UN PASSO ADELANTE...

Karmen nude ulogu u crnoj komediji «Las viudas», na kojoj je radila jo{ dok je bila mlada. Pilar Bardem i Amparo Soler Leal su njene stare prijateljice i koleginice sa kojima je radila. Karmen prihvata ponudu ali uloga na kraju pripada jednoj od njenih koleginica. Ovakav ishod kao i njihovi me|usobni problemi iz pro{losti upropa{tavaju njihov ponovan susret.

Ingrid i Lola se pojavljuju na audiciji za voditelje de~ijeg programa. Tu sre}u Ingridinog biv{eg de~ka- fotografa Manuela. Manel se `ali Ingrid kako nema novac za kiriju i kako }e ga izbaciti iz stana zbog toga. Da bi mu pomogla Ingrid moli svoje drugarice da urade book kod njega.


by www.un-paso-adelante.co.sr


Mariano direktor {kole iz Barselone po~inje da radi u {koli. Rano ujutru u nedelju on saziva profesore da im predstavi reforme koje namerava da sprovede u {koli. I profesori i u~enici smatraju da su njegove metode preozbiljne. On odmah po~inje sa izbacivanjem u~enika i Pavel je prvi koga }e ovo pogoditi.
 
Jovcica:
Sta, jos se nisu smuvali? ;) Eee...ja to naslucujem jos od kada je Dijana otisla sa Kristobalom... :)
cuj,ja to naslucujem da bi' se ja smuvala s Huanom da predajem u toj skoli!:lol:
legenda moja!:razz: 8-)

ps.taman sam htela da procitam sta je bilo u serijici jer sam juce zaboravila da je gledam,kad ono-jupi,nije bilo!:)
 
KO NE ZELE NEKA NE CHITA SADRZAJ EPIZODE.


Roman je veoma zabrinut pred operaciju jer ce ona pokazati da li je u
pitanju maligni tumor. Lolin otac se brine za ishod operacije i moli
Pedra da se ozbiljnije veze za Lolu. Pedro ne zeli da obeca Romanu da ce
ozeniti Lolu zbog cega ona smatra da on nije zaljubljen u nju i to izaziva
krizu medju njima.



Antonio mora da izbaci sve stvari koje pripadaju Roberu iz skole jer je
Karmen naredila da ga izbace zbog neplacanja skolarine. Rober je moli
da mu da dva dana da sve sredi. On odlazi do majke da joj trazi novac ali ona
mu objasnjava da je njegov otac mnogo ljut na njega i da kontrolise cak i
novac koji ona trosi. Rober mora da se zaposli.

Ingridini sefovi sa televizije na kojoj radi joj traze da uradi
reportazu o skoli. Ona sprema intervju sa Karmen u kome ona objasnjava filozofiju
skole, ozbiljnost prijemnog ispita, osobine izabranih studenata -
pozrtvovanost, posvecenost... Medjutim celnici TV kuce smatraju da je intervju previse
dosadan i traze od nje zanimljiviju reportazu.



H.H.-u posecuje Salva, stari kolega iz ekoloskog udruzenja. Ona
odusevljeno slusa njegove avanture i on joj predlaze da saradjuju na novom
projektu. Huan ne zeli da ona ode da ne bi placao vecu stanarinu. Iznenada H.H.
se odlucuje da se upusti u ovu avanturu ako joj Mariano dozvoli odsustvo.
 

Back
Top