Koliko verujete u MOC PODSVESTI?

Sto se mene tice, upotrebom 'moci podsvesti' skoro svaka zamiosao mi se do sada ostvarila,
postoje razne tehnike,a ona od Dzozefa Marfija je vec malo zastarela. Manje-vise sve one funkcionisu, a jedna od najboljih takvih tehnika je opisana u knjizi transurfing.
Ove knjige o transurfingu imam uploadovane na RS, tako da ako je neko zainteresovan moze skinuti:
http://rapidshare.com/files/295128174/Transurfing.zip
 
Mozda si u pravu, ali me ponekad obuzme znatizelja, kao ova :D. Jeste da je znatizelja ubila macku, ali ako mi ostaje jos koji zivot - rizikovacu :D.

Mislim da ima i u stampi knjiga "Moc podsvesti". Ako sam u pravu - kupicu jer me zanima da iscitam i shvatim sta se tu desava :D. A ne sumnjam u delovanje i zato sam da sansu treba dati i onome sto nam nije dovoljno poznato. Ne bas sveme, naravno...:D.
 
Nema potrebe sve kapirati, ako nesto funkcionise to je dovoljno

:)
Dakle, ako si na primer prvo pročitao knjigu Džozefa Marfija "Moć podsvesti", i to "nešto" je još tada počelo da ti "funkcioniše", odakle ti onda potreba da pročitaš još ove 3 knjige, od po 200 strana, koje si okačio ?!

......ako nesto funkcionise to je dovoljno

:)
Naravno da nije dovoljno, jer da je tako, onda bismo svi ostali u "kamenom dobu", jer se tada najmanje "kapiralo", a sve je i tada "funkcionisalo".
Mislim da nisam glupa, ali mi je tesko da razjasnim sebi recenicu. Moracu pronaci odredjenu literaturu jer zelim vise informacija o ovoj temi.
Moraćeš
picture.php
 
Ti mora da si neki pocetnik u 'ovim' stvarima,
nemam nista protiv sto kazes, no ton pisanja ti je nekako pobunjenicki,
za pocetak to je neophodno, no posle cec morati da steknes vestine da pustis neke stvari da budu onakve kakve jesu, ponekad cak i nerazjasnjene.
Vecina od nas ne zna u detalje kako funkcionise sva ta tehnologija oko nas, tv, internet, kompjuter, mobilni, no to nas ne sprecava da ih koristimo i upotrebljavamo u razne svrhe, tako ti je i sa 'moc podvsesti'. No ako si zeljan znanja i krenes da proucavas i u detalje kako to sve funkcionise, svakako neces pogresiti, nimalo.

:)
 
ne znam terminologiju niti sta kaze "nauka", al sve utice na nas, pitanje je kako ćemo da kanališemo te faktore... svest/podsvest ja to gledam ovako - svest - materijizacija podsvesti u vidu faktičkog ponašanja, podsvest - neka naša suština i primarni refleks; tipa svesno znaš da ti ne treba da pojedeš milku u 1 noću al podsvest kaže pojedi, i ti se povinuješ njoj, a ne onom raciu :mrgreen: i rekoh sve je pitanje kako ces da kanalises to, odnosno u šta ubediš sebe - to je 2/3 posla, ako ubediš sebe da nešto možeš ili da si nešto, nema veze što ne možeš i što nisi ništa, za sebe jesi a to se prenosi i na druge ovom svesnom manifestacijom... tako da svako može sve, u načelu, e sad ko će šta to je tvoja stavr
 
.....za pocetak to je neophodno,
Tako si odmah i trebao reći. "ZA POČETAK",a ne kao da je to dovoljno. Post ti je bio takav kao da su za to bile potrebne samo one 3 knjige. Trebao si imati u vidu da EGYPTIAN CAT je totalno neinformisana i da svaki tvoj savet prihvata direktno, a da pritom nema nikakvu podlogu bilo kakve informisanosti o tome sto pita.

no posle cec morati da steknes vestine da pustis neke stvari da budu onakve kakve jesu, ponekad cak i nerazjasnjene.
Zašto bi iko sticao veštine da pusti stvari onakve kakve jesu ? Zar to ljudi ne rade uveliko i bez da ih zanima bilo kakva tehnika manipulacijom svojom podsvešću ? Zar to ogromna većina ne radi već u svakodnevnom životu ?

Vecina od nas ne zna u detalje kako funkcionise sva ta tehnologija oko nas, tv, internet, kompjuter, mobilni, no to nas ne sprecava da ih koristimo i upotrebljavamo u razne svrhe,tako ti je i sa 'moc podvsesti'.
Da ali svako od nas mora da zna
1. način kako to da kupi, koristi, dogradi, možda popravi, a ako ne zna da popravi, onda opet mora da zna način kako da plati popravku, tj kako da zaradi da bi platio ili ipak kupio novo
2. prednosti upotrebe i mane zloupotrebe
- tj sve ostalo treba da se zna, osim toga kako, to što koristi, da napravi. Kao što je i našu podsvest nešto "zgotvilo", pa je MI korisitimo. I trebamo da je koristimo na najefikasniji mogući način, a to ćemo učiniti samo UPOZNAVANJEM NJENIH MEHANIZAMA .
- uostalom ne bi trebalo da upoređuješ podsvest sa svim onim, jer bez svega toga možeš a bez podsvesti ne možeš, jer sa njom si rođen, od nje ti život zavisi (upravlja ti radom organa i td)

verovali il ne verovali, ona ima veliki uticaj na naše bedne živote...
:rotf:
Kako da nema kada je DEO NAS ?!
 
tipa svesno znaš da ti ne treba da pojedeš milku u 1 noću al podsvest kaže pojedi
Podsvest tebi ne može ništa narediti, jer je on verni sluga tvoje svesti. Ako si pojeo milku, a da ti se pritom nije jela, to si učinio zbog trenutnog psihičkog stanja tvoje svesti.

ako ubediš sebe da nešto možeš ili da si nešto, nema veze što ne možeš i što nisi ništa
I tako postaneš na primer težak egoista i narcis koji će se zgaditi na prvom mestu sebi, pa tek onda ljudima.
 
Ne razumem, toliko te to interesuje, a još uvek nisi krenula da čitaš knjige koje ti čovek okači pre 2 dana :think:

Krenula sam da "skidam" fajl, ali je nastao problem sa kompom, te sam pobrisala sve sto je postavio sa ponudjenog (prvog) linka.

Nisma rekla da me to "toliko" interesuje, ali me interesuje i sigurno ce doci na red, posto ne mogu bas sva interesovanja odmah da zadovoljim. Bilo bi neozbiljno s moje strane: mnogo hteo, mnogo zapoceo....

Vodim racuna sta pisem, jer kao laik, ne ide da se, dok ne budem sigurna u stavove, suvise uplicem, ali pruzam podrsku temi kao necem sto deluje intrigantno i vredno paznje.
 

Back
Top