DIRECT 3D DRIVERS

Ako imas Xp upotrebi system restore :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
LepaLuki:
Corey:
Ako imas Xp upotrebi system restore :twisted:
______________
68.gif
69.gif

Hmmm, super to zvuci, ali mi molim te objasni sta je to, sta radi, sta se desava, i na kraju kako ja da to uradim. Nisam plavusa, ali ne bi htela da nesto zabrljam. I da, XP je u pitanju.
E ovako lepotice.System restore pamti tvoje konfiguracije posle svake vazne izvrsene i zavrsene operacije kao i one koje si ti sama zapamtila.Ako si rekl da ti je dan pre nego sto ti se to desilo komp dobro radio ti lepo uzmi system restore i vrati konfiguraciju najbojje na 3 dana ranije kada ti je dobro radio i sve ce biti u radu.System restore mozes naci na start/programs/accessories/system tools/system restore.Poz :wink:
______________
68.gif
69.gif
 
Corey:
LepaLuki:
Corey:
Ako imas Xp upotrebi system restore :twisted:
______________
68.gif
69.gif

Hmmm, super to zvuci, ali mi molim te objasni sta je to, sta radi, sta se desava, i na kraju kako ja da to uradim. Nisam plavusa, ali ne bi htela da nesto zabrljam. I da, XP je u pitanju.
E ovako lepotice.System restore pamti tvoje konfiguracije posle svake vazne izvrsene i zavrsene operacije kao i one koje si ti sama zapamtila.Ako si rekl da ti je dan pre nego sto ti se to desilo komp dobro radio ti lepo uzmi system restore i vrati konfiguraciju najbojje na 3 dana ranije kada ti je dobro radio i sve ce biti u radu.System restore mozes naci na start/programs/accessories/system tools/system restore.Poz :wink:
______________
68.gif
69.gif



AAAAAAAA!!!! Uradila i nista! Ista stvar, samo sto mi je ispremestao neke stvari. Pa sam sve ponovo uradila i vratila na danasnji dan. Meni lepo pise: check direct 3d drivers, kako se to radi?
 
LepaLuki:
Corey:
LepaLuki:
Corey:
Ako imas Xp upotrebi system restore :twisted:
______________
68.gif
69.gif

Hmmm, super to zvuci, ali mi molim te objasni sta je to, sta radi, sta se desava, i na kraju kako ja da to uradim. Nisam plavusa, ali ne bi htela da nesto zabrljam. I da, XP je u pitanju.
E ovako lepotice.System restore pamti tvoje konfiguracije posle svake vazne izvrsene i zavrsene operacije kao i one koje si ti sama zapamtila.Ako si rekl da ti je dan pre nego sto ti se to desilo komp dobro radio ti lepo uzmi system restore i vrati konfiguraciju najbojje na 3 dana ranije kada ti je dobro radio i sve ce biti u radu.System restore mozes naci na start/programs/accessories/system tools/system restore.Poz :wink:
______________
68.gif
69.gif



AAAAAAAA!!!! Uradila i nista! Ista stvar, samo sto mi je ispremestao neke stvari. Pa sam sve ponovo uradila i vratila na danasnji dan. Meni lepo pise: check direct 3d drivers, kako se to radi?
Kako nece.Probaj pono preko system restora da vrati s na peti avgust ako nece instaliraj te 3d rivere ponovo :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
direct 3D driveri su mi bili ok samo nisu bili aktivirani. A aktivirala sam ih na start/run/dxdiag/display/direct 3D acceleration i kliknes na "enable"!
HVALA PUNO U SVAKOM SLUCAJU!!! :D :D :D
 
LepaLuki:
Sto sam sad pa luda? :) Lepo sam pitala, trazila, kopala....i nasao se neko pametan da mi kaze kako, pa lepo i ja to vama napisala cisto da se zna, mozda nekome pomogne. Ti nisi to znao...sad znas! :D :wink:
Ti si ovo gore napisala.Sory.Vidis da pise Gost i da nije registrovan :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Nego!!!
Zar si sumljao u mene??? :) :wink:
Salim se, samo sam se jako naljutila i nisam odustala dok nisam resila problem! Tako ti je to samnom. Nego kupila sam novu igrackicu: IRIVER-ov mp3 player, 256MB, odusevila sam se!!! :D mp3 i wma player, FM tuner, voice recorder...ma sta da ti kazem, mali je zmaj!
 
LepaLuki:
Nego!!!
Zar si sumljao u mene??? :) :wink:
Salim se, samo sam se jako naljutila i nisam odustala dok nisam resila problem! Tako ti je to samnom. Nego kupila sam novu igrackicu: IRIVER-ov mp3 player, 256MB, odusevila sam se!!! :D mp3 i wma player, FM tuner, voice recorder...ma sta da ti kazem, mali je zmaj!
De se kupila :wink:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Imas u jednoj radnji pred kraj Knez Mihajlove, onako vise lici na neku knjizaricu ali se u izlogu vidi da imaju i dobru tehniku za comp, a mi smo nas kupili u knjizari na Plato-u. Imas i od 128MB, on ti je oko 11000 din, a od 256 je 15300 din! To nam je glavna preokupacija ovih dana, samo ga nesto cackamo, premestamo foldere, snimamo ljude ... ma ko deca smo! :D
 

Back
Top