Počela gradnja Delta parka u Kragujevcu

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
02. decembar 2009. | 14:54

Izvor: Beta

Grad: Kragujevac

Kompanija Delta počela je danas u Kragujevcu izgradnju trgovinskog kompleksa "Delta park", u koji će uložiti 25 miliona evra.

Direktor Delta ril estejta Dejan Racić izjavio je da je to prvi takav park u Srbiji i regionu u kojem će se nalaziti trgovinski objekti, a da će prva faza biti završena na jesen 2010.

U prvoj fazi biće otvoren hipermarket "tempo", prodavnica elektronike, obuće, sportske opreme, igračaka i opreme za kuću, dok će u drugoj fazi na proleće 2011. biti završena prodavnica "Uradi sam".

Površina parka će biti preko 23.000 kvadtarnih metara, a zaposliće oko 600 radnika.

Racić je najavio da će Delta takve parkove graditi i u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Podgorici, Banjaluci, Sarajevu i Skoplju.

Jupiiiiiii :roll::roll::roll:
 
pa kad jedino on jos i radi...sve ostalo je "privatizovano"....
Pa znam,ali kada pogledas malo bolje,u svakoj zapadnoj i prozapadnoj drzavi je tako,samo sto je Srbija jos relativno mlada "demokratska" drzava i zbog lose politike je dobila neku najtruliju verziju kapitalizma,tj najbrutalnije izrabljivanje radnicke klase.Ali i to je bolje nego da nemaju nista.
Malo off topic...porodice Rotsild, Rokfeler, Varburg, Morgan i Sif imaju kapital u vrednosti 50 bruto drustvenih proizvoda 50 najsiromasnijih drzava na svetu.
Zasto i Srbija ne bi imala svog Rokfelera?
 
02. decembar 2009. | 14:54

Izvor: Beta

Grad: Kragujevac

Kompanija Delta počela je danas u Kragujevcu izgradnju trgovinskog kompleksa "Delta park", u koji će uložiti 25 miliona evra.

Direktor Delta ril estejta Dejan Racić izjavio je da je to prvi takav park u Srbiji i regionu u kojem će se nalaziti trgovinski objekti, a da će prva faza biti završena na jesen 2010.

U prvoj fazi biće otvoren hipermarket "tempo", prodavnica elektronike, obuće, sportske opreme, igračaka i opreme za kuću, dok će u drugoj fazi na proleće 2011. biti završena prodavnica "Uradi sam".

Površina parka će biti preko 23.000 kvadtarnih metara, a zaposliće oko 600 radnika.

Racić je najavio da će Delta takve parkove graditi i u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Podgorici, Banjaluci, Sarajevu i Skoplju.

Jupiiiiiii :roll::roll::roll:

А оћел у том парку бити дрвећа и базен......
тако да ЗАДОВОЉНИ КУПАЦ може да прошета и да се плахне?:per:
 
Pa znam,ali kada pogledas malo bolje,u svakoj zapadnoj i prozapadnoj drzavi je tako,samo sto je Srbija jos relativno mlada "demokratska" drzava i zbog lose politike je dobila neku najtruliju verziju kapitalizma,tj najbrutalnije izrabljivanje radnicke klase.Ali i to je bolje nego da nemaju nista.
Malo off topic...porodice Rotsild, Rokfeler, Varburg, Morgan i Sif imaju kapital u vrednosti 50 bruto drustvenih proizvoda 50 najsiromasnijih drzava na svetu.
Zasto i Srbija ne bi imala svog Rokfelera?


Ta radnicka klasa je imala nesto cak i za vreme sankcija i bombardovanja...sada nema nista(pa ni fabrike koje je sama izgradila...)
Usput,lose ti poredjenje...Miskovic to ne moze biti zato sto nije jevrejin(:think:) kao sto su SVE te porodice koje si naveo i koje kontrolisu CEO svet a usput i nas(a verovatno i Miskovica)...
p.s. zaboravio si Sorosa...nije ni on sica...
 
