HTC magic

Poruka
17.135
Nisam bas siguran da li ova tema pripada ovde ali ukoliko gresim moderatori nek odrade svoje!
Dakle kupio sam u VIP u gore navedeni model telefona ali sam kasno ukapirao da bluetooth koji svi htc-eovi modeli poseduju ne sluzi za prebacivanje izmedju dva telefona vec iskljucivo sa kompom i ako sam dobro skapirao to je sve zbog one android platforme ili tako nesto....E sad pitanje, da li mogu nesto da napravim da omogucim prebacivanje sa mobom i ako mogu kako?
Cuo sam negde da da ce januara htc da sredi to ali nisam siguran za istinitost ovoga, dakle?:think:
 
imas opciju u MENU ---MARKET registracija kao google acount i u gomili onih aplikacija nadji bluetooth file transfer ali mislim da bi ti funkcionisao moras i da imas android 2.0 na tom htc magicu.
ili nadji negde BLUEX programcic za bluetooth i instaliraj ga preko kompa u tel,a taj bluex imas i u Market da skines ali bar meni na Htce hero kosta 2 eur,dok je onaj prvi file transfer gratis.
 
imas opciju u MENU ---MARKET registracija kao google acount i u gomili onih aplikacija nadji bluetooth file transfer ali mislim da bi ti funkcionisao moras i da imas android 2.0 na tom htc magicu.
ili nadji negde BLUEX programcic za bluetooth i instaliraj ga preko kompa u tel,a taj bluex imas i u Market da skines ali bar meni na Htce hero kosta 2 eur,dok je onaj prvi file transfer gratis.

Vise mi se svidja to gratis!?:zper:

Dakle treba da se registrujem na tom market-u koji imam i sta onda?
 
Evo guglajuci vidoh da treba da uradim neki rooting na mobu za koji nemam pojma kako se radi, bio bih zahvalan ako bi mi neko objasnio sta znaci rooting kako bih znao sa cim imam posla i da li mogu to da uradim sam!
 
udji u taj MARKET I IMAS IGRICE ZATIM SVE APLIKACIJE ti udji u aplicazione ili kako tebi vec pise na eng,nadji bluetooth file transfer i install .ili na dnu tog ponudjenog imas opciju search i napisi bluetooth i skini to
 
mhmhmhm,ti rece da ti za Market treba int koji ti nemas(neznam odakle si ali mislim da ako odes do mc'donalds na hamburgicu bar ovde daju dzabe wi-fi int. ti se prikljuci to je nesto onako prvo sto mi palo na pamet)a kao drugo na onom snimku sto lik pokazuje kako je odradio ,i on rece da moras odes do marketa da kupis aplikaciju.
E moje pitanje je jer nemam vremena da ispitam zasto uopste su rootovali tel,sta su to hteli instalirati ili sta vec uraditi
 
Gle kako instalirao sam onaj bleux ali nisam bootovao mob, medjutim ja mogu da saljem fajlove drugima (sto nisam pre mogao) dok i dalje ja ne moogu da primam od drugih, da li je to normalna pojava i kako da ispravim da mogu i ja da primam:mrgreen:
 
Da ukapirao sam, da bih ja mogao da primam podatke moram da rootujem telefon.Ok sledeci korak je rootovanje koje ja iskreno ne bih da isprobavam!
Jel mogu ja telefon da odnesem u servis i kolko uzimaju pare!:lol:
 

Back
Top