SNS za Vozdovac

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Znam da ce mi moderatori zakljucati temu i pre nego sto je postavim, ali morao sam...

Gledam Tominu reklamu na B92 (:roll:) i pao sam s kauca kad je covek odvalio:

Pitaju u Briselu kako ste pobedili na Vozdovcu :cepanje: :rotf: :hahaha:

Kakav lik :super:
 
Nikada nisam glasao za Tomu (niti bilo koje radikale) ali smatram da bi bilo dobro da pobedi na Vozdovcu jer su zuti i njihovi verni satelitit (G17, LDP, Rasim...) zaista postali isuvise osioni, korumpirani i bahati a Toma je jedini koji moze da ih pobedi.
Takodje smatram da bi Tomina pobeda bila dobra i zato sto bi radikali konacno otisli u istoriju.
 
Nikada nisam glasao za Tomu (niti bilo koje radikale) ali smatram da bi bilo dobro da pobedi na Vozdovcu jer su zuti i njihovi verni satelitit (G17, LDP, Rasim...) zaista postali isuvise osioni, korumpirani i bahati a Toma je jedini koji moze da ih pobedi.
Takodje smatram da bi Tomina pobeda bila dobra i zato sto bi radikali konacno otisli u istoriju.

Ako su žuti negde korektni i imaju OK ekipu to je na Voždovcu ... a što se Tome tiče ne brini, pući će :D ;)

Inače, malopre je u iznajmljenom terminu s.rao o tome kako on želi dobrobit svoj deci, i bogatih i siromašnih roditelja ... kud je zaboravio ono svoje? :confused:
 
Ako su žuti negde korektni i imaju OK ekipu to je na Voždovcu ... a što se Tome tiče ne brini, pući će :D ;)

Inače, malopre je u iznajmljenom terminu s.rao o tome kako on želi dobrobit svoj deci, i bogatih i siromašnih roditelja ... kud je zaboravio ono svoje? :confused:

Причам о "жутима" (и њиховим сателитима) у глобалу..........понашају се као најезда скакаваца.
 
Е, сад не могу а да не приметим ...

Већ пола сата на Пинку иде Ђилас ....
Вероватно ће још најмање сат ...

Каже "Јесте Важно" ...
Божа Дерикожа показује биометријски пасош,
Растрчали сте се к'о да ће у најмању руку земља престати да се окреће уколико не победите на Вождовцу ...

Ево га носи Ђилас неке даске,
Кампања од стана до стана ...
Од куће до куће ...

А шта се на Вождовцу догађало у протеклих 8.5 година ???
Јесу ли марсовци били на Власти
па ће сад Ђилас да ослободи Вождовчане од мрске диктатуре ????

Јок бре, ДС је сво време од "октобарске револуције" био на власти ...
 
Džabe što je DS kad je grad vodio go lopov do lopova ... Bogdanović i Hrustanović. Sad se nešto konkretno radi.

Аха, ово је неки други ДС ....

:hahaha::hahaha::hahaha:

Богдановић умро, а Хрустановићка је помоћник Градоначелника ???

Једино је могла да промени боју косе (евентуално) ...

:rotf::rotf::rotf:

Е, па ако је тако, онда у реду ...
 
Znam da ce mi moderatori zakljucati temu i pre nego sto je postavim, ali morao sam...

Gledam Tominu reklamu na B92 (:roll:) i pao sam s kauca kad je covek odvalio:

Pitaju u Briselu kako ste pobedili na Vozdovcu :cepanje: :rotf: :hahaha:

Kakav lik :super:

Video čovek da se Srbi pale na Evropu.
Što da ne, Koštunjavi je furao taj stil pa je došao na vlast. I bio nesposoban da na njoj ostane.
 
Аха, ово је неки други ДС ....

:hahaha::hahaha::hahaha:

Богдановић умро, а Хрустановићка је помоћник Градоначелника ???

Једино је могла да промени боју косе (евентуално) ...

:rotf::rotf::rotf:

Е, па ако је тако, онда у реду ...

Ybg, nije idealno ali bolje pomoćnik nego gradonačelnik. Vidiš da nema teorije da se odlepi od te fotelje, jedino da i ona umre pa da je smene. A Đilas sigurno neće da krade i kraducka, ima on .... i kandidat je na mestu.
 
Ybg, nije idealno ali bolje pomoćnik nego gradonačelnik. Vidiš da nema teorije da se odlepi od te fotelje, jedino da i ona umre pa da je smene. A Đilas sigurno neće da krade i kraducka, ima on .... i kandidat je na mestu.

