Prebacivaje na ekonomski u BGDu

kortikal

Zainteresovan član
Poruka
205
(iz KGa)
Zanima me koji su uslovi prelaska, moze li se preci na budzet; cuo sam da ne priznaju neke ispite sa drugih ekonomskih fakulteta, znate li koje? Sve vrste informacija su od velikog znacaja. Unapred zahvalan...

PS! prva sam, tj treba da upisem drugu...
PPS! ako sad ne, da li se menja situacija za prelazak kad budem bio druga i upisivao trecu?
 
Slusaj, ostani tamo gde si jer ti u Bg-u nece priznati nista. Znam par ljudi koji su se zajebali i sad su dosli u situaciju da iako su ocistili prvu i dali dovoljan broj ispita iz druge, moraju da obnavljaju godinu jer im nista nisu priznali. Ono sto ce ti sigurno priznati to je sociologija i nista vise! Kata da ti prizna Racunovodstvo ili Lovric Statistiku- NEMA SANSE!!! Zato ili polazi prijemni ponovo ili ostani tamo gde si!!!

P.S. Ako pak zelis da izgubis koju godinu onda dodji da studiras ekonomiju u Bg-u!!!
 
kortikal:
(iz KGa)
Zanima me koji su uslovi prelaska, moze li se preci na budzet; cuo sam da ne priznaju neke ispite sa drugih ekonomskih fakulteta, znate li koje? Sve vrste informacija su od velikog znacaja. Unapred zahvalan...

PS! prva sam, tj treba da upisem drugu...
PPS! ako sad ne, da li se menja situacija za prelazak kad budem bio druga i upisivao trecu?

Najbolje ti je da odes na faks ili pozoves telefonom i informacije dobijes iz prve ruke.
 

Back
Top