНИТЕ МЕНИ НЕУКОМ.:per:
 
Kako da ti kažem... Obrni se, osvrni se, pazi se... nemoj da naiđe neki lud...
Ako vidi tebe zbunjenog, može bidne svašta....

A što se tiče ovih studenata koji lepo spavaju do podne, doručkuju, pa izađu da ometaju narod koji je ustao pre zore i sada bi (opet po mraku) da ide kući... šta oni zapravo hoće?

Па то ти причам.....Мислим....тако си ово сликовито описао...
Тако....надахнуто, полетно....паметно.....
А имаш ти...багер?....;)
 
:rtfm:
Студенти су и данас протествовали улицама, драгога нам Белога града...
Ништа необично. Толико радника, гладних, обесправљених грађана Србије
свакодневно штрајкују о траже и ЗАХТАВАЈУ нешто.....АЛИ...
Колико се сећам, пре тридесетак дана је власт одредила где може да се протествује и изражава своје незадовољство.
То су неке ливаде по десетак километара удаљене од града.
Лепо....Паметно....Тамо нека вичу, звижде и ударају у шерпе и протествују на који год начин хоће.
АЛИ....Одакле студентима право, да опет иду с краја на крај града, прелазећи тако
забрањене зоне?
Одакле им право да узнемиравају радне грађане...?
Знају ли та деца, да се по цео дан, скоро цео дан, ради у Скупштини.....
Тамо је присутно по 15-20 посланика...који....раде....овде сад иде смајли за повраћање...а ја га немам..
а ови их узнемиравају...
Чак и они што су тад били у скупштинском ресторану, ...њих 126....побацаше есцајг
платише своје цехове од по 150 динара и онако нервозни напустише радно место,
са ког су буквално истерани ....Да, да драги моји..... истерани...А како?...Лако...
Данас су се за студентском поворком кретала ДВА БАГЕРА.
Не знам, одакле они ту?....Не знам која им је сврха.... Добро...Сећам се да је 2000. године
био багер....Али то је један...1........Чему служи онај други?...И одакле им?
Одакле студентима багери?....Овамо кукају криза....Уместо да су сели у своје џипове...
они у багере....СКРОЗ САМ ЗБУЊЕН....МОЛИМ...ОБЈАСНИТЕ МЕНИ НЕУКОМ.:per:

:hahaha:

Брате багер на сат добро заради...

:ok:
 
Kako da ti kažem... Obrni se, osvrni se, pazi se... nemoj da naiđe neki lud...
Ako vidi tebe zbunjenog, može bidne svašta....

A što se tiče ovih studenata koji lepo spavaju do podne, doručkuju, pa izađu da ometaju narod koji je ustao pre zore i sada bi (opet po mraku) da ide kući... šta oni zapravo hoće?

Poražavajući je nedostatak građanskog saosećanja u zemlji Srbiji. Svako gleda samo svoje dupe.
Ono, yebe mi se što studenti jedva sastavljaju kraj sa krajem, jer ga i ja jedva sastavljam.
Ili, koji đavo oni protestuju zbog teških uslova studiranja i života i meni blokiraju put.

Kako očekujete da vas neko simpatiše sa tom pričom?
 
Poražavajući je nedostatak građanskog saosećanja u zemlji Srbiji. Svako gleda samo svoje dupe.
Ono, yebe mi se što studenti jedva sastavljaju kraj sa krajem, jer ga i ja jedva sastavljam.
Ili, koji đavo oni protestuju zbog teških uslova studiranja i života i meni blokiraju put.

Kako očekujete da vas neko simpatiše sa tom pričom?

У демокрацијском друштву нема саосећања,само голи интерес.
 
Opet kažem, ne razumem poentu priče.
Pokušavaju da nateraju ovu "bogatu" državu da finansira iz budžeta više studenata nego što joj je potrebno????
I to kako?
Naspavaju se, najedu se, pa krenu u zezanciju.

Zaposleni ljudi (od čijih primanja treba ovi da se finansiraju) ustaju po mraku, po mraku idu na posao, pa kada (opet po mraku) krenu sa posla, ne mogu da stignu kući normalno.
Gospodo studenti, ako hoćete da protestujete, ustanite u 4:00, pa blokirajte grad kada ljudi krenu na posao, a pustite ih da umorni sa posla stignu kući normalno.
 
neka se javi forumas koji veruje da su studenti `nezavisni` od rezima tj da postoje neki organizatori protesta koji nisu rezimski mladi lideri?

jer bi, da je to tako, to znacilo veliku rupu na rezimskom titaniku

Боље да су 5 октобра победили са фијакером а не багером, овако ће морати бити скинути багером....:mrgreen::zcepanje:

Студенти протествују "Нећемо да нас Болоња јаше као Коња" (тако нешто су написали:mrgreen:)

Њихови осиромашени и ојађени родитељи не могу више да им плаћају школовање
 
У демокрацијском друштву нема саосећања,само голи интерес.
Uh, ko li ti je samo to rekao? To ne zavisi prijatelju od društva, već od čoveka. I ne možeš očekivati da neko sasluša tvoj problem ako nisi spreman da saslušaš tuđi.
Opet kažem, ne razumem poentu priče.
Pokušavaju da nateraju ovu "bogatu" državu da finansira iz budžeta više studenata nego što joj je potrebno????
I to kako?
Naspavaju se, najedu se, pa krenu u zezanciju.

Zaposleni ljudi (od čijih primanja treba ovi da se finansiraju) ustaju po mraku, po mraku idu na posao, pa kada (opet po mraku) krenu sa posla, ne mogu da stignu kući normalno.
Gospodo studenti, ako hoćete da protestujete, ustanite u 4:00, pa blokirajte grad kada ljudi krenu na posao, a pustite ih da umorni sa posla stignu kući normalno.

Koliko Srbija izdvaja za obrazovanje?
 
pa vi koji ste zavrsili fakultet boli vas ***** a mi koji tek treba da idemo na fakultet da dizemo kredite jer znas ti koliko to kosta neuki mrs

Млад си, па вероватно ниси имао прилику да чујеш речи,
великог визионара, покојног премијера Ђинђића, кад је изјавио....отприлике овако...
КО ЖЕЛИ...ДА МУ ДЕТЕ СТУДИРА....НЕКА ПРОДА СТАН....ИЛИ КУЋУ...
НЕКА СЕ ОДСЕЛИ НА СЕЛО...И све нешто у том стилу...
Дакле Мили Мој Милојевићу....Тату и маму за гушу...и питај...
ЗАШТО СТЕ ДРАГИ РОДИТЕЉИ...ЛУПАЛИ У ШЕРПЕ, ПАЛИЛИ СКУПШТИНУ?.;)
 
Млад си, па вероватно ниси имао прилику да чујеш речи,
великог визионара, покојног премијера Ђинђића, кад је изјавио....отприлике овако...
КО ЖЕЛИ...ДА МУ ДЕТЕ СТУДИРА....НЕКА ПРОДА СТАН....ИЛИ КУЋУ...
НЕКА СЕ ОДСЕЛИ НА СЕЛО...И све нешто у том стилу...
Дакле Мили Мој Милојевићу....Тату и маму за гушу...и питај...
ЗАШТО СТЕ ДРАГИ РОДИТЕЉИ...ЛУПАЛИ У ШЕРПЕ, ПАЛИЛИ СКУПШТИНУ?.;)

Kad i gde je to Đinđić izjavio?
 

Back
Top