2 Bela Šengena sa lukom i ljutom, molim! 1 nosim a 2. jedem odma'

Sa čime obično jedete Beli Šengen ?

  • Sa kečapom

  • sa majonezom

  • sa lukom i ljutom

  • sa krastavcem

  • sa paradajzom

  • sa pavlakom

  • sa urnebes salatom

  • sa pomfritom

  • uz pivo

  • bez ništa


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Pošto se danas ceo dan (i ne samo danas) na svim TV stanicama priča o tom Belom Ševeningenu kao da se jede tj. kao da se maže na 'leba odnosno kao da je Beli Ševeningen od životnog značaja za građane i opstanak Srbije, da vidimo sa čime vi najviše volite da jedete Beli Šengen. :rotf: Stiže i anketa.

Da naglasim, vizna liberalizacija je korisna i super stvar ali ova cela priča je stvarno preterana. Pa ljudi nemaju ni za 'leba a kamoli za Beli Šengen sa lukom i ljutom. :mrgreen: E sad postavlja se pitanje, za koje sve kategorije stanovništva važi ovaj Beli Ševeningen ? Pa da razjasnimo i to:

Za penzionere,
za radnike koji nisu primili platu duže od 6 meseci,
za zatvorenike bez prava na posete i vikende,
za nezaposlene,
za pacijente s nogom u gipsu,
za samofinansirajuće studente,
za trudnice od 7. meseca pa na gore.

:hahaha:

Glasajte...
 
Ja glasao za kečap i majonez. Imate mogućnost višestrukog izbora.

sad kad penzioneri uzmu pod jednu misku beli semgen a pod drugu svoju penziju od 200 evra i krenu na krstarenje po Jevropi :mrgreen:

i sa malo luka odozgo

фали ти уз шупак и хорс

Ma pusti jadnike sta pricaju:D

Misle nekog da vataju na fore,10 godina trtljaju o Eu pa sad se shatro nesto ispunjava :hahaha:

Zalim ih :(

Ja sam glasao za luk i ljutu...hocu da oteram EUropejce svojim zadahom da se vise ne pojavljuju sa takvim "poklonima" u Srbiji.Ovaj moj zadah je nista prema tim gov*ima iz EU koji kao pojava smrde na kilometar koliko su pokvareni.

Majonez, definitivno:lol:

Toliko mi je muka od Shengena da necu nista..


:besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna:
:rida::rida::rida::rida::rida::rida::rida:
 

Back
Top