Pa znam,ali kada pogledas malo bolje,u svakoj zapadnoj i prozapadnoj drzavi je tako,samo sto je Srbija jos relativno mlada "demokratska" drzava i zbog lose politike je dobila neku najtruliju verziju kapitalizma,tj najbrutalnije izrabljivanje radnicke klase.Ali i to je bolje nego da nemaju nista.
Malo off topic...porodice Rotsild, Rokfeler, Varburg, Morgan i Sif imaju kapital u vrednosti 50 bruto drustvenih proizvoda 50 najsiromasnijih drzava na svetu.
Zasto i Srbija ne bi imala svog Rokfelera?

Е онда не зови овај систем капитализмом, већ правом речи....
Ово у Србији је ФЕУДАЛИЗАМ...
:dash:
 
Ta radnicka klasa je imala nesto cak i za vreme sankcija i bombardovanja...sada nema nista(pa ni fabrike koje je sama izgradila...)
Usput,lose ti poredjenje...Miskovic to ne moze biti zato sto nije jevrejin(:think:) kao sto su SVE te porodice koje si naveo i koje kontrolisu CEO svet a usput i nas(a verovatno i Miskovica)...
p.s. zaboravio si Sorosa...nije ni on sica...

Мислиш да је то њему тешко....?
Мало...рец...мало цврц....и ето га.....;)
 
Ta radnicka klasa je imala nesto cak i za vreme sankcija i bombardovanja...sada nema nista(pa ni fabrike koje je sama izgradila...)
Usput,lose ti poredjenje...Miskovic to ne moze biti zato sto nije jevrejin(:think:) kao sto su SVE te porodice koje si naveo i koje kontrolisu CEO svet a usput i nas(a verovatno i Miskovica)...
p.s. zaboravio si Sorosa...nije ni on sica...
To stoji,privreda je u qurcu totalnom.
Nije lose,mozda nije zidov ( mozda,ne znam ) ali je mason.
Izvinjavam se za Sorosa,brzo sam pisao post pa zaboravih :rumenko:
 
Ја чујем да је у најави и куповина свих "пропалих" слободних фудбалских терена или терена за спортску рекреацију по Србији.

Има доста места где има таквих терена, све зелене површине где људи понекад трче, на чијим местима ће да се дигну Мишковићеве зграде....
 
Ja ne vidim nista lose u tome.



Koliko god vi kukali,u Srbiji jos jedino Misko zaposljava radnike.
A da ne pricam o samoj gradnji objekata,gde ce takodje biti angazovano nekoliko hiljada radnika.
Malo li je...

Problem je u otvaranju pogrešnih investicija. Zar će se po Srbiji samo graditi tržni centri ?
Gde su fabrike? Šta će se proizvoditi ? Hoće li i sva poljoprivredna zemljišta postati gragevinska ? Šta smo mi ? Potrošačka država koja zavisi od uvoza ?
 
Najbolja fora je sto se to cudo gradi na zemljistu koje je do juce bilo zemljiste Instituta za strna zita (oni sto su spalili diplome)

znaci miskovic gradi na drzavnom ko na svojem.

pa to i nije cudo sobzirom da je uzeo 400 hektara zemljista u luci beograd za dzabe, sto da ne uzme isto i tamo negde u kragujevcu.

miskovic jeste mozda gazda te kompanije al niko ne moze da me ubedi da glavni ljudi iz DS-a nemaju svoj % u delti.
 
Problem je u otvaranju pogrešnih investicija. Zar će se po Srbiji samo graditi tržni centri ?
Gde su fabrike? Šta će se proizvoditi ? Hoće li i sva poljoprivredna zemljišta postati gragevinska ? Šta smo mi ? Potrošačka država koja zavisi od uvoza ?

To stoji,privreda je u qurcu totalnom.
Nije lose,mozda nije zidov ( mozda,ne znam ) ali je mason.
Izvinjavam se za Sorosa,brzo sam pisao post pa zaboravih :rumenko:
Odgovorio sam vec.:ok:
 

Back
Top