Da li se plašite vampira?

Ja mislim da su oni demonski izorenuta slika vaskrsenja,u smislu-kada bi djavo podizao iz mrtvih,mi bi izgledali tako :sad2:

Ima sjajan rad o vampirima , pokojnog profesora Dusana Bandica, koga zanima nek procita,tek uzgred da predlozim;)
 
Zašto da, zašto ne?

Skoro bese ovde kod mene pomama zbog vampira.Navodno, pojavio se u jednom obliznjem selu.Zvali i popa, al ovaj nije mogao da ga otera(valjda to znaci da ga nisu dovoljno platili???).Ja sam hteo da uradim jednu reportazu sa lica mesta, i spremao se dva-tri dana da krenem(okle znam dal jeistina dal nije), kad ono prestade pomama.Pa ili je trik ili su platili popa(dovoljno).
Svejedno, dok nekog/nesto mogu da dokacim mojim dvema rukama, ja se ne plasim.Tako je i u slucaju sa vampirima.
 
Paaaaa, i nije da ih se plašim, više su mi nekako neprijatni. :sad2:
Svi su u belom, sa rukavicama, i imaju one odvratne igle, i epruvetLe. Aj' kad vampirišu iz vene, nekako manje neprijatno, mada jes' više bolno. Al' kad vampirišu iz prsta.... pa nije dosta što me probola, vampiruša jedna, nego i stiska moj siroti prs', pa stiska, pa stiska....:sad2:
Mlogo bre ne volem tija vampiri :mrgreen:
 
nista se nebojte,samo srebrni metak u dzep i opusteno

0000260010_l_0_YW1b9Z.jpg
 

Back
Top