posao za zavarivace kod nas i van????
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: posao za zavarivace kod nas i van????

Početnik TIG (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question posao za zavarivace kod nas i van????

Pokrecem ovu temu jer vidim da se zavarivaci bas nigde ne pojavljuju kao tema..
    Iako je to ''deficitarno'' zanimanje ove godine ima bas malo posla. Da li neko zna nacin da se sa ovim ''trazenim'' zanimanjem ode u inostranstvo?? Docekali smo i to da mozemo da putujemo bez viza pa me zanima koje su to firme ili drzave u kojima su zavarivaci natrazeniji i kako da se dodje do njih?? hvala unapred za svaku korisnu informaciju.

Domaćin gospodarica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: posao za zavarivace kod nas i van????

i u nasoj zemlji su trazeni zavarivaci jer ih je jako malo tako da su dobro placeni

u inostranstvu je jos trazenije

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Volela bi da znam gde u Beogradu ima posla za zavarivace .Muz mi je zavarivac i to vrhunski,Ako neko ima neku ideju gde bi mogli da potrazimo posao za zavarivace bili bi vam zahvalni.

Početnik TIG (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gospodarica Pogledaj poruku
    i u nasoj zemlji su trazeni zavarivaci jer ih je jako malo tako da su dobro placeni

u inostranstvu je jos trazenije
    draga gospodarice ja ovaj posao vec radim i znam vecinu beogradskih firmi koje se bave kotlogradnjom... Nisi mi rekla nista sto ja nisam procitao u novinama..
    Mislio sam na neku konkretniju informaciju..

Početnik TIG (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

djole hvala na poruci..
    odgovaram ti ovako jer ne mogu da ti vratim poruku.
    to sto si mi rekao je zanimljivo.
    jel postoji neka mogucnost da mi nadjes neki kontakt sa tim nasim ljudima???
    radio sam vec van tako da znam da se tamo ne pravi velika razlika sto se tice ekx YU stanovnika

Početnik TIG (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mmarta Pogledaj poruku
    Volela bi da znam gde u Beogradu ima posla za zavarivace .Muz mi je zavarivac i to vrhunski,Ako neko ima neku ideju gde bi mogli da potrazimo posao za zavarivace bili bi vam zahvalni.
    http://www.bestjobs.rs/pretraga/posl...vina-enterijer
    draga marta evo adrese,nije bas beograd u pitanju ali ja stvarno ne mogu da nadjem nista pametno.. gde inace radi vas suprug ili gde je radio?? ako nadjem nesto javljam..

Domaćin gospodarica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio TIG Pogledaj poruku
    draga gospodarice ja ovaj posao vec radim i znam vecinu beogradskih firmi koje se bave kotlogradnjom... Nisi mi rekla nista sto ja nisam procitao u novinama..
    Mislio sam na neku konkretniju informaciju..
    pa posao ne mogu da ti nadjem
    ne traze se samo zavarivaci u kotlogradnji
    ako cujem mogu da ti javim

Početnik TIG (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=gospodarica;12096999]pa posao ne mogu da ti nadjem
    ne traze se samo zavarivaci u kotlogradnji
    ako cujem mogu da ti javim[/QUOT

Ma ok,cuj nismo deca,ko kome danas moze da NADJE posao???
    Hvala ti puno,vidim da zelis da pomognes..
    Izvini za predhodni komentar,ono potrebni su zavarivaci,jesu ali sam sit tih informacija iz novina i sa TVa.
    U stvarnom zivotu nas ima dosta koji sedimo kuci a profecionalci smo.. oni mogu da pricaju bajke koliko hoce.
    Nisam ja vezan za kotlogradnju mogu da radim i druge stvari,kotlogradnja i cevarija su u principu nesto jako zahtevno i ako neko zna to da radi snaci ce se lako i sa drugim stvarima..
    Kuci sam vec treci mesec a do posla tesko svi nesto obecavaju januar i februar..
    Sta do tada??

Početnik
    Učlanjen
    23.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zdravo svima, vidim da je malo postova pisano na ovu temu, a mene poslednjih meseci zanima prekvalifikacija u zavarivace argonom. Nameravam da se upustim u tu skupu avanturu, kurs u Gosi kosta 1400evra za 35 dana obuke, pa me interesuje da li neko medju vama ima iskustva po pitanju pronalazenja posla sa tifovim sertifikatom. Inace varim REL metodom sasvim solidno, da ne zvucim neskromno, Pozdrav svim kolegama i onima koji imaju bilo kakve informacije na ovu temu i zele da ih podele samnom

Nov član
    Učlanjen
    17.07.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio subasa Pogledaj poruku
    Zdravo svima, vidim da je malo postova pisano na ovu temu, a mene poslednjih meseci zanima prekvalifikacija u zavarivace argonom. Nameravam da se upustim u tu skupu avanturu, kurs u Gosi kosta 1400evra za 35 dana obuke, pa me interesuje da li neko medju vama ima iskustva po pitanju pronalazenja posla sa tifovim sertifikatom. Inace varim REL metodom sasvim solidno, da ne zvucim neskromno, Pozdrav svim kolegama i onima koji imaju bilo kakve informacije na ovu temu i zele da ih podele samnom
    Pozdravljam vas i nadam se da cu pomoci kolko mogu.Imam polozen atest u Beogradu u Institutu za zavarivanje .
    Kako sam to resio 1Otisao sam za Sloveniju i kupio aparat za zavarivanje i spremio sebi radionicu i krenio u tu avanturu.
    Posle otisao na institut platio dan 5000 dinara da me poduce i dosao naravno kuci i trenirao jel sama sustina varenja je naravno ruka i kako voditi var ili zavar tako da je mnogo mnogo manje kosta od Gose
    Aparat platio 450 eura nov sa dvogodisnjom garancijom nasao bocu i kazem vezba je zakon

Nov član
    Učlanjen
    17.07.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zdravo svima

Nov član
    Učlanjen
    27.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cisto sumljam da ce neko odgovoriti ali ajd.... Da li neko poznaje ili je cuo da postoi negde zena , devojka, zavarivac? Potrebna mi je ta imformacija jer sam morala propustiti vise prilika sa angazovanjem u inostranstvu posto je poslodavcima (pitam se zasto) komplikovano da salju samo jednu zenu zavarivaca. Inace radim TIG MIG MAG. Hvala unapred, pozdrav.

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ninaa76 Pogledaj poruku
    Cisto sumljam da ce neko odgovoriti ali ajd.... Da li neko poznaje ili je cuo da postoi negde zena , devojka, zavarivac? Potrebna mi je ta imformacija jer sam morala propustiti vise prilika sa angazovanjem u inostranstvu posto je poslodavcima (pitam se zasto) komplikovano da salju samo jednu zenu zavarivaca. Inace radim TIG MIG MAG. Hvala unapred, pozdrav.
    Za inostranstvo nisam siguran. Ali, u Srbiji poznajem jednu zenu....tacnije poznavao... Ako se dobro secam, zove se Snezana i radila je u Termoelektru, gde sam i ja nekada radio...

Početnik
    Učlanjen
    20.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pozzz svima ja sam zavarivac zanimama dali bi neko mogao pomoci oko ovoga,radio bi bilo gde po zemljama eu radno iskustvo imam vec 5 godina imam tifove ateste 141 takozvani argon i imam 5,6,7,8 grupu i co2 135 136 ako neko zna nesto gde su potrebni zavarivaci bio bih veoma zahvalan

Slične teme

1. posao za zavarivace u evropi????
    Autor TIG u forumu Evropa
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 03.12.2014., 22:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •