Ko je zasluzan za ukidanje viza

sta me briga ko je zasluzan.

nego ti torrente do neki dan pricao kako nista od toga...sta to bi :(

Jel??? Kad to??? Aj pronadji??? Ja se nesto ne secam.

Mada ne vidim cemu ovolika euforija oko toga. Cudi me da niste organizovali docek Tadica i Djelica ispred skupstine kao kad sportiste docekujete. I onda Tadic i Djelic izadju na balkon sa ogromnim pasosem ( umesto pehara ) a dole masa skandira. A program vodi Savo Milosevic recimo a peva Bajaga par pesama.
 
Jel??? Kad to??? Aj pronadji??? Ja se nesto ne secam.

Mada ne vidim cemu ovolika euforija oko toga. Cudi me da niste organizovali docek Tadica i Djelica ispred skupstine kao kad sportiste docekujete. I onda Tadic i Djelic izadju na balkon sa ogromnim pasosem ( umesto pehara ) a dole masa skandira. A program vodi Savo Milosevic recimo a peva Bajaga par pesama.
ne docekujem ja nikog :mrgreen:

a prico si joj kako,da nece nikad ukinuti vize,mojne sad da se pravis lud :zper: :)
 
Evo vidim kolju se u skupstini oko toga ko je zasluzan za ukidanje viza. Kako stvari stoje svi su zasluzni od LDP-a pa preko DSS-a ...SPS-a...Palme...pa do Dinkica,Djelica,i BoraTa. Mrtva trka.
Nezavisno Kosovo je zasluzno............
potpisati jedan takav sporazum ,u kome se izuzima jedan deo drzavne teritorije je priznanje nezavisnosti istog,.......
probudi se narode
 
To sam i ja procitao..on i njegovo drustvo iz SPS i PUPS-a...samo nije objasnio kako...:think:

Najgore u svemu je, sto covek sledecih nedelju dana nece moci citati dnevne novine od silnog hvalisanja ko je najzasluzniji za ukidanje viza...:dash:

Тако што су он ,Дачић и пензионери, некадашњи назадни елементи мрачних и злогласних деведесетих, ушли у коалицију са проевропским и напредним демократама и направили владу.То је његова логика.
 

Back
Top