Pravljenje PDF fajlova

vule gs

Ističe se
Poruka
2.285
Поздрав свим форумашима на овом подфоруму!:)
Наиме, имам неколико скенираних часописа, које бих пребацио у ПДФ формад због лакшег читања. Занима ме како то да урадим?

Хвала унапред!:)
 
Za svako kreiranje pdf pajlova ja koristim Pdf Creator... On se instalira kao virtuelni stampac... Ides na print, odabares pdf creator za stamapac i odstampas bilo sta u pdf...

PDF Creator

Evo jos jednog besplatnog resenja... Zilla JPG To PDF Converter 2.0

JPG To PDF Converter is a windows application for quickly converting multiple image files into a single pdf document. With Zilla JPG To PDF Converter users can create pdf files from JPG/JPEG, GIF, BMP, TIF, PNG and PSD formats.
 
Poslednja izmena:
Slazem se... Ali, setio sam se jedne price od pre par godina... Tip je pisao knjigu i pre davanja na citanje i stampe napravio pdf fajl i zastitio ga... I onda mi poslao na mail... Za minut sam mu ja vratio mail i rekao da otvorio onaj isti fajl koji mi je poslao... :lol:
 
Поздрав свим форумашима на овом подфоруму!:)
Наиме, имам неколико скенираних часописа, које бих пребацио у ПДФ формад због лакшег читања. Занима ме како то да урадим?
Хвала унапред!:)
U kom formatu si skenirao, neki tiff, jpeg i sl. sa svakom stranom u posebnom fajlu? Ako ima mnogo fajlova (pa je zaludno raditi jedan po jedan) onda možeš da probaš npr. Solid PDF Tools koji konvertuje tiff-ove u pdf i još usput radi OCR mada ovaj program nije dž. - verovatno je bolje prvo da probaš ovo što je Fanatik78 dao.
 

Back
Top