Koliko treba da traje?

lady mmm

Domaćin
Poruka
3.295
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:
 
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:

To nije vremenski ograniceno, individualno je....

Nekada traje samo pet minuta, a nekada i celu noc.....

Interesantno je da za vreme odnosa vreme neverovatno brzo tece, pa se u nekim slucajevima cini da je cele noc prosla kao samo jedan tren...
 
Poslednja izmena:
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:

Zavisi...od svega i svačega...nekad mi je ok pola sata, nekada dva sata, nekada i više.....zavisi kakav mi je ‚‚horoskop‚‚ tog dana;)...nema tu nekih pravila... dok prija je ok;)
 
Oh boze,naravno na sam cin sexa..........ne bih valjda predigrom skracivala predvidjeno vreme,a naravno i predigra i postigra su jako bitne........;)

Pa čitam vas i ne verujem :lol:

Nema nekog vremenskog ograničenja. Nekad je dovoljno i desetak minuta, nekad je malo i par sati. Sve zavisi od raspoloženja, prilike, ali i partnerke. Grubo govoreći, sve manje od jednog sata uglavnom mi je previse kratko.
Naravno, pri tome ne mislim da sam čin traje sat vremena :lol:
 
Oh boze,naravno na sam cin sexa..........ne bih valjda predigrom skracivala predvidjeno vreme,a naravno i predigra i postigra su jako bitne........;)

Sam CIN traje U PRINCIPU onoliko koliko zena zeli.

Ako zena zeli da bude kratak - bice kratak (na primer u javnim kucama retko kada je cin duzi od 3 minuta)

Zavisi i od toga koliko je uzbudjen muskarac i koliko dugo pre toga nije vodio ljubav, a mnogo zavisi i od iskustva.

Zavisi i od poze.
 
Pa čitam vas i ne verujem :lol:

Nema nekog vremenskog ograničenja. Nekad je dovoljno i desetak minuta, nekad je malo i par sati. Sve zavisi od raspoloženja, prilike, ali i partnerke. Grubo govoreći, sve manje od jednog sata uglavnom mi je previse kratko.
Naravno, pri tome ne mislim da sam čin traje sat vremena :lol:

A ja sam baš mislila da sam čin traje oko sat vremena...naravno ko može;)
 
Sam CIN traje U PRINCIPU onoliko koliko zena zeli.

Ako zena zeli da bude kratak - bice kratak (na primer u javnim kucama retko kada je cin duzi od 3 minuta)

Zavisi i od toga koliko je uzbudjen muskarac i koliko dugo pre toga nije vodio ljubav, a mnogo zavisi i od iskustva.

Zavisi i od poze.

Da ovde si potpuno u pravu,tako da mi je vas muškaraca nekad dođe i žao.....jer nikako nam udovoljiti:lol:
 

Back
Top