Yeepee! Nashao sam Fathom: Killian's Tide u Srbiji!
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Yeepee! Nashao sam Fathom: Killian's Tide u Srbiji!

[fd]
    Guest

Podrazumevano Yeepee! Nashao sam Fathom: Killian's Tide u Srbiji!

Na svoje ogromno iznenadjenje juche sam uspeo da sasvim sluchajno naletim na ovo izdanje u IPSu u Novom Sadu. Kako sam strip imao prilike da prochitam u skeniranom obliku(originalnu prichu+ovaj spin off) i kako mi se on veoma dopao, shto zbog odlichnog crtezha(preview naslovne stranice je ovde> http://img.photobucket.com/albums/v2...llianstide.jpg ) shto zbog interesantne radnje, mozhete zamisliti moje odushevljenje u tom trenutku! Kako je u pitanju bila knjiga koja sadrzhi sve chetri sveske, cena od 400din. je delovala smeshno!

E, sad nakon ovoga zainteresovao sam se prilichno u vezi nabavke takvih stripova, pa me interesuju vasha iskustva, da li je moguce josh negde u Srbiji naci USA stripove, da li znate nekog ko nabavlja stripove iz USA, i koliko je povoljno to poruchiti preko neta(koliko dodaju poshtarinu i tako to)?

Podrazumevano

crtez uzasno lichi na X-mena sto izlazi kod nas

[fd]
    Guest

Podrazumevano

Pa ne bash, iako crtezh u pomenutom naslovu nije nimalo losh, naslovna strana je daleko kvalitetnija jer ju je radio Majkl Tarner, jedan od najpopularnijih i najkvalitetnijih crtacha modernog USA stripa... Ipak chini mi se da Marvel ima za nijansu bolji kolor...

Guest

Podrazumevano Re: Yeepee! Nashao sam Fathom: Killian's Tide u Srbiji!

[quote="[fd]"]Na svoje ogromno iznenadjenje juche sam uspeo da sasvim sluchajno naletim na ovo izdanje u IPSu u Novom Sadu. Kako sam strip imao prilike da prochitam u skeniranom obliku(originalnu prichu+ovaj spin off) i kako mi se on veoma dopao, shto zbog odlichnog crtezha(preview naslovne stranice je ovde> http://img.photobucket.com/albums/v2...llianstide.jpg ) shto zbog interesantne radnje, mozhete zamisliti moje odushevljenje u tom trenutku! Kako je u pitanju bila knjiga koja sadrzhi sve chetri sveske, cena od 400din. je delovala smeshno!

jel' to bio jedini primerak? gde je stajao? ja bio danas u radnji i nema!

[fd]
    Guest

Podrazumevano

Nope
    Ovo sam sad nashao ja , posle ko zna kog vremenab i ko zna kad ce ponovo da se to dogodi u zemlji Srbiji, gde vladaju izdanja sa licencom otkupljenom pre 15 godina. Mislim da je bruka totalna shto se borim ovako da nadjem neka iole novija izdanja(ako strip koji je izashao pre 4-5godina mozhe da bude nov), shto je najtuzhnije nashoj publici ni ne zahteva novija izdanja...
    Mnogo puta se kod nas prichalo e ti Hrvati, ti Slovenci ako su uvek ispred nas, e pa jesu sad stvarno jesu(ovo se odnosi na otkupljivanje licence za Ultimate Spiderman/X-men izdanja i ostala Marvel izdanja, koje su odradili Hrvati, svaka im chast!)

[fd]
    Guest

Podrazumevano

Za gosta i za ostale zainteresovane za nabavljanje USA stripova, dajte ljudi da se organizujemo da nabavim te stripove, znachi bacajte adrese, telefone ljudi za koje znate da bi mogli to da distribuiraju, poprichajte sa nekim od vlasnika puno puta pominjanih prodavnica u BG, NS... To nam je jedini spas Go, Go!

Guest

Podrazumevano

isti gost: ima par nacina za nabavljanje, ali odakle si ti? ako si iz bgd, onda ti nije frka.

[fd]
    Guest

Podrazumevano

Nobi Sad, ali reci shta imash, lako cemo se dogovoriti!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio [fd
    ]Nobi Sad, ali reci shta imash, lako cemo se dogovoriti!
    huh. i ja sam iz ns-a? ima li nas jos??? ima jedna varijanta. 8)

[fd]
    Guest

Podrazumevano

Ma ima nas josh nebrini, znam josh par likova Nego ja sam malo nestrpljiv prichaj kakvu opciju imash, ja sam nashao neke Hrvate, ali mislim da ce nas PTT odrati, pa trazhim vezu 8).

Guest

Podrazumevano postoji sema u kojoj ti je postarina dzaba, i ako te zajebe

postoji sema u kojoj ti je postarina dzaba, i ako te zajebe posta i ne stigne ti roba - dobijes lovu nazad!!! interested? ako jesi ostavi neki telefon pa se cujemo ili nadjemo na picu. ides li u klub obozavalaca stripa?

Podrazumevano Re: postoji sema u kojoj ti je postarina dzaba, i ako te *

Citat Original postavio Anonymous
    postoji sema u kojoj ti je postarina dzaba, i ako te * posta i ne stigne ti roba - dobijes lovu nazad!!! interested? ako jesi ostavi neki telefon pa se cujemo ili nadjemo na picu. ides li u klub obozavalaca stripa?
    To postoji?

Guest

Podrazumevano

sta postoji?

[fd]
    Guest

Podrazumevano

WTF?!? Kakva li je to fora?
    Ne nisam nikad ni bio, mada bih voleo, nisam znao da se to josh organizuje...
    'ajde javi mi se na forsaken_demon@graffiti.net pa cemo se dogovoriti, pishi shta si mislio da kupish od stripova i tako to. Bice od toga neshto

[fd]
    Guest

Podrazumevano

Za "gosta" i sve zainteresovane za nabavljanje USA stripova(mada ima malo i ostalih interesantnih izdanja) neka se jave na gore pomenuti, moj mail, nashao sam choveka koji se time bavi, pa cu da vam poshaljem katalog! Yeepee!

Slične teme

1. Srbi u Srbiji-da li je tesko biti Srbin u Srbiji?
    Autor miskov u forumu Politika
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 12.12.2009., 16:18
  2. GTZ u Srbiji
    Autor umrimuski u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.02.2009., 15:46
  3. Kad ce u Srbiji...?
    Autor sever.sena u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.04.2007., 12:40
  4. Le Pen u Srbiji