GDE SU TE LOZINKE?

ivan-bg

Početnik
Poruka
8
Moze li neko da mi kaze, kako se mogu i gde pronaci lozinke na kompu, koje se koriste za prijavljivanje na neki sajt? Konkretno: kako, recimo, pronaci svoju lozinku koja ide uz korisnicko ime koje se koristi za prijavljivanje na ovaj forum (naravno, ako je prilikom prve prijave na isti, selektovana opcija za automatsko upisivanje loznike u za to predvidjeno polje, posle unosenja korisnickog imena)?
 
Skini sa neta Passware Kit i kao početnik u password cracking biznisu bićeš prijatno iznenađen :) Moći ćeš da otkrivaš username i password koji su korišteni za pristupanje stranicama na Internetu pomoću I. Explorera na tvom kompu, da crackuješ zaštićene Outlook, Word, Excel, PowerPoint, PDF, WinZip, WinRAR i mnoge druge fajlove, da otkriješ koji je admin password na lokalnoj mašini (tj. na kompu na koji instaliraš pass Kit) itd.

Ja sam ga instalirao jer mi je trebao za otključavanje nekih e-knjiga u PDFu (ono, da bih mogao da kopiram slike i ostalo iz kriptovanih PDF knjiga, menjam boju slova i pozadine i sl.) i do sad me nije izneverio.

Dakle, jupi
spin.gif
za tebe! Samo nemoj da odeš kod neke drugarice i, kobajagi, oćeš da ti instaliram jedan jako cool program za čišćenje registrija i pokradeš joj sifre.
To bi bilo stvarno lame, a ti ne želiš da budeš lamer, zar ne?

:) :) :)
Ok, sad se sigurno pitaš šta se*re ovaj Đenka, oće li dati link ili ne. Pa dobro, evo link:
http://www.lostpassword.com/kit.htm
 

Back
Top