Да стварно је на месту, неће он да крадуцка, он само на велико :

Захваљујући, између осталог, и изузетним
„способностима“ Драгана Ђиласа предузеће „Emotion
Production“ претходних година остварује значајну
добит и то:
78,2 милиона динара у 2005. години,
197,7 милиона динара у 2006. години;
и невероватних 373,8 милиона у 2007. години!

Да су наведени приходи само кап у мору
прихода које остварују бројна предузећа чији је
сувласник актуелни градоначелник Београда Драган
Ђилас, говори чињеница да је предузеће „MULTIKOM
GROUP
“, према консолидованом годишњем фина-
нсијском извештају за 2007. с мишљењем ревизора,
објављеном на званичном сајту Агенције за привредне
регистре Републике Србије,
остварило пословни
приход од 6.198.455.000,00 динара (словима: шестмилијарди сто деведесет осам милиона четиристопедесет пет хиљада динара)!

У односу на 6,2 милијарде прихода Мултиком групе,
годишњи буџети градова и општина по Србији изгледају бедно.
Примера ради,
буџет града Ниша за 2007. годину износио је „свега“ 5,3 милијарде динара,

буџет општине Нови Београд износио је за Великог Брата тричавих 364.027.000,00 динара,
а Чукарице мизерних 302.761.000,00 динара.
 
Prihod i profit nikako nije jedno te isto a veze Đilasa i Emotiona nisu ni približno onakve kakvim ih predstavlja Nemanja Šarović ;) Uostalom, što oni to ne kažu nadležnima ako je zaista tako kako tvrde, a nije? Neka ga prijave, dok ćute sami su krivi :D
 
Prihod i profit nikako nije jedno te isto a veze Đilasa i Emotiona nisu ni približno onakve kakvim ih predstavlja Nemanja Šarović ;) Uostalom, što oni to ne kažu nadležnima ako je zaista tako kako tvrde, a nije? Neka ga prijave, dok ćute sami su krivi :D

Па рекли целом граду,
и поднели пријаве
и замисли чуда :

Тужилаштво ћути !!!!

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Ako su žuti skakavci onda su ovi napredni minimum neke smrdibube a možda i gubari :mrgreen:

Мислим да међу нашим политичарима нема много разлике..............Али ће Томи требати неко време пре него што уђе у штос за "лапање", а то време је добитак за нас.
Жути су добрано доказали да немају никакве принципе у политици осим што више власти и пара...........Тома то још увек није показао
 
Причам о "жутима" (и њиховим сателитима) у глобалу..........понашају се као најезда скакаваца.

To je tek pocetak :think::think::think:

Posle ce da postanu orange:evil::evil::evil:
A onda opet crveni :sad2::sad2::sad2:
a122.gif
a122.gif
a122.gif

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Sorry Paprika :mrgreen:
 
Па рекли целом граду,
и поднели пријаве
и замисли чуда :

Тужилаштво ћути !!!!

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Ako ćuti i ne reaguje onda je to verovatno zbog nedostatka dokaza da je tu bilo šta, bez obzira na visoke brojke, nepravedno stečeno. Da budem iskrena, nisam znala da su zaista prijavili ali pokušaću da saznam kada je to tačno odrađeno i koliko se čeka ... pošto smo i mi prijavili neke stvari pa nikom ništa, ono čisto da znate da niste jedini :lol:

A ako ne reaguje ceo grad kom je rečeno to je verovatno zbog reputacije onog ko priča. Tužilaštvo i može da se pravi ludo zbog naloga ovog ili onog ali narod zna šta radi i koga bira ... eto svi su informisani, Šarović je rastrubio sve što zna, pa ćemo videti u nedelju kakav je sud javnosti ;)
 
Мислим да међу нашим политичарима нема много разлике..............Али ће Томи требати неко време пре него што уђе у штос за "лапање", а то време је добитак за нас.
Жути су добрано доказали да немају никакве принципе у политици осим што више власти и пара...........Тома то још увек није показао

Neće ući u štos - glup je mnogo. Lakše mu je da nađe mutne sponzore.
 
Neće ući u štos - glup je mnogo. Lakše mu je da nađe mutne sponzore.

Да ли је глуп или не - не знам мада лично мислим да није с обзиром да је већ 20 година у врху српске политике, а мутни спонзори су ипак ужа специјалност ЛДП-а.
 
Moje procene za Vozdovac

1.SNS 40 %
2.DS 35%
3.SPS 10%
4.DSS 5 %
5.SRS 5 %

Ostali ispod cenzusa.

Не ваља ти то, ништа ти то не ваља ...

1. Где је ЛДП кад Чеда обећао да ће да победи ???
2. Па оне листе, лиге, покрети ....
3. А све и да буде тако, шта би то значило ??? О5 избори ????

Видим ја да ће се избори понављати све док не победи ДС, а ти како хоћеш ...
 

Back
